Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

_ca_

2014. március 2.

Vele viszont elégedett vagyok a sima szájfénnyel ellentétben, finom az illata és egyenletesen is kopik. Nem is igazán felkenni szoktam (akkor csíkos lesz), hanem felütögetni és aztán eldolgozni, úgy teljesen rendben van a hatása. Kicsit kevés van benne, de ezen az áron megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

virumiru

2014. február 23.

rengeteg véleményt,blogbejegyzést olvastam erről,és mivel mindenki istenítette gondoltam kipróbálom én is,akciósan vettem meg a 04-es árnyalatot.hát nem vált be.próbaképp feltettem itthonra,nem ettem,nem ittam,mégis elmászott a számról.borzalmas...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

csoknyom

2014. február 23.

IMADOM! Mind a 4 arnyalat megvan belole :) A piros szine es tartossaga sosem hagyott cserben, egesz ejjel ott marad az ajkaimon! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

blackcat00616

2014. február 14.

Nekem is a sötét rózsaszín van meg, halloweenkor tökéletes volt, egész este 2x kentem fel, egész végig tartott, de tényleg szárít :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Dönci

2014. február 9.

Szép színek, mind a négyet megvettem. Bár a Velvet Rose és a Soft Nude eléggé hasonlítanak egymásra, de így legalább egy ideig nem fogok kifogyni belőlük. Ezek szép természetes hatásúak az ajkakon. A másik 2 szín eléggé merész, ezért szerintem nyáron fogom hordani őket. Nagyon szépek, és fincsi vaníliaillatúak csak 2 dolgot nem szeretek bennük: kiemelik a száraz ajkakat (szerencsére nálam ez ritkán fordul elő), és nem túl tartósak, de ennyi pénzért őszintén szólva nem is vártam nagy csodát. Szóval akik jó kis ajakkrémeket keresnek, azok rohanjanak megvenni, mert most 350 pénzért szórják őket. Sajnálom, hogy kifutók. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Babooca

2014. február 6.

2013.03.30.
2-féle árnyalatban van meg, a Velvet Rose és a Soft Nude. A Velvet Rose-t kissé jobban szeretem, hordhatóbb színe van a porcelánfehér arcbőrömhöz. A nude-ot komolyabb alkalmakkor, esténként használom, v sötétebb sminkeknél. Alapjában véve utálom a szájfényeket a ragacsosságuk miatt, de ezt az ajakkrémet nagyon nagyon szeretem. Csinálhatok akármit még 3 óra múlva is ott csücsül az ajkamon, mint 1 rúzs. Szárítani nem szárít, de én ajakbalzsamozok előtte. Nagy előnye h nem fog úgy mint a szájfények, puszilkodásnál nagyon hasznos.

2014.02.06.
Tavaly a blogbejegyzés miatt és a már régóta nézegetett swatchok miatt beszereztem. Nagyon vágytam már egy olyan könnyű, krémes, applikátoros szájfényre, ami matt, nem ragacsos és tartós. Kérem szépen ebben megkaptam mindet egyszerre. Egyetlen bajom lett vele végül, hogy tényleg eszméletlenül szárít. Már nem tudok nagyon aláhidratálni sem, annyira erősen sikerül szárítania. Azonban a hatás.. hmmm. Olyannyira megszerettem ezt a kis csodát, hogy a leárazáson újra beszereztem ezt a 2 színt. Sajnálom, hogy már nem lesz a továbbiakban a polcokon, de bízom benne, hogy az új szortiment matt ajakkrémei is lesznek ilyen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

2013.03.30.

2014.02.06.

szilvike94

2014. február 6.

349 Ft-ért vesztegetik a Rossmannba! Ma elhoztam a Velvet Rose árnyalatot, holnap megyek vissza a Soft Nude-ért! Nagyon tetszik a színe, alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáljam! Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de a színe valami isteni!!!

Update: Már mind a két árnyalat büszke tulajdonosa vagyok! Úgy érzem mostmár tudom rendesen véleményezni a terméket! Először is amiért leveszek az 5 csillagból: szárít, és megfelelő hidratálás nélkül nincs értelme felkenni mert darabos lesz, mondjuk egy idő után amúgy is bedarabosodik.. Mindenkét szín valami csodálatos, így nem akarom nagyon lehúzni, ezért kapnak mégis 4 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Kimi

2014. február 5.

Ember legyen a talpán aki ellent tud állni a mostani essence kiárusításnak. Szuper dolgokat lehet jó áron megvásárolni. Legszívesebben az összes színt beszereztem volna, de most a 03 soft nude-re esett a választásom. Az ajkaimon nagyon szép színe van, eszméletlenül tetszik. Az viszont már kevésbé, hogy egy idő múlva darabosodik mivel nagyon száraz a szám. Ez nem a termék hibája úgyhogy nem vonok le csillagot. Azt hiszem minél hamarabb vissza kell mennem a Rossmannba, hogy a többi is az enyém legyen *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

nhymeria

2014. február 5.

A Smooth Berry árnyalatot tesztelgetem napok óta, és nagyon elégedett vagyok vele:) Gyönyörű színe van, az applikátorral szépen fel lehet vinni (bár mivel erős szín, azért ajánlatos tükör is a folyamathoz), és nekem több óráig fennmarad. Az már csak hab a tortán, hogy most 350 forintért hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

jzsofi

2014. február 4.

Soft Nude árnyalatra vetettem rá magam, nagyon szép natúr szín. Felvinni ujjal szoktam, mert az applikátor valahogy túl sokat visz fel és a túl vastag anyagtól valóban mű az egész. Ujjal viszont nagyon jól el lehet dolgozni. Nagyon szép matt, iszonyatosan puha ajkakat varázsol. Egy dolog ami gázos, hogy ahol az ajkaim összeérnek, ott könnyen megreked egy csíkban, nem túl felemelő a látvány... De könnyű korrigálni, illetve ha jobban odafigyelek a felvitelre akkor elkerülhető ez a probléma. A többi árnyalat nem tetszett, a piros meg a másik sötét (valami berry) szín nagyon veszélyes, csak a kézfejemen próbáltam és még kézmosással sem jött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.