Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben.

6 színárnyalatban kapható

rocksteadycat

2011. szeptember 22.

Végre találtam egy tényleg hosszan tartó szemhéjfestéket. Nem ül bele a pici kis ráncokba, és szépen el tudom dolgozni ecsettel. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

kim88

2011. szeptember 21.

szép csomagolás, szép szín, de ujjal egyáltalán nem lehet felvinni, nagyon csomósodik. :( maximum alapnak használható, sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

A Steel the Show árnyalatot vettem meg, állagra a Ballerina Backstage vagy a Holografics hasonló kiszerelésű szemhéjfestékei sokkal jobbak voltak. Ujjbeggyel nem is annyira könnyű szépen eldolgozni. Korrektor ecsettel jobb hatás érhető el és könnyebb vékony réteget felvinni. Szemhéjpúderek alá is megfelelő, de még egyszer nem veszek ebből a sorozatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

bogyo28

2011. szeptember 10.

Nekem is a Steel The Show árnyalat van meg, nagyon tetszik. Jó az állaga, a színe csodálatos és a felvitellel sem volt gondom. Korán reggel kentem fel (az ujjammal) és késő délután, suli után is egész jól mutatott, csak egy nagyon picit gyűlt meg a szemráncokban. De alig látni. Ja és nekem eléggé olajos szemhéjam van, tehát így érthető. Ajánlom mindenkinek ezt az árnyalatot. Nekem a kék szememet szépen kiemeli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

Catti

2011. szeptember 8.

Ma elcsábultam a DM-ben és vettem egyet Steel The Show árnyalatban. Tetszik, könnyen eldolgozható és nem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.