Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

C.Dóri

2012. szeptember 13.

Akcióban vettem 300 ft-ért, szerintem ennyiért bőven megérte. Szép színe van a szemhéjon, lehet használni alapnak, de úgy saját magában is. Tartósnak tartós, úgyhogy meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Beleza

2012. szeptember 7.

a 299 ft-os lázban én sem hagyhattam ott a '03 steel the show' árnyalatot. nagyon szeretem!imádom a krémes szemhéjfestékeket. nekem nem kenődött, szépen fed, egész munkaidőben kitartott. amúgy szerintem az árnyalatok nagyon hasonlóak egymáshoz, alig tudtam kivenni mi a különbség közöttük, de lehet az hülye világítás miatt volt. a termék nagyon jó, és itt ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

reku87

2012. augusztus 31.

2 árnyalatot vettem meg: 02 GLAMMY GOES TO..., 09 FOR FAIRIES. A 09-es egy rószaszínes árnyalat- essence szemhéjalapozóval használtam és korrektor ecsettel vittem fel. Sokáig kitartott, amit valljuk be nem gondoltam volna, az állagából adódóan. Kellemesen csalódtam! Remélem a másik árnyalattal is jó tapasztalatom lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

jucika

2012. augusztus 7.

Irritálja a szemhéjamat, csípja, és bepirosodik tőle. Különben tartós, de valamiért nem jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

krisztinakoteles

2012. augusztus 1.

A sötétszürke színt lehetetlen eldolgozni, bármilyen eszközt használok (az ujjamat is beleértve), továbbá alapon is csíkosodik. Nem szeretem, már meg is szabadultam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

vikiikorom

2012. június 11.

nekem a sötét szürke van, nagyon szeretem. szép, pigmentált a szín, és nagyon sokáig fent marad!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 11.

RicoCake

2012. május 28.

A szürke van meg, ritkán használom pedig egész jó, bár eldolgozni tényleg kicsit nehézkes én ecsettel szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 28.

×Kira×

2012. május 7.

Nekem a Glammy goes to árnyalat van, és szerintem szépen eloszlatható, és tartós is (6-8 óra simán). Nagy sietségben óriási segítség tud lenni, csak ügyesen kell vele bánni, mert tényleg nem nagyon lehet korrigálni (csak úgy, hogy utána minden csillogni fog).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

nlevelin

2012. április 18.

Sajnos megvettem, azt hittem, hogy tökéletes lesz szemhéjalapnak. Persze eldolgozni se lehet normálisan és sajnos annak ellenére, hogy állítólag nem gyűlik össze a szem redőiben, nekem szépen összeállt egy csíkban. Többet nem fogom megvenni, pénzkidobás. Lehet én rontok el valamit, próbáltam már rengeteg formában felvinni, de nem megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

DittyCat

2012. március 24.

Én vettem belőle hirtelen felindulásból 4 darabot. Óriási különbségek vannak a színek között a tartósságot és a használhatóságot illetően.
A 06 Rock chic nehezen eldolgozható, szinte semmire nem jó, puha állagú, nem elég intenzív, olyan a hatása mintha koszos lenne a szemem. A 01 Coppy right és a 03 Steel the show egy fokkal jobb, kicsit keményebb, gyönyörű színekkel, de hamar megroggyannak, ami viszont szuper az a 02 Glammy goes to nevű árnyalat, ez mind közül a legkeményebb, nehezen kenhető, de órákig kitart egy kis szemhéjalappal (nálam Artdeco, rejtett szemhéj).
Van 2 olyan árnyalat amit nem próbáltam, azokról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

Van 2 olyan árnyalat amit nem próbáltam, azokról nem tudok nyilatkozni.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.