Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

aniko_farago

2020. május 31.

Nem fed jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem fed jól.

diavkli

2020. május 31.

Minimális fedés, beleül a ráncokba, össze-vissza csomósodik nap végére. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

vmarti

2020. május 19.

Nagyon szép szem alatt, egyáltalán nem látszik, hogy lenne rajta korrektor és nem szárít a szem alatt, a fedése közepes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Nem olyan erős a fedése, de ennek ellenére nagyon szerettem könnyű felvinni és jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

CandyPony

2020. május 6.

Évek óta ezt használom, sokáig elég és egész nap tart, pedig nekem csúnyább pattanásaim is szoktak lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Clocleox02

2020. május 3.

Szerettem, az ára kedvező, a fedése közepes. A szem alatti karikákat nekem sajnos nem tüntette el, de minden máshoz szerintem alkalmas!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

bibike2000

2020. április 15.

Barátnőm tanácsára vettem meg, ő már nagyon sokat elhasznált belőle. Gondoltam, hogy arra pár szeplőmre,szem alatti karikára és pár pattanásra megfelelő lesz. Sajnos nem azt a fedést hozta amit vártam, muszáj hozzányúlnom napközben, de emellett pluszpont, hogy olcsó,tartós, illetve világos bőrűeknek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

balazskrisztii

2020. március 29.

Papp Gabi ajánlotta, pozitív csalódás a sok kudarcba fulladt korrektor próbálkozás után :) szerencsére illik hozzám a sötétebb árnyalat (pedig én nagyon világosnak látom magam), szépen el lehet dolgozni, és bár nem tart ki 16 órán át, ezer forintért nagyon megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

NHana

2020. március 14.

Tartósnak tartós, érzetre kellemes, de a fedése sajnos kevés, pláne az én árok mélységű karikáimra.
Annak akinek csak enyhén karikás a szeme jó lehet, de számomra ez így édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

fancsisz

2020. január 18.

Fedése kb 0.. Egy kis pattanásfoltot nem képes eltakarni, pedig én csak arra használok korrektort, mivel szem alatti karikáim nem nagyon vannak. Teljesen mindegy hány réteget pakoltam rá, ahogy elkezdtem eldolgozni, teljesen felszívódott az arcomról, konkrétan semmire nem jó😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.