Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Minomi

2017. július 7.

Ez az első korrektor amit vettem, és egészen elégedett vagyok vele. Szem alatti karikák eltűntetésére használom, és egész szépen fed (bár nem tökéletesen), egy kis púderrel szoktam még rásegíteni. Lehet legközelebb mást próbálok ki, de egyelőre megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Mofi

2017. július 5.

Nekem még a régi változat van meg és rá kellett jönnöm, hogy szeretem. Miután megvettem nem sokkal később megvettem a catrice liquid korrektort és leváltottam. Pár napja visszatértem rá és nagyon jó! Bár nekem ázok a pici csillámok nem kellenének bele, de nem zavaró. Tartós, szép a színe jól elfed mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

errita077

2017. július 5.

eléggé szárit,hamar megül a ráncokban,hiába hidratálom előtte a szemkörnyékemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Pilvaker15

2017. július 4.

Én inkább hűvösebb időben használom, hiszen nagyon folyékony. Nyáron jobban szeretem a keményebb állagú alapozókat, ami nem folyik le az arcomról 10 perc után :D
4-5x újravettem már :) Annyira hasonló a bőröm színéhez, hogy amikor nincs időm normál alapozót felkenni, ezzel csak lekenem a problémás részeket, és kész is. Viszonylag tartós, de púderrel nem árt fixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Nagyon szeretem ugyanis könnyű eldolgozni, nem sűrű. Nem fed teljesen de egy nagyon kellemes végeredményt kapok. 4 csillag mivel az áràhoz képest szuper minőség :)

Update: 2016 November 1.

Lehet hogy nehéz lesz a következő értékelésben visszafogni magamat a csúnya szavak használatával..

Hogy
De kérem...hogy a jó illatos babapopsiba lehet valamit ennyire de ennyire elku..cseszni..
Megértem az essence-t , mert igaz igaz mindenre ráfér egy kis frissítíés de az nem azt jelenti hogy CSESSZÜNK EL MINDEN ELCSESZHETŐT EGY KORREKTORBAN *taps* *taps*
Nagyon felhúztam magam és már most 1 csillagot adok neki mielőtt kifejteném a véleményem. Kezdjük is.
A csomagolàs változtatással semmi bajom, fogjuk rá hogy jobb is mint az előző. Az illata is jobban tetszik ténykeg sokkal frissítőbb és jobban is esne egy fáradt reggelen DE
hogy élő ember a Földön hogy alkothat olyan formulát ami seperc alatt beleül az amúgy nem (igazán) létező ráncaimba azt én nem tudom. Vízhiányos és problémás (nem is aknés hanem aknás [érted haha]) arcbőrrel kűzködök , ergo a reggeli sminkelés amúgy is egy fejfájás de ha még ezt a terméket használom akkor garantáltan nem kell aznap fésülködnöm mert minden hajszálamat kitépem. Ezzel a kombóval (vízhiány,patik) karöltésben jár a bőrhámlás. Radírozhatok és hidratálhatok akármennyit nem segít. 1 éve szenvedek és már lassan megtanultam élni vele és a reggeli arcrutinom is egész tűrhető. Egyik reggel gondoltam kipróbálom és annyira kiemelte a száraz bőrrészeket hogy egy másodperc alatt lekaptam magamról a sminket. Az előző verzió ehhez képest fantasztikus volt és na azt ténykeg szerettem. Utolsó cseppejet nyerem ki belőle és belül siratom. Ha esetleg valahol láttok ilyet még a boltban akkor m i n d e n k é p p e n vegyétek meg. (ami képen látható) viszont ez az új az botrányos. Nem igazán ajánlom de ha nincs túl sok gond a pofiddal akkor estleg még szeretheted is. Pénzkidobás volt egy az egyben....nagyon csalódott vagyok emiatt szóval Essence..enyje-benyje :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Update: 2016 November 1.

Hogy

KincsoKapusi

2017. június 30.

Nekem nem vált be, nem fed olyan jól, nagyon nehéz eldolgozni, mert hamar megszárad.
Két Catrice-s folyékony korrektor közt akartam valami hasonlóan ól beharangozott korrektort vásárolni, de messze nem nyújtott olyan végeredmény az Essence-s mint a Catrice-s.
Nekem gyorsan megszáradt, így nem volt könnyű eldolgozni egyenletesen. Valamint a fedése se volt olyan jó, mint azt vártam.
Reméltem, hogy legalább a "stay all day" tulajdonságát észlelem, de sajnos a felvitel után pár órával nyoma sem volt a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

HannK

2017. június 21.

Nekem nagyon tetszik, több mint egy éve használom a szemem alá nekem tökéletesen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

hdoloresz95

2017. június 18.

Nem rossz korrektor, egyet elhasználtam, de hasonló árkategóriában van tőle jobb, tehát nem hiszem hogy újra fogom venni. Fedhetne jobban is, és annyira nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Tindelou

2017. június 18.

Szép világos színe van, másik korretorral együtt használom a szem alá, a Catrice camouflage krémes korrektorral együtt, előbb felviszem a Catrice-t aztán ezt és nedves szivaccsal eldolgozom, majd púderrel (Dermacolor light N1) fixálom, így hétköznapra elmegy, újravenni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

tothnoemi00

2017. június 6.

Szem alá jó, mostanában a pattanásaim eltakarásában is segít. Szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Szem alá jó, mostanában a pattanásaim eltakarásában is segít. Szeretem:)

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.