Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina14

2014. január 24.

a 02 - smooth berry árnyalat van meg belőle. direkt egy erős pink színt kerestem, nos ez egy kicsit talán túl vad. olyan erősen pigmentált, hogy ha mindenhova tisztességesen felkenem, üvölt rólam egyetlen hang nélkül. szóval kicsit kevesebbet kenek fel, így természetesebb is, mert könnyű túl sokat kenni, és egy vastag réteget képezni a szánkon. nekem nem olyan matt így, viszont akár mit csinálok, nagyon kenődik( pedig én tényleg nagyon tudok vigyázni mindenre, ami a számon van!). megszínezi az ajkakat, szóval egy kis kopástól még nem dől össze a világ. kicsit beleül a ráncocskákba, alapos aláhidratálást igényel. mondjuk az illata egészen meglepően pralinés, ha csak van alkalmam, beleszippantok, és érzem, hogy hízok 2 kgot :) az árához képest egészen jó, ennyi pénzért természetes, hogy trükközni kell vele egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

klauc

2014. január 24.

A Velvet rose árnyalatot vettem meg akciósan és nagyon tetszik a színe, fedése is tökéletes :) kár, hogy kidobták a szortimentből :( a Soft nude árnyalatot még remélem meg tudom kaparintani valamelyik üzletben! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

profectuscat

Két színt választottam.
velvet rose és smooth berry színeket.
A smooth berry nagyon szép, igazi bogyós szín. Nagyon tartós, most télen nagyon jól illik mindenféle téli ruhadarabomhoz. Nem szárít jobban, mint más, illetve a mattságát nem kell szószerint venni. Annyi, hogy nem fénylik, mint egy szájfény, de olyan a hatása, mint egy krémesebb rúzsnak (szerintem).
Illetve a velvet rose ... a színe nagyon tetszik, viszont nem annyira tartós, és összegyűlt a számban a felvitt termék, ahol záródnak az ajkaim (ilyet még nem tapasztaltam, eléggé kellemetlen).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Két színt választottam.
velvet rose és smooth berry színeket.

fancsa0018

2014. január 23.

Én is most az akció keretén belül szereztem be, igaz már régóta ki szerettem volna próbálni. Nekem a velvet rose, és a smooth berry van meg, és mindkettőt imádom. Sokáig fentmarad a számon, és a színük is gyönyörű. Ha jól láttam az új felhozatalt, lesz belőle egy újított/nem újított verzió. Remélem annak a minősége is legalább ilyen jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

KisKormos

2014. január 23.

A nude árnyalatot vettem meg most akciósan a Müllerben. Egész elégedett vagyok vele. (Mert nálam egyik szájra való sem tartós, bármit csinálok) A színe és az állaga király, kellemes érzést ad a szájon. Essencehez képest nekem megérdemli a max pontot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Hime

2014. január 21.

2013. február:
Az utolsó Velvet Rose-t sikerült beszereznem az egyik Rossmannból nagy szerencsémre. Gyönyörű! Nagyon tetszik, nagyon szép lesz tőle a szám. Sokat kibír, nagyon jó!! :) Biztosan újravásárolom ha kifogy.

Update:

A Velvet Rose-t még mindig használom és semmi baja, újravásárolni már nem fogom tudni, így jártam :D Viszont még van benne rendesen, mert alig kell használnom belőle, annyira jól fed.
Most azonban megkaptam a Silky Red-et is és hát huhh! Annyira vagány, annyira dögös! Kevés is elég belőle, szépen kopik, nem fogja be pirosra a szájat és jól le lehet törölni, valamint tartós is. Anyuék reakciója annyira nem tetszett, állításuk szerint Cicciolina kinézetem van tőle :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

2013. február:

Update:

kvitta.girl

2014. január 21.

