Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
kicsigekko

2012. január 5.

A színválasztéktól eltekintve nagyon jó kis termék. A karikákat enyhíti és nálam pattanások eltüntetésére is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Biu

2011. december 23.

Szintén szem alatti karikákra használom, tartós, szépen fed, bőrszínhez igazodik, napi használat mellett is nagyon sokáig kitart. Fedése bőrhibákon nem túl erős, ahhoz szeretek krémesebb korrektort használni, de szem alá valóban tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

mimozagirl

2011. december 22.

Eddig ez a legjobb korrektorom. Lehetne kicsit nagyobb a színválaszték, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

blanchee

2011. december 15.

Nem rossz korrektor. :) Én az essence 3in1 (számomra) használhatatlan korrektora után félve vettem meg, de egész jól bevált. A fedése egy rétegben nem elég, de több rétegben már egész jó.Tartósságát illetően a nap végére megkopik, de elégedett vagyok vele. Az árnyalat is passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

Beleza

2011. november 30.

Ez életem eddigi legjobb korrektorja. Piros foltos és piros pattanásos a bőröm (ugye irigylésre méltó:) de ez simán elfedi. Nem kell többször rámenni és a nap végére is simán tart. Csak azt nem értem, miért nincs belőle alapozó is, ugyanebben az árnyalatban (soft beige). Tényleg jó, és a rettentő fehér bőrömön sem üt el, passzol, illeszkedik, ami ritkaság. Szóval csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

zsizsu

2011. november 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Olcsó tartós,jól fed.Meg vagyok vele elégetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Olcsó tartós,jól fed.Meg vagyok vele elégetve.

Lillacc

2011. november 23.

Valóban remek fedésű, és a 10-es árnyalat még az én túlsápadt vámpír bőrömön is rendben van. x) Viszont ez az avas, fura illata,(inkább szaga) ami az essence termékekre jellemző, ez csak nálam van meg? elég kellemetlen. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

orsii21

2011. november 18.

a karikáimra használom, nem teljesen fedi el és egy kicsit átfénylik a nap végére, de ha alapozót (és szerintem púderrel is ) még használok felette nagyon szép, természetes hatást ad, nem fénylik át. akinek nincs durva karikája annak szerintem tökéletes lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 18.

babyface

2011. november 10.

teljesen meg vagyok vele elégedve. annó sos helyzetben vettem meg de aztán nagyon szupernek bizonyult :) a világos bőrömhöz is passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

sokkismalac

2011. november 10.

Tartós, természetes hatású (még borostán is!!!), olcsó, fed, talán csak az állaga lehetne sűrűbb nekem, de annyira azért nem, hogy pontot vonjak le érte :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.