Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

radioaktiva

2013. január 3.

Szupertartós, könnyen felvihető, nagyon bejön. Még fogok venni más színekben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 3.

konyari.noemi

2012. december 31.

Én a 03-as "Steel the Show" színét használom és tényleg tartós! Hol applikátorral hol simán az ujjaimmal viszem fel a szemhéjamra és igaz ez egy sötétebb árnyalat de egyenletesen eloszlik a szemhéjamon, nekem nem csomósodik! Vettem is belőle azt hiszem még több árnyalatban is! Megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

juccjucc

2012. december 30.

Nekem a For Fairies árnyalat van meg.Szép a színe,elég csillámos is.Nem könnyű felvinni,ki kell tapasztalni mit merre hogyan.Elsőre a fél arcom csillámos lett XD Tartósnak elég tartós,bár még a tesztelés elején járok.

Update: Meguntam,hogy ennyire nehezen bírom eldolgozni (csak én lehetek ennyire béna XD ) és inkább oda adtam barátnőmnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

timikeke

2012. november 25.

09 For Fairies árnyalat van meg. Nagyon szép halvány rózsaszín mely enyhén csillámos. Valóban tartós, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

vandino

2012. november 18.

Nagyon tartós szépen építhető. Mondjuk szerintem lehetnének szebb színekben is :p

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Ayame

2012. november 13.

Rettentő olajos a szemhélyam ezt le kell szögeznem. De ez valami hihetetlen módon kibírt kb 12 órát mire egy picit elkezdett összeállni. Jobban bírta mint a color tattoo. Megyek veszek belőle még pár árnyalatot :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Dinuska0606

2012. november 4.

Óvatosan kell velük bánni, 2 árnyalatot is használok belőle, imádom. Egész nap tart és gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

sarkanyoslany

2012. október 30.

Tegnap nem hittema szememnek, egy utolsó darac Rock Me árnylatút sikerült vennem a Rossmannban 99 forintér. Annyira mgörültem neki. Nekem reggel sikerült felvinnem szép, ujjbegyel a szemhéjamra. Tény hogy picit többször körkörösen kell az ujjadra kenni, hogy eleget fel tudjál vinni a szemhéjadra, de szépen fel lehet vinni és egyelőre jól tart. Tényleg erős, metálos csillogása van, de én nagyon szeretem a füstös hatású, sötétebb szemsminkeket, főleg télen, kevés kis ajakápolóval, enyhe arcpírral, szóval nekem bejön. Sajnálom, hogy nem volt más szinekben, megvettem volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

setrof

2012. október 22.

Esküvőmön magamnak készítettem a sminkemet és ezt használtam a szememre elf alappal. Tökéletesen a helyén maradt egész nap. A felvitele valóban nem egyszerű de gyorsan bele lehet tanulni :) Biztosan újra veszem, de szerintem nagyon-nagyon sokáig elég lesz mert sok van benne. Teljes áron vettem meg ( kb 950 Ft ) de így is nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 21.

A lila van meg, nagyon szép színe van, olyan mintha valami fémes fóliával vontam volna be a szemhéjam. Az ELF szemhéjalappal próbáltam, és fixáltam egy szemhéjpúderrel is, így tartós volt egész nap. Eldolgozni nem annyira könnyű, én lapos ecsettel szoktam és több rétegben, a kis csomókat megpróbálom közben eloszlatni. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.