Már eltelt lassan 1 év hogy véleményeztem,nos nem is változott a silky redről a véleményem,azt se tudom hol van szerintem kidobtam tényleg szörnyű az a szín. Most viszont akciókor gondoltam adok egy esélyt a velvet rose-nak és ez már határozottan tetszik! Nem olyan tartós mint az aden ilyen terméke tehát nem evés-ivás,csókálló de nagyon szép a szájon olyan természetesen beleolvad kis színcsempészéssel elég hamar megszárad,felé akár mehet a kedvenc szájfényünk ha még is akarunk csillogást. Kár hogy nem tartós. De ez a szín legalább nagyon szép és el fogom használni. Így már 5 csillag!

úristen:D
Most vagyok piros rúzs mániás korszakomba,tegnap gondolkodás nélkül megvettem a silky red árnyalatot.
Alig vártam hogy kipróbáljam,kutyasétáltatás előtt felkentem de jézusom.. Mi ez a szín??:D Nem tudom talán mint a nagymamák akik ilyen erős rúzsokat kennek fel ahhoz hasonlít de virított a fejemen pedig vannak szép erős piros rúzsaim de ez lekörözi mindegyiket.
Kb mint egy bohóc úgy néztem ki vele.
Eléggé pánikba estem, de hál isten volt itthon olyan szájfényem bourjois amivel szoktam halványítani a színeket,egy átlátszó csillámos,na azzal vállalható volt.
Igaz a fogaimait utána sikálni kellett,meg ahol szétfolyt rettentő nehéz volt leszedni mert szétkenődött csak,szóval volt vagy 5 perc mire elszórakoztam vele.
Így szájfénnyel ivás,cigizés,ebédeléssel 2 órát bírt ki a számon,de tetszik komolyan.
Először rémisztő agyf@szt kaptam már bocsánat a színétől de hál isten ahogy írtátok lejjebb jól lehet keverni más cuccokkal.
Kísérletezni fogok még az biztos vele, többi szín meg nem befutó mert aden-nek a folyékony rúzsa detto ugyanez amúgy,csak kicsit tartósabb,de a színek megegyeznek és azokat már megvettem:)
A rémisztő szín miatt 4-est adok csak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

úristen:D
Kb mint egy bohóc úgy néztem ki vele.
A rémisztő szín miatt 4-est adok csak rá.

tátombák

2014. január 18.

Betáraztam a Violet rose árnyalatból. Nagyon intenzíven fog, az applikátora pedig lényegesen jobb a stay with me szájfényeknél. Felvitel után nekem olyan érzésem van, mint ha poros lenne a szám :) Nagyon kellemes illata van. Tartóssága lehetne jobb, de rossznak sem mondanám... Közepes. A kopás egyenletes, evés/ivást csak mértékkel bír.
Mától akciós a rossmannban, a többi kifutóval együtt!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Mától akciós a rossmannban, a többi kifutóval együtt!!!!!!!!!

Mozart

2014. január 18.

Én is a 01-es Velvet Rose-t vettem meg, mivel már a Rossmannban is elkezdődtek a kifutó termékek leértékelései. Nagy hiba volt, hogy eddig nem fedeztem fel, mert tényleg gyönyörű. Teljesen olyan mintha egy csodaszép rúzst viselnék. Szerintem visszamegyek még azért a pár darabért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

ferenczifanni

2014. január 16.

Itt írt vélemények alapján megvettem a 01es Velvet Rose árnyalatot. Nagyon tetszik, nekem nem túl erős, de azért leitatom zsepivel a felesleget:) Aláhidratálás kötelező!!! Bár aláhidratált ajkakon is egy idő után nem szép. A két ajak érintkezésénél darabos lesz... Nálam mindig az a vége, hogy letörlöm mert idegesít:( Úgy érzem elég kevés mennyiség ez a 4 ml, de nem is baj, ki szeretném próbálni a Soft Nude árnyalatot is:) annak ellenére hogy kis idő múlva csúnya, énmég kísérlkísérletezek vele:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.