Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

berenicée

2014. március 18.

A színeit imádom, 3 is megvan közülük (1, 3, 4), és a matt hatása is nagyon jó, sehol nem tudom elviselni a gyöngyházfényt, úgyhogy nekem tökéletes választás :) Lenne, de egyszerűen 1 óra alatt nem szárad meg, pusziadásról még álmodni se tudok, mert az emberek nem igazán kultiválják, ha vörös lesz a képük.. Azért ennyi pénzért elhasználom, és ha ugyanennyiért látok még majd, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

ágica

2014. március 17.

A 350 Ft-os akcióban szereztem be a velvet rose és a soft nude árnyalatokat. Nagyon finom vaníliás illata van, az applikátorával szuper pontosan lehet dolgozni, nem természetellenesen matt a színe, és a velvet rose igazi kedvenc lett, fehér bőrhöz szuper:) Kellemes viselni, mintha semmi nem lenne az ajkakon. A kopása egyenletes, de kb 2 órát bír.
Sajnos kicsit szárít, szóval előtte muszáj leradírozni, ápolni a bőrt. A soft nude árnyalatot elajándékoztam, az a szín nekem szörnyen áll, de ezért nem vonok le pontot.
Inkább 4,5 csillagot adnék, de 350 Ft-ért nagyon-nagyon megérte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Inkább 4,5 csillagot adnék, de 350 Ft-ért nagyon-nagyon megérte:)

Lilu

2014. március 16.

Nagyon jó színeik vannak, és állati tartós mind. Minden szempontból elégedett vagyok velük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 16.

kalmaniki

2014. március 12.

03.12.: Tegnap beszereztem a 02 smooth berry árnyalatot is 145 Ft-ért, elképesztően intenzív színű és tartós, kellemes viselet, csak egy vékony réteget kenek fel és azt ütögetem az ajkaimba, sajnálom, hogy kifutó termék.

Először a Velvet rose árnyalatot szereztem be, ami mint utólag kiderült nem az én színem, ezért kipróbáltam a Soft nude-ot is és az már nagyon jól áll. Kellemes viselni, matt finishű, selymes érzetet hagy az ajkakon, nem szárít, viszont nekem csúnyán kopik és nem tartós. Összességében 4 kap, mert szívesen viselem, megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

szandrah86

2014. március 9.

Smooth Berry árnyalatot vettem meg a Müllerben 349 forintért voltak kiárusítva. Nagyon szép ciklámenes élénk színe van. Tegnap le lett tesztelve este. Ivást gond nélkül kibírt. Optikailag szerintem is fehéríti a fogakat. Szerelem...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

szabiina

2014. március 9.

Nekem is 149 Ft-ért sikerült beszereznem, a silky red elnevezésű árnyalatot választottam, nagyon durván piros, imádom. Sajnos hosszabb távon még nem volt alkalmam tesztelni, de a színével meg vagyok elégedve.
Egyetlen hibája, hogy szárít, így mindenképpen kell mellé a Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Egyetlen hibája, hogy szárít, így mindenképpen kell mellé a Carmex.

*harley_quinn*

2014. március 6.

Szintén 149 Ft-ért sikerült megvennem a 02 smooth berry nevezetű árnyalatot,nagyon szép sötét rózsaszín színe van.Evést ivást nem nagyon éli túl,de ha nem csinálok vele semmit nagyon szép marad egész nap.Nekem nem szárít,ennyi pénzért teljesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

timeanagy

2014. március 5.

01 Velvet rose árnyalatot vettem 149 Ft ért a rossmannba ez volt az egészből az utolsó:( pedig betáraztam volna... Egyébként nagyon jó kis cucc :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 5.

nyappyberii

2014. március 3.

A Silky Red-et vettem meg,és hát szerintem aki tartós,vörös ajakrúzsra/színezőre vágyik az csapjon le rá. Órákat kibír evés-ivással,miután megszárad olyan,mintha ott sem lenne, egyenletesen kopik. küldetés befejezve,nem keresem tovább az igényeimet kielégítő piros szájravalót :)

update: azóta is nagyon töretlen a szerelem, nagyon sajnálom, hogy kivonták, be is táraztam a silky red-ből és vettem egy smooth berryt is, nagyon szeretem őket még mindig :)
amúgy nemtudom, hogy rajtam kívül észre vette-e valaki,de van egy kis kékes alaptónusuk, így optikailag fehéríti a fogakat..legalábbis az én fogaimat biztosan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

meli0808

2014. március 2.

A Velvet Rose árnyalat volt meg először, és csak jókat tudok mondani. Picit szárítja a szám, de ha alá kenek nagyon vékonyan egy kis Labello-t akkor már is órákig fönt marad szárítóhatás nélkül. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.