Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

OAdrienn

2013. december 21.

Tetszett a színválaszték és a tartósság is egész jó, persze nem tartanak egész nap. Viszont sajnos nagyon hamar kiszáradnak. felvitelét csak ujjal próbáltam, úgy teljesen rendben volt. Könnyen kenhető, de vigyázni kell, mert ha többet viszünk fel, akkor hajlamos foltosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Dodoo93

2013. november 18.

Nekem a barna áranyalat van meg. Gyönyörű szín, csak simán felkenem, és már meg is adja a szem alapját, lényegét, tulajdonképpen már önmagában is elég. Egyetlen negatívuma, a tartóssága, ugyanis a Manhattan Magic Up! szemhéjkrémjével ellentétben, ez hamar lekopik, becsomósodik. Sajnálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

x1342x

2013. szeptember 15.

A 06 Rock chick árnyalat van meg. Egyik kedvenc színem ez a árnyalat az életben is, nem csak ami a sminkelést illeti, ezért vettem meg. Rajtam nem marad meg egyik smink se túl sokáig, csodálkoztam is hogy ő mennyire kitartó volt. Egy más márkájú, de hasonló textúrával rendelkező fekete szemfestékkel párosítottam, így nem volt "túl sok". Azt vártam hogy csomósodni fog de ez nem történt meg. A felvitele azonban rémes, az ujjaimmal sikerült csak eddig, mással nem igazán, ez tántorít el a gyakoribb használattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

zizz05

2013. szeptember 13.

3 színben van meg nekem, mindegyiket szeretem. A kedvencem a Glammy Goes To árnyalat. Könnyű felvinni, és tényleg nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

arcoiris

2013. szeptember 10.

Lényegében lerobbanthatatlan! A taupe és a halvány rózsás-aranyos színek tulajdonosa vagyok, de a lilát is betáraztam már mikor kifutó volt. Alapnak is kitűnő. Felkenéskor gyorsnak kell lenni mert hamar szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

greengirl

2013. augusztus 22.

Egy kék színű van. Nekem nem elég kifinomult. Nehéz felraknom, nagyon halvány. Viselhető, tény, de nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

nagyanikocska

2013. augusztus 15.

A legeslegjobb szemhéjfesték, amit valaha próbáltam. Amikor olvastam, hogy valakinek nem tartós, nagyot néztem... Hogy miért? mert nekem egy átstrandolt nap után is olyan volt, mint reggel, amikor felkentem. :)
(Én is szortimentfrissítés során szereztem be, idén télen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

(Én is szortimentfrissítés során szereztem be, idén télen)

sasha81

2013. augusztus 10.

Számomra a legtökéletesebb sminkalap. Ujjal kenem a szemhéjamra,utána jöhet a szemhéjpúder. Simán egy félnapot kibír és ugyan olyan tökéletes,mint mikor felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Ametiszt

2013. július 28.

En is az aranyfenyu rozsaszinre csaptam le a telen, 200 Ft-ert. Hat ennyit megert, de tobbet nem... Eleg nehez egyenletesen elkenni, es rajtam magaban egyatalan nem is tartos, artdeco sminkalapon par orat kibir, de ennyi. Viszont ahogy PaperMama irta, ez az arnyalat egy tusvonallal nagyon szuperul nez ki, ha megis sikerult nagy ritkan egyenletesen feltenni, akkor elegedett voltam, de mivel lutri volt az eeredmeny, igy csak ritkan hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

csevelin96

2013. július 28.

Leárazás során sikerült beszereznem egy rózsaszínt, nagyon tartós és könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.