Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Harmony29

2012. március 29.

Az első korrektor ami szépen eltünteti a karikákat a szemem alól...pattanásaim nincsenek szóval nem tudom azoknál,hogy teljesít,de én abszolút elégedett vagyok vele, főleg,hogy jóval drágább termékek sem teljesítettek így nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

margit4444

2012. március 10.

Tényleg remek. Persze fedhetne icipicit jobban, de valóban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Tényleg remek. Persze fedhetne icipicit jobban, de valóban szuper.

phoenix

2012. február 23.

Látom, mindenkinek nagyon bejött ez a korrektor, nekem sajnos nem :(
Nekem mindkét szín rettenetesen világos (pedig nem extrán sötét a bőröm), a karikáimat pedig alig tüntette el. Oda is ajándékoztam a húgomnak, hátha neki beválik, ő a szájára használja alapozónak. Én most a szemem alá az I love stage szemhéjalapozó használom, ez színben és fedésben is tökéletes nekem. Pattanások fedésére pedig még keresgélek... :/
Azért adok 2 csillagot, és nem egyet, mert legalább nem egy nagy összeget dobtam ki az ablakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Látom, mindenkinek nagyon bejött ez a korrektor, nekem sajnos nem :(

hajnalikod

2012. február 20.

Nagyon jó korrektor. Én nem csak karikákra, hanem bőrhibákra is használom, azokat is teljesen elfedi. Megtartja a 16 órás hatását, de az én karikáimmal még ez sem birkózik emg teljesen, de majdnem ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

bius9988

2012. február 18.

Nagyon szeretem, jól fed, nagyon kedvező az ára, egy kis púderrel használva egész nap kibírja, szinte tökéletes bőrt csinál. Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy. :) Eleinte nagyon világosnak tűnik, de ha megszárad sötétebb lesz. A karikákat a szemem alatt szépen elfedte. Biztos van, ami ennél is jobb, de nekem tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Shine*

2012. február 7.

Én is azért vettem meg, mert jó véleményeket olvastam itt róla. Nekem bevált, pedig elég sötétek a karikáim. Na jó délután általában kicsit kell még frissíteni, mert lekopik-de én még nem találkoztam olyan korrektorral ami ugyanolyan intenzitással bírta volna egész nap. És nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

gyorsi

2012. február 6.

Én is itteni vélemények alapján vettem, és tényleg megéri az árát! Jóval drágábbakat is vettem már, amik kevésbé váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Shea

2012. január 31.

Első használnál kicsit csalódott voltam, akkor pattanásokra próbáltam. Aztán kipróbáltam szem alá és valami szuper!!! Ici picit fénylik is, kiemeli a szemem, évek óta keresek ilyen terméket! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Bibike

2012. január 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, úgy voltam vele, hogy nem drága, ha nem jön be, akkor sincs semmi. De nagyon bejött. A világosabbat vettem meg, és tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. A szemem alá használom, és tényleg eltünteti a karikáim, ami elég nagy szó. A kicsi ráncokba sem ül bele, úgyhogy tökéletes. Ha elfogy, mindenképpen megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

melange

2012. január 15.

Régóta szenvedek korrektor hiányban, rólam mind lekopik hamar... Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg nemrég én is kifejezetten szem alá... És nagyon örülök, mert egészen tartós,és szépen palástolja a szemem alatti meglehetősen durva karikákat, rétegezhető...attól függően,hogy "milyen napom van":)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.