Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
sztike

2017. szeptember 18.

Nem igazán tudom, hány pontot adjak neki, mert hozza, amit ígér, csak nekem nem jön be. Olyan, mintha alapozó lenne korrektornak álcázva. Sűrű, erősen fedő, masszív cucc, amit nekem speciel nem elég ujjbeggyel elpacsmagolni, mert nem tudom elvékonyítani a széleit, csak blenderrel, hogy összeolvadjon az alapozómmal. Én a maybelline affinitone korrektorán szocializálódtam, és bár az kapott kemény kritikákat, nekem a halványabb, de könnyebben eldolgozható fedése jobban bejött, mint ennek a camouflage-szerű erőssége. 4-et adok, mert nem kamuzik magáról, de nekem nem ez a nyerő.

Update:
Változtatnom kell az álláspontomon. Kétlaki vagyok az egyetem miatt, ezt a korrektort pedig otthon használom. Hét közben a Maybelline Fit me! korrektorát teszem a szemem alá, és ez kicsit árnyalt a képen. Ez a korrektor meszeléshez való (értem ez alatt, amikor háromszög alakban kerül way too fair korrektor a szem alá, plusz az orrnyeregre, homlokra). Ez annak jó, akinek nincsenek durva karikái, inkább kontúrozni akar. Na nálam nem ez a helyzet. Vérszegény vagyok nagy, lilás-sötét karikákkal a szemem alatt. Erre nyilván színkorrekció kell, de mivel ez a korrektor csak baromi fehér, nekem meg sárgás tónus kéne a rendes fedéshez, ezért nálam nem nagyon működik. Ölég furán néz ki, amikor a szemem alatt olyan "hirtelenfehér" vagyok, de a karikáim azért átütnek valamennyire. :D Szóval jó ez, csak nem arra, amire nekem kell, én nem igazán szeretem a kontúrozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Update:

RekaDora

2017. szeptember 14.

nyilvánvaló hogy ennyi pénzért nem fogunk csúcsminőségű terméket kapni, de a "rossz" terméktől messze áll. ár-érték arányban megéri. fedése jó, és nekem tényleg egész nap kitart, bár én még fixálom púderrel, de úgy meg sem mozdul. kellemes viselet, nem is érzem, hogy rajtam van, nem ül be a kis ráncokba, nem csomósodik össze. szerintem ebben az árkategóriában az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Dessja

2017. szeptember 13.

Sajnos nem vált be. Nem fed úgy, ahogy egy korrektornak kéne, és nem valami tartós. Apró hibákat el lehet vele tüntetni, a színe jól passzol a bőrszínemhez, de ennyi, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

norka0827

2017. szeptember 13.

Több éve használom, mert elég karikásak a szemeim sajnos. Eddig bevált viszont a hosszantartó jelzőt nem adnám neki ugyanis pár óra múlva ugyanúgy átüt a karika... Lehet nekem vannak sötétebb karikáim ehhez a krémhez de szerintem váltani fogok. Úgy gondolom hogy ez a termék inkább a nagyon fiatal, éppen a sminkeléssel ismerkedő tinik körében lesz népszerű az alacsony ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Nem tart olyan sokáig, de amúgy jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nem tart olyan sokáig, de amúgy jó :)

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon bevált. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon bevált. Szeretem.

Kence123

2017. augusztus 15.

A 10-es árnyalt illik a világos bőrömhöz.Szép matt viszont egyáltalán nem nevezném "hosszantartó"-nak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

saraanna

2017. augusztus 7.

Beleolvad a bőrbe, így nem muszáj feltétlen egész sminket építeni hozzá, viszont nem is fed erősen. Ettől függetlenül kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

vlol

2017. augusztus 6.

Nekem nem vált be ez a korrektor. A fedése gyenge, nem fedi el sem a sötét karikákat sem a bőrhibákat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Fedése elég gyenge.. szem alá használom vagyis használnám de mire eldolgozom olyan mintha eltűnne :( Viszont a színe tökéletes világos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.