Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

reka9721

2013. július 18.

Véletlenül vettem, mert a zselés tust akartam de nem bánom :) A sötétszürke árnyalatot használom mint tust. Teljesen megállja a helyét :) Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 18.

godori

2013. július 11.

Az artdeco alappal együtt használva a legtartósabb krémes szemfestékem lett. Könnyen eldolgozható és a színe is kellően intenzív szóval megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

iyanna

2013. július 6.

nekem tetszik. könnyű az állaga, felvitele, szép a színe (aranyból vettem), elég sokáig tart. az áráért nem is vártam többet. spirál+ez egy egyszerű kompozíció és mutatós akár hétköznap is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

PaperMama

2013. június 7.

Nekem a rózsaszín volt meg, azért írom múlt időben mert elhasználtam az egészet, ilyen se fordult még elő velem szemfestéknél:) Ezt használtam egész télen szinte nap mint nap. Szerettem, mert olyan kis egyszerű volt, csakúgy az ujjaimmal szépen felpacsmagoltam egy keveset a szemhéjamra, húztam rá egy tusvonalat és kész :D Mint írtam a rózsaszínes árnyalat volt meg, egyébként alig látszott, inkább csak egy kis csillogást adott, de nekem pont elég volt. Nem tudom, hogy akkor ezt most gyártják még? Lehet, hogy újravenném, esetleg egy másik árnyalatban...Bejön nekem ez a krémes dolog. Jah, és én is asszem vmi nevetséges 100 Ft-ért vettem még anno. Megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

dorcus89

2013. május 31.

Nekem a Copy Right elnevezésú barna van meg. Én is leárazva 300 körül vettem, gondoltam egy próbát megér. Tartósnak tartós, de nekem az állaga nem jön be, túl krémes. Sokszor csomósan tudom csak felrakni és alaposan szét kell kenegetni, hogy ezek a nagyobb csomók szépen fedjenek. Egyébként ez a szín is rendben van, hétköznapokra tökéletes alap halvány barna, nem gyűlik össze csíkokba, lehet rá még festeni alapnak sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

berniivagyok

2013. május 17.

Akciósan 99 ft-ért találtam rá a Rossmannban,még télen :) a 4-es Stars & Stories árnyalat van meg,de ritkán használom,hétköznapokra szerintem nem illik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

orsita

2013. május 14.

Sziasztok, nekem is van eladó a 07-08-09-es árnyalatból.
Üdv,Orsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Sziasztok, nekem is van eladó a 07-08-09-es árnyalatból.
Üdv,Orsi

agnes89

2013. május 7.

Méltó a nevére, rendkívül tartós és bár nem mérvadó a tégely is szép! Ősszel találtam rá a 08-as lila árnyalatra, ami elsőre (és messziről) felkeltette az érdeklődésemet. Saját kreálmányként hétvégi szórakozás alkalmával ezt használom és feldobom egy kis lilás-ezüstös pigmenttel. Látványos, mégsem hivalkodó!:) Rettenetesen sajnálnám, ha ezt is kivonnák a piacról!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Babooca

2013. március 31.

2 db-om van, a lila és egy barna a Steel the show. Talán ha 3x használtam... ritkán nyúlok hozzá, de akkor nincs rá panasz, Húgom is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

barbee77

2013. március 29.

Abszolút ötös :) 02-es árnyalat van meg, féláron vettük pár napja. Tényleg egész nap tart, ahogy a neve is mondja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.