Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

cirmok

2013. január 24.

For Fairies (rózsaszín-arany). Már régóta tudtam, hogy egyszer majd megveszem, de mindig valahogy mindig elmaradt. Most az akció keretében hazajött az utolsó darab (úgy is mondhatnám, hogy hűségesen megvárt a boltban), tegnap délelőtt feltettem, estig meg sem moccant a rejtett-zsíros szemhéjamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Mila85

2013. január 23.

Én is lecsaptam egyre, coppy right. Szuper, nekem is tartós, ma egész nap ez volt rajtam reggel 7től most este 9ig :) Egyébként van egy dior szemhéjpúderem, ami tubusos, és tulajdonképpen egy folyékony szemhéjpúder, mert ecsetes a tubus/ceruza vége, de ujjal maszatolom el, és pont ilyen a színe, sőt még a tartóssága is, és 5000 Ft felett volt az ára...
Na holnap vadászok a rózsaszínre, hátha...bár egy rossmann van a városban:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Na holnap vadászok a rózsaszínre, hátha...bár egy rossmann van a városban:S

cákk

2013. január 23.

Soha nem festettem a szemhéjam több okból kifolyólag sem, de 350 ft-ért úgy gondoltam, egye fene, kipróbálom. A rózsaszínt és az egyik arany-barnát (két hasonló színű volt) vettem meg. A rózsaszín tökéletes, egész nap fennmaradt, nem kenődött el, pedig piszkáltam is. Egyetlen baja, hogy nem rózsaszín, hanem arany.:D:D Nembaj, visszafogott, nagyon tetszik, ha még lesz tuti veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

MissM

2013. január 23.

350 ft-ért voltak leárazva a dm-ben, mivel kifutó termékek, ezért vettem is 4 árnyalatot :)) nagyon szépen lehet vele dolgozni, szépen mutat a szemhéjon, és én szivesen teszem a járomcsontomra is, hogy kicsit kiemeljem. Tartós, nagyon örülök nekik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

stenonis

2013. január 21.

A rock chic-re én is lecsaptam, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Baromi jó színe van, egyenletesen fel lehet vinni, némileg satírozható, és tényleg tartós. Egyelőre legalábbis annak tűnik. Az olajos szemhéjamon mindenféle alap nélkül túlélt egy izzadós táncórát, teljesen jó. Az én ízlésemnek picit sok a csillám, de fényviszonyfüggő. Hajlamosak leköltözni a csillámok a szem alá, lehet, hogy ez alappal nem történik meg. Erős négyes, gyakran fogok érte nyúlni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

kriszti.07

2013. január 20.

A 09-es for faires rózsaszín van meg, amely aranyosan csillog. Kíváncsiságból kipróbáltam szemhéjalap nélkül úgy, hogy tettem rá egy kis szemhéjfestéket. Nem maradt meg a szemhéjredőmben, sőt arctisztítóval történő arcmosás után is fennmaradt, úgy, hogy törölközővel sem tudtam leszedni. Engem szemhéjalapként is teljesen meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

lizard

2013. január 16.

A jim-me blue van meg nekem, de nehezen tudom felkenni, olyan darabos lesz a szememen. A színe viszont tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

aidaa

2013. január 13.

Nagyon jó, tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Nagyon jó, tartós!

Glara

2013. január 13.

Jaj nagyon klassz ez a festék, kár hogy pont most, a kifutásakor találtam rá. Vettem belőle 3-at, és mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. Egy rétegben szép természetes a színe, de rétegezhető és így intenzívvé válik. Nagyon tartós is még szemhéjalap nélkül is, így nyárra tökéletes lesz. Nekem majdnem annyira bevált, mint a többször ennyibe kerülő M. Color tattoo.
Biztosan betárazok még néhányat, amíg kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Biztosan betárazok még néhányat, amíg kapható.

katarakta

2013. január 5.

Simán bírja az éjszakát,ugyanúgy áll,mint amikor feltettem.Ujjal könnyű eldolgozni,jelesre vizsgázott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.