Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

ercsike76

2013. március 28.

A lilát vettem meg belőle, nagyon szép színe van, apró pici lila csillámok is vannak benne és ahogy rásüt a fény gyönyörűen csillog (na nem tündököl, csak felvillan) :-) Viszont kicsit sem tartós, alap nélkül 2 perc. Alappal is csak úgy próbáltam, hogy a tetejére tettem por állagú szemfestéket, így jó. Ha visszahozzák akkor légyszi menjenek rá erre a tartósságra mert egyébként szépek a színek. Állagra egyébként krémes, olyasmi mint a Paint Pot. Eldolgozni sem egyszerű, csúszkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

KataaBabaa

2013. március 27.

Már régen keresem valamit ami minden napra használható és diszkrét fényt ad és stabil. Beszereztem a halvány rózsaszínt, és csoda! Minden egyben amit kerestem! Még kifutó termékként lecsaptam az aranyszínűre akciósan. Kár hogy kivonták a forgalomból, remélem majd más név alatt visszajön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Kittikataa

2013. március 24.

Ez a termék kifutó szériás volt kb 1 hónapja. Akkor megérte rájuk lecsapni :)
Be is szereztem 3 árnyalatot a 350 Ft-os akció keretében.
Szuper kis cuccok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Ez a termék kifutó szériás volt kb 1 hónapja. Akkor megérte rájuk lecsapni :)
Be is szereztem 3 árnyalatot a 350 Ft-os akció keretében.
Szuper kis cuccok :)

renatainsanity

2013. március 20.

299 Ft-ért vettem 06( Rock Chic ) szürkés feketés metálos színben és nagyon szeretem. Füstös szem elkészítéséhez nagyon jó és imádom a krémes állagát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

t.flora

2013. március 14.

Tegnap a Cosmopolitan mellé kaptam, és őszintén nem vártam sokat tőle. A Jim-Me Blue nevű kék árnyalatot kaptam meg, azonnal ki kellett próbálnom. A szín gyönyörű, csillámos, egyszerűen beleszerettem, imádom a krémes állagát, könnyű felvinni, elbűvölő, igazi nőcis szemeket varázsol. És a LÉNYEG: tegnap egy bő 1,5 órás súlyzós-kardiós kemény edzés után is hibátlan volt a sminkem! El sem hittem. De ma jött a legnagyobb próba: a délutáni szundi. Had ne mondjam, ezt is tökéletesen kibírta. Rögtön szaladok is a legközelebbi drogériába, és minimum 2-3 árnyalattal fogok hazatérni :)) Soha többet szemhéjpúder, nálam ez a krémes csoda a nyerő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Porcelancica

2013. március 7.

Először egy sötétszürke metálosat vettem, aminek nagyon jó színe van, tökéletesen lehet vele füstös sminket csinálni. Ezután vettem valami púder színűt, de az az én arcomon csak fényes sajnos, kicsit erősebb rózsaszínre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Bogyi

2013. március 3.

299-ért vettem leárazva. Én nagyon szeretem, szépen pigmentált, jó az állaga és tartós. A 01-es árnyalat van meg, és nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.

svivko

2013. március 3.

Kettőt vettem belőle, attól tartok mindkettő be van száradva, de ha nem, akkor valami überbrutál állagot talált ki ennek az essence. A 01 coppy right egy gyönyörű bézs szaténos ezt még úgy ahogy el lehet dolgozni rendesen ( a széleket képtelenség ),de a 06-os Rock chic ami egy szürke alapon mikrocsillámos cucc, hát azt valami life challenge lenne szemhéjra szépen felvinni.
Alappal a tartóssága az én zsíros szemhéjamon nem több 2 óránál, azután csíkozódik.
Sajnos nekem ez az essence csoda nemgyerebe.
3-at adok, de csak mert nem vagyok benne biztos, hogy nem a boltban száradt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Sajnos nekem ez az essence csoda nemgyerebe.
3-at adok, de csak mert nem vagyok benne biztos, hogy nem a boltban száradt ki.

orban.klaudia

2013. február 26.

Nekem a Glammy Goes To... van meg, úgy nyertem, nagyon megszerettem, tartós, könnyű eldolgozni, de ahogy olvasom itt a véleményeket, hamar beszárad, az enyém úgy érkezett meg, hogy le volt jőve a teteje, emiatt a felső rétege a festéknek beszáradt, de zsepivel azt eltávolítottam, és akkor jónak bizonyult, viszont hiába zárom mindig hamar vissza, így is eléggé szárad már :(
Nem lenne rossz, nem tudom, hogy a polcon állás miatt vagy mitől, de sokat már az üzletben úgy láttam, hogy teljesen megkövült, ezért venni nem vettem belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

angeltear

2013. február 19.

A For Fairies árnyalatot szereztem be a leárazáson, nagyon szép rózsaszín enyhe csillogással. Kicsit még mindig meggyűlik a kis tégellyel a bajom, ugyanis az ujjammal elég nehézkes kicsalogatnom a festéket belőle és szépen egyenletesen felvinni a szemhéjamra, de majd beletanulok! :)
A szín megfelelően pigmentált, és nagyon tartós, reggeltől estig bírja a strapát! Egy dolog van amitől tartok, hogy hamar be fog száradni, már most is kicsit darabos a drága... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.