Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pöti

2013. július 30.

Soft nude árnyalatom van. Sajnos sápaszt, de ez a bőröm hibája. Amúgy nem rossz. Igaz, a tökéletestől messze van.

Jöttem felpontozni... Sikerült egy Velvet rose-t szereznem. Azóta sötétebb hajszínre váltottam, emiatt sokkal viselhetőbbek lettek a színes sminkek számomra. Ez a szín nagyon jó, persze sápaszt, de arra meg ott van megoldásnak a pirosító... Még mindig nem tartom csodaszernek, de árát tekintve jó kis termék... És pirosítónak is kellemes.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

csillu

2013. július 29.

Jónak tartom ezeket az ajakkrémeket. Igaz, tavasszal sokkal többször használtam. Így nyáron inkább a könnyedebb, csillogósabb cuccok jönnek be. Engem nem szárít, szerintem szépen fel lehet vinni, igaz, hogy a sötétebb árnyalatok nagyon precíz felvitelt követelnek. De cserébe nagyon jól néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 29.

csevelin96

2013. július 28.

A 01-es árnyalatot vettem meg, az illata kellemes és szép a színe, de nekem kicsit kiszárítja az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

agica1989

2013. július 23.

Nekem is a 01-es Velvet Rose árnylat van meg és először nekem is nagyon természetellenesnek tűnt, de később rájöttem, hogy nagyon hangulat függő és ha épp sehogy sem állnak a csillogósabb rúzsok/ szájfények, akkor ez a nyerő választás. És nem utolsó sorban az illata is kellemes, valamint nem ragad. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

rata.sum

2013. július 19.

A 01 és 03 árnyalatot vettem meg, de nem szeretem őket. A színük nagyon szép, viszont a legóvatosabb, legvékonyabb applikálással is természetellenes a hatása. Hát... sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 19.

brizsitke

2013. július 18.

Mondhatni a második olyan ajakravaló kenceficém (az első egy csodálatos catrice rúzs volt), amit Wishes terméktesztje miatt vettem meg, és baromi jól áll nekem is.:D Tudniillik én megvagyok veszve a halovány szűzlányos színű rózsaszínes-nude-barackos ajkakért, és már számtalan olyan cumót vettem ami az ő tesztkén rajta pont olyan, az én vérbő pink ajkaimon meg messze nem...
De ez valami zseniális. Nekem elég nagy ajkaim vannak, amit korábban sose festettem, mert bohócosnak éreztem, de amióta KM-zok rájöttem, ez bizony szexi inkább.
Na de visszatérve a termékre, tökjó mert nem ragad. mert matt. igen csak tükörrel lehet felkenni, de pont nem érdekel, mert a látvány mindenért kárpótol. Nekem alapesetben nem cserepes a szám, a napi majd 3l folyadék gondsokodik erről a részről, így én erre sem panaszkodom. Nem szárít.
Mit is mondjak még? jah tartósság. Igazság az, reggel felkenem az ajakravalót, finom csókot lehelek szebbik felem ajkára, majd amint beérek a munkahelyemre rögtön eszem, nem is értem de addigra farkas éhes leszek és úgyis teljesen leeszem az egészet, (ah ez a finomkodva szendvics evés nem az én műfajom) és utána már bentre nem kenem fel, mert a maradék 3 lánynak minek. (meg úgyis jön a tízórai amit szintén nem élne túl)
Pasi vélemény meg úgyis ugyanaz minden ajaksminkről: tök fölösleges, mert csak rossz csókolni. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Druszilla

2013. július 14.

Mivel nem rajongok a csillogó ajakkencékért, ezért esett erre a választásom, a 04 Silky red árnyalatban. nagyon pigmentált, nagyon jó állagú, viszont elég nehéz vele dolgozni (nagyon fog:D) és a Manhattan hasonló termékéhez képest csigalassúsággal szárad, nagyon sokáig fog - ami egy ilyen vadpirossal nem játék:D Nem szárítja az ajkaimat és sötétebb árnyalat révén nem hangsúlyozza a ráncocskákat sem. De ha soha nem szárad meg, nem tudok vele mit kezdeni:S az illata elég erős, de nem zavar különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

laszlo.noemi

2013. július 11.

Nekem a képen a balról 3. van meg. Aláhidratálással sem mutat jól az ajkaimon. A színe még megfelelő is, de szárít, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Passzé

2013. július 5.

A velvet rose árnyalat gyönyörű, de hihetetlenül szárítja a számat. Ennek ellenére újra fogom venni, mert számomra szinte tökéletes a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Kisu

2013. július 3.

A Smooth berryt vettem meg,képek alapján az jött be legjobban.
Elég macerás szépen felkenni,ráadásul irtó erős színe van elsőre,viszont gyorsan(de egyenletesen) kopik.Az illata elsőre nagyon erős és mű volt,de kezdem megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

A Smooth berryt vettem meg,képek alapján az jött be legjobban.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.