Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

06 Rock Chic - fekete
07 Jim-Me Blue - kék
08 The magic must go on - lila
09 For Fairies - rózsaszín

Mind beszereztem a leárazáson, és milyen jól döntöttem!! :)
Hihetetlen tartósak, szépek a színek, nem tudok betelni velük. A legtöbb színt még próbálgatom, a 02-es árnyalatot használtam eddig a legtöbbször, és bevállt.
Bátran ajánlom mindenkinek, tavaszra jön pár új árnyalat, várom már! :)
5-nél is több csillagot ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

01 Coppy Right - barnás
02 Glammy goes to... - bézses, arany
06 Rock Chic - fekete
07 Jim-Me Blue - kék
08 The magic must go on - lila
09 For Fairies - rózsaszín

Mind beszereztem a leárazáson, és milyen jól döntöttem!! :)
Bátran ajánlom mindenkinek, tavaszra jön pár új árnyalat, várom már! :)
5-nél is több csillagot ér!

miomio

2013. február 13.

200 forintért volt leárazva a Rossmanban . Így a kosaramban landolt egy lilás árnyalat The magic must go on névvel. Igazából nem tudtam, jól járok -e vele. Tester nem volt elérhetően, így reménykedtem. Hazaérve rögvest kipróbáltam. Nagyon kellemes, nem oylan erős színe van, mint vártam, de számomra pont tökéletes lesz így a hétköznapokra. Felvitele nem okozott gondot, Szeretném még a világos rózsaszínt beszerezni, remélem sikerrel járok !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Barbi-Lou

2013. február 11.

A legsötétebb árnyalatot vettem meg 345 ft-os áron. Nem bírtam otthagyni ennyi pénzért. Nagyon jól döntöttem, mert hihetetlenül jó! Egész nap fent marad, nem mászkál el, nem csomósodik be. Több árnyalatot is be fogok szerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Sica

2013. február 10.

Minden színből szereztem be. Nekem inkább a natúrabb színei állnak jól, mert már 30 felett járok. Nagyon szeretem őket. Tényleg tartanak egész nap, és nekem a felvitel sem okoz gondot. (ujjal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

rebibaba

2013. február 10.

néhány napja vettem leárazva , és sajnos csak otthon vettem észre , hogy teljesen össze van száradva . kíváncsiságból kiszedtem a tégelyből , és egy kanállal belelapogattam néhány csepp vizet , aztán visszapasszíroztam a dobozba . jól sikerült eldolgozni , úgyh most megint tökéletes . a tartóssága miatt 5 pont járna , de a beszáradással csak 4 jár .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 10.

kreeszteeka

2013. február 10.

Én a 02 Glammy goes to... árnyalatot vettem meg akciósan. Könnyű felvinni, gyönyörű színe van és nagyon sokáig tart ami csodaszámba megy nálam. :) Azt hiszem holnap beszerzek még egy feketét és egy lilát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Mintyss

2013. február 10.

A leárazás keretén belül vettem meg, egyedül a rózsaszínhez sikerült hozzájutnom, mivel a többiből vagy nem volt, vagy belenyúltak / beszáradtak. A színe szép és csak ezért kap három pontot, meg mert alapként egész jól megállta a helyét (bár az eldolgozással szenvedtem és mivel csúnya foltos maradt ezért raktam rá szemhéjpúdert). Valamiért a szemhéjamra nem tudom szépen felvinni, se az ujjammal, se ecsettel. "Morzsálódik", nem akar szépen terülni, építeni esélytelen. Előfordulhat hogy én vagyok béna, vagy nem jó darabot fogtam ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

czuczy

2013. február 7.

Nekem a feke-szürke színű van meg...kontúrként használtam, mivel felkenve teljesen foltos, és szinte lehetetlen szépen eloszlatni. Na meg van egy olyan érzésem, hogy már amikor megvettem kicsit be volt száradva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

jns.melinda

2013. február 7.

Tényleg jó! Minden becsíkozódik rajtam kb. 3 óra múlva, de ez 8 órát is kibírt, pedig izzasztó tornaóra is volt benne, azt nem mondom, hogy utána is 110%-os tökéletes volt, de teljesen vállalható. Az állaga színenként más a fekete és barna keményebb, a rózsaszín krémesebb (a kedvencem). Sietős reggelekre teljesen jó, kézzel könnyel felvihető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

csipkeorsika

2013. február 7.

tényleg stay all day :) a legpozitvabb számomra, hogy nem ül meg a redőkben, mert ez minden porral, alapozóval, mindennel gy szokott lenni, de ezzel nem.. mondomjuk nem tettem fel sokat belőle, de így is elég szép színe volt (az arany-barnás), természetes,de mégis csillog, és jó viselni, mert nem zsíros, nem túl száraz, teljesen jó, nem kell alá szemhéjalapozó! :) (de száraz szemhéjra nem kenném fel hidratálás nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.