Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

elve

2014. május 19.

Nem nagyon viselek el semmit a számon,a matt finish miatt vettem meg és nem csalódtam. Nagyon szeretem,érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

watershine

2014. május 8.

Nekem a 04 silky red van meg, de a másik kettő nude szín is érdekelne. Nem tudjátok lehet még őket kapni?

A pirosat kb. 2-3 hónapja vettem kiárusításon, egyébként hihetetlen tartós, imádom, és még az illata is mennyei - olyan édes cseresznyés. :) Viszont a piros nem mindig hordható és még szoknom kell az intenzív színét, ezért szerezném be a többit is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

aranyhalacska

2014. április 22.

Még az essence leárazáskor vásároltam, gondoltam egynek jó lesz. Azóta párszor használtam már és viszonylag tartós, evés ivás nélkül pár órát kibír. Csakis hidratált ajkakon szép, mert amúgy is szárít!Viszont annyira nem nyűgözött le, szóval ha elfogy megleszek nélküle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

redheadvrouw

2014. április 14.

Ma 149 forintért sikerült beszereznem a Smooth Berryt. Órák óta a számon van, lerobbanthatatlan, imádom! Gyönyörű intenzív szín, az elején fényesebb aztán teljesen matt lesz a finishe, kényelmes viselni.A nude-ot leszámítva beneveznék a másik kettőre is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

zsoxcore

2014. április 13.

01-es, velvet rose árnyalatot vettem meg, még év elején. Tartós, pedig nem tudom miért, eszem a rúzsokat, szájfényeket, ezért nem is szeretek ilyen kencéket használni. Ez a csoda kb. 1,5 óra után is az ajkamon marad, minimális kopással. Viszont úgy vettem észre, hogy nem nagyon illik hozzám ez az árnyalat. Legalábbis magamon nem tetszik annyira, mint gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

ritariot

2014. április 9.

Nem szeretem a szájfényeket, csak rúzst használok, ezzel a matt krémmel pedig régóta szemeztem, gondoltam ki kéne próbálni. Szerencsére normális applikátora van, nem olyan, mint az Essence szájfényeké...:D
A soft nude árnyalat van meg, mikor kinyitottam, megcsapott egy ilyen édeskés, süteményre emlékeztető illat. Furcsa, de nem kellemetlen:) Könnyű felvinni és bírja az ivást is. Nekem nem szárítja a szám, ami nagy szó, mert kevés dolog van, ami nem csúnya az én számon még hidratálással is. Tervezem a smooth berry árnyalatot is beszerezni:)

Leárazásokkor hozzájutottam a piroshoz 150 forintért. Imádom, gyönyörű szín, kicsit szárít. Ecsettel jobban szeretem használni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Dioka

2014. április 8.

Soft nude árnyalatot választottam, jó a színe, szép matt is lesz, viszont rajtam nem valami tartós. Kicsit szárít is, csak hidratált ajkakra lehet felvinni, különben borzalmasan néz ki, és foltosan kopik. Szóval elég sokszor kell ellenőriznem, amit nem nagyon szeretek. 4-et akartam adni neki mert egy ideig valóban szép, de így visszaolvasva a véleményem, igazából csak 3*-ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

joouyee

2014. április 6.

A soft nude árnyalatot használom. Először kicsit furcsa volt az állaga, de 1-2 hét alatt megszoktam, azóta szép egyenletesen fel tudom vinni és teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

kata12

2014. április 2.

Nekem is a velvet rose árnyalat van meg, annyi különbséggel, hogy én imádom. Tegnap vettem 300ft-ért és nagyon tetszik. Gyönyörű a színe, tartós, és fincsi illata van:)

Update: A smooth berryt is megtaláltam, ő talán jobban bejött folyékonyabb az állaga és valamivel szebb a finishe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

Picipötty

2014. március 30.

A soft nude árnyalat teljesen meggyőzött- néha az erős színű rúzsaim fölé is használok egy pöttynyit belőle, mert kellemesen tudja tompítani és konszolidáltabbá tenni a legvadabb színeket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.