Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

Natalka

2013. február 6.

Én is a halvány rózsaszínt vettem meg, amiben aranyos csillámok vannak. Nagyon-nagyon szépen mutat, tökéletes púderszín, és alapnak is remek. Tényleg kitartott a nap végére, reggel 7kor tettem fel, és még most is tökéletes, pedig este fél 9 :) helyén maradt, nem mászott el, nem ült meg a szemredőkben, nem változott meg a színe.
Tökéletes, imádom!

Frissítés: Sokan írták, h nem könnyű felkenni, beszáradt, darabos, satöbbi. Én is vettem még egy kéket, és a két barnát, és én is észrevettem, h más-más a textúrájuk... :/ pedig a barnát én bontottam fel (el kellett vágni a "new" feliratot, h le tudjam tekerni a tetejét), mégis szárazabb volt, mint pl. a kék, amin nem volt ragasztócsík (nem nyúltak bele, de azért ha csak úgy simán le lehet tekerni a tégely tetejét, akkor ugye levegő érheti párszor, és beszáradhat már a boltban).
De az ujjam melegétől meg szokott "olvadni" annyira, h egyenletesen el tudjam dolgozni, nincs vele gond. De ha egyszer megszáradt, és rögzült, akkor nehéz rétegezni, ez biztos. Viszont ez más ilyen krémes jellegű szemfestékeknél is így van. Én így vettem észre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Tökéletes, imádom!

Heli

2013. február 6.
Ha egy szóval kellene jellemeznek ezt a terméket: botrányos!
A lila egyáltalán nem pigmentált, ujjon még jól mutat, felkenve 0.
A rock chic nekem is össze volt száradva, pedig én bontottam fel először, mert ugye körbe van ragasztva. Ujjon ez is szép, felkenve foltos. Ha megpróbálom eldolgozni, kukacosodik és le tudom radírozni az egészet....
A tartósságától sem vagyok elájulva, igen messze van a Color Tattoo-tól.

2013. január 21.
Ma vettem meg 3 színt belőle: 06 rock chic, 08 the magic must go on, 09 for fairies.
Előtte nem volt ilyenem, csak az a limitált kiadású holografikus f*s, ami használhatatlan. Remélem ezek jobbak lesznek, bár nem értem magam, hogy vehettem meg egyszerre hármat, még egyet sem használtam ezekből. Biztos a láz... :")

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

2013. február 6.
Ha egy szóval kellene jellemeznek ezt a terméket: botrányos!
A lila egyáltalán nem pigmentált, ujjon még jól mutat, felkenve 0.
A tartósságától sem vagyok elájulva, igen messze van a Color Tattoo-tól.

2013. január 21.

Lillus

Csak én nem tudom eldolgozni? Sem ecsettel, sem ujjal.... :( A szín miatt: 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

Csak én nem tudom eldolgozni? Sem ecsettel, sem ujjal.... :( A szín miatt: 2*

clau1708

2013. február 5.

egy aranyszinü van meg és nagyon szeretem mert tartós és nem ül bele a kis ráncokba. alapként használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

lucacica

2013. február 3.

Felvéve gyönyörű a rózsaszín, de elég zsíros a szemhéjam és beráncosodik nap közepére.
Kár érte.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Kár érte.. :(

terke29

2013. február 3.

Eszterke is beállt a sorba.Leltem egy aranyszínűt,amibe még senki nem mászott bele,úgyhogy hazajött velem.Kibírt egy egész napot csíkosodás nélkül,ami nálam nagy szó,mert rejtett szemhéjam van.Alapot sem tettem alá,direkt,hogy kipróbáljam,és nagyon jól bírta.Alapnak szánom egyébként,és azt hiszem működni fog.
Update:tegnap vettem még kettőt ebből a kis csudaságból.Egy lilát,és egy rózsaszínt.Nagyon szépek ők is,és tartósak is.Mind jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

zalla

2013. február 1.

Leárazáson vettem én is. Árnyalatonként más az állaga és a használhatósága a terméknek: a "For Fairies" és a "Copy Right" önmagában, 1 rétegben feltéve is szépen mutat, de építhető, és alapnak is tökéletes. Ezzel szemben a "Rock Chick" nehezen eloszlatható, darabos, és nehezen lehet rá por állagú szemhéjpúdert tenni. a "The Magic Must Go On" valahol félúton van a két véglet között. Az viszont mindegyikre igaz, hogy feltéve tartós, bár fedett, zsíros szemhéjúak ne várjanak tőle csodát, maximum 6 órát. Akciósan jó vétel volt. Nem tökéletes, de 350 Ft-ért bőven az elvárások felett teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Hajna

2013. január 31.

Nekem a rózsaszínes árnyalat van meg, nagyon szép fényes, könnyű felvinni, egyenletesen fed és tényleg hosszan tart. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

sweeteszter

2013. január 26.

Nagyon nagyon szeretem! Nap mint nap használom a barnát "alapozásként", van mikor még egy kis világos szemhéjpúdert is teszek rá. Sokáig fent marad, és nem kenődik, könnyű eldolgozni. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 26.

Nanaho

2013. január 24.

A leárazás keretein belül 5 fajtát vettem meg ( lila,kék,rózsaszín,arany,barnás v. bronzos). Reggel a lilát tettem fel alappal,és tökéletesen ott maradt ahol kellett. Nem csomósodott,nem csíkozódott:) Azok a csillámok teljesen elbűvöltek. Örülök hogy sikerült beszereznem belőlük :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.