Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
mdorka99

2019. június 12.

Nagyon szeretem ezt a korrektort es az arahoz kepest szerintem nagyon jo. Szem alatti karikakra es borhibakra szoktam hasznalni es nekem nagyon bevalik:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Nashuaaa

2019. június 11.

Ár-érték arányban nem rossz...ha valahová mennem kéne és hirtelen kéne, valszeg beugranék és vennék egyet a boltban, mert olcsó és arra, hogy épp egy órát fedjen jó, de hosszútávra újra nem veszem.A színválaszték sem az igazi a sárgás bőrömhöz, nem is fed elég szépen és maszatolódik, de nem rosszabb, mint a jóval drágább társai, ezért közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

rosa.love

2019. június 6.

Testveremtol kerult hozzam egy fel tubussal, hasznalgattam egy ideig. El nem tuntet borhibat, viszont a pirossagat tokeletesen semlegesiti. Nekem egesz nap kitartott. A szine tokeletes. Viszont nekem okozott par pattanast sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

Stenico

2019. június 6.

Nem valt be, valahogy zsiros tapitasu, alapozot ledobja, nem fed rendesen. Szemkornyekre mar ki se mertem probalni, nehogy a kontaktlencsemen kosson ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

nagydora911

2019. június 5.

A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, viszont a fedése és a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Bettiikeee

2019. május 28.

Nem valami sokat er, alig fed es az is gyorsan kopik hiaba fixalom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nem valami sokat er, alig fed es az is gyorsan kopik hiaba fixalom

Nikki1202

2019. május 28.

Egy ezresért tudja amit tudnia kell, nem egy must have termék, de a célnak megfelel. Újra nem vettem azóta sem, de elhasználtam az összeset.
a tartóssága nem a legjobb, de nem is vártam sokat ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

a tartóssága nem a legjobb, de nem is vártam sokat ettől a terméktől.

Jerne

2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

iKati

2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Vicky12

2019. május 19.

Nagyon szeretem mert jól fed. Én még magában is szoktam használni az arcomon, egyáltalán nincs maszk hatása, az illata is kellemes, árban is nagyon jó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.