Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ildi74

2014. február 3.

A Velvet Rose és a Soft Nude árnyalat van meg. Mindkettővel maximálisan elégedett vagyok! Csak tökéletesen hidratált ajkakon működik- enyhe fogkefés dörzsölés, és Lip Relief krém után, úgy szoktam felvinni, hogy 3-4 helyen az ajkaimhoz pöttyintek egy keveset, majd az ujjammal szépen eldolgozom. A Velvet Rose, amin annyit hezitáltam, hogy megvegyem-e, mostanra a kedvencemmé nőtte ki magát. Finoman felkenve, és eldolgozva, álomszép szín! Szóval szerintem az a titka, hogy nem úgy kell felvinni, mint egy átlagos szájfényt, mert akkor vállalhatatlan lesz! A kevesebb néha több alapon nem túl sokat feltenni, és azt is ujjal eldolgozni. Aláhidratálva nem szárít, tartós, valóban matt, és nagyon finom illatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 3.

Akane

2014. február 2.

A klasszik pirosra ruháztam be és teljesen meg vagyok elégedve vele. Szeretem. Szép a színe, tényleg matt és fennmarad elég sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Musil

2014. február 1.

A 01-es Velvet rose árnyalat tulaja vagyok. Elképesztően undorító, mű színe van, az állaga egy hibajavítóéhoz hasonló, csak épp színezett verzió. Még szerencse, hogy akciósan vettem! Totális pénzkidobás! Borzasztóan természetellenes hatása van! Sajnos bedőltem az itteni véleményeknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Lilly24

2014. február 1.

01 Velvet rose árnyalat van meg, nagyon szép a színe és az illatát felvitel után is érzem. fini :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Edit87

2014. január 31.

Soft nude árnyalat van meg! Nem bántam meg, hogy megvettem tartósnak nem nagyon nevezném de 350Ftot mindenképp megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

merka

2014. január 30.

Silky red-et választottam akciósan, már most imádom. Tartós, nem kenődik. Nagyon feltűnő, de nem hivalkodó, szerintem belefér akár a hétköznapokba is.

UP:
Másnap visszamentem a másik háromért is, szerelemvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

UP:
Másnap visszamentem a másik háromért is, szerelemvan.

Ancsuh

2014. január 29.

Nagy a szerelem közöttünk! 350-ért vettem meg a Smooth Berry és a Velvet Rose árnyalatot. Hihetetlen tartós, nagyon szép. Egyetlen baja van, hogy kicsit macerás felkenni...tükörnek mindenképp kell a közelben lennie. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

heloise_midnightmadness

2014. január 27.

Most, hogy kiárusítás van, úgy gondoltam, megpróbálkozok ezzel az ajakkrém dologgal.
Alapvetően iszonyúan utálom a szájfényeket, úgy vagyok vele, hogy nekem ne csillogjon össze vissza... Szeretem a rúzsokat, de az az effekt, amit egy szájfény kínál, nekem sok. Ez pedig mattnak ígérte magát...
Egyből beruháztam kettőre, a Smooth Berry és a Velvet Rose van meg. Fontolgatom, hogy veszek az utóbbiból még egy üveggel. Gyönyörű színe van, könnyű egyenletesen és csíkozásmentesen felkenni, egyáltalán nem számít és egyszerűen imádom!

A csillagot a Smooth Berryért vonom le. Mert egyáltalán nem matt. Próbáltam vékonyabb, vastagabb, ilyen-olyan rétegben felkenni, de csak csillog és fénylik... Ennek ellenére jól színe van és mindkettő iszonyatosan pigmentált darab, de ha mattot ígér, legyen matt. Minimum félig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Bunnylove92

2014. január 26.

A velvet rose és a soft nude tulaja vagyok, nekem csak az előbbi tetszik, imádom a színét, az illata mennyei vaníliás, vigyázni kell vele, mert túl sokat kenve csúnya, olyan mint egy folyékony ajakrúzs. Összességében én azeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Natalka

2014. január 25.

Gondoltam egye fene, most hogy akciós, kipróbálom, és legalább kiderül, h tetszik-e magamon ez a matt-ajkak dolog :) Velvet Rose-ra csaptam le. Egyébként ennyit megér, még akkor is, ha nem is vagyok annyira elragadtatva tőle. Elég barázdált a szám, a kencék hajlamosak beleülni az ajakráncokba, ezért nálam gyorsan kiderül, h melyik lesz tartós "szerelem", és melyik nem. Ez a cucc nekem pont ezért nem válik be: mert viszonylag hamar "ráncosodni" kezd a számon :) (láthatjátok is a sminkeknél) de a színe tetszik, az illata is szuper, nagyon kellemes viselni, nem szárít, és meglepő módon tartósabb, mint gondoltam.
Mivel nem mutat olyan szépen, mint szeretném, így összességében nem volt túl jó vásár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.