Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

ella12

2012. október 20.

nem könnyű felvinni de ha már fenn van akkor sokáig a helyén marad.!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

nem könnyű felvinni de ha már fenn van akkor sokáig a helyén marad.!:)

RedDemon

2012. október 20.

Azért vettem meg, mert szerettem volna egy nappalra "csak gyorsan feldobom és már mehetek is" típusú terméket, de nem ez lett... Nehéz a felvitele, eddig még sem ecsettel, sem ujjal nem tudtam szépen eldolgozni. Az arany színűt vettem meg, azt hittem, sokkal visszafogottabb lesz, de brutálisan fényes. A széleit mindenképp el kell dolgozni egy matt színnel, anélkül bután néz ki. Alap is kell alá, magában nem állja meg a helyét színes alapként. Úgyhogy amire vettem, arra pont nem jó, de alkalmi sminkekhez fogom használni, mert elegáns szín és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

ancsika3

2012. október 19.

Szépek a színek, rögtön bele is szerettem. Bronzos árnyalatot vettem. Sajnos nem lehet egyenletesen felvinni, mert csomósodik, és tartósnak sem tudnám mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Dorcsa

2012. október 17.

Nekem jobban tetszik mint a catrice-s társa. Kettőt vettem belőle 300-300 forintért. Semmi bajom vele, nem csomósodik, nem mászik el (mondjuk nem zsíros a szemhéjam) és az állaga is jobban tetszik, mint a catrice-nek. Én korrektor ecsettel dolgoztam el. Ennyi pénzért meg a hülyének is megéri ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

wishes

2012. október 16.

Volt már belőle több árnyalatom is, pedig nem a szíven csücske. Ujjbeggyel felhordva nem látszik, szintetikus ecsettel csomósodik... A tartóssága viszont tényleg egész okés. Kár, hogy nem lehet homogénebben felvinni, mert a színek amúgy érdekesek lennének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Tytto

2012. október 4.

Én tegnap vettem meg a For Fairies árnyalatot. Utálom magát a rózsaszínt, de imádom az arany vagy zöldes fényű világos rózsaszín sminkeket. Mikor megláttam, beleszerettem. Feltettem, ujjammal is "könnyen" felvihető, majd arcmosás után csodálkoztam, hogy a szememen maradt elég nagy része. Nem gyűlt össze a szemem alatti ráncban, szemhéjamon sem, nekem abszolút tartós. Még egy egész napos cukrászdai melót is kibírt akármilyen változás nélkül! Pedig az nagy szó a tűzhely és a sütő mellett a meleg párában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

szilvii

2012. szeptember 29.

én az arany színűt vettem meg ezer éve, még mindig iszonyatosan sok van belőle, pedig rendesen használom:) tényleg tartós magában is, néha a Naked mellé/alá teszem, úgy is király.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

takacseszti1985

2012. szeptember 24.

Sziasztok! Győri Árkádos rossmannban 99,- :) még volt jó pár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Sziasztok! Győri Árkádos rossmannban 99,- :) még volt jó pár :)

andrej

2012. szeptember 20.

Jó termék, de nem vagyok tőle elájulva. A rózsaszínes árnyalatot vettem meg, inkább semmilyen színe volt, mint rózsaszín, viszont tényleg nagyon tartós, egész nap meg sem mozdult, könnyű lemosni. Sima alapozót tettem alá, gondolom, ez is dobott rajta, de tényleg nagyon jó. A szín miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

lilla93

2012. szeptember 20.

Én is 300 forintért vettem meg az ezüst árnyalatot, füstös szem készítéséhez és fantasztikus. Nem hogy ennyi pénzért, ajándék. Tesztelve buliban nem kenődött, ugyanott maradt, ahova raktam. Nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.