Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Wiwike

2014. január 13.

Ma sikerült a "készlet kisöprés" közepette rátalálnom a 03 soft nude árnyalatra és egyszerűen fantasztikus. Nem értem miért nem fedeztem fel hamarabb,de így az akció keretén belül még inkább megért 345 Ft-ot. Sosem szerettem a szájfényeket,ezért nem is nézegettem őket,de most valahogy megakadt a szemem a matt szón,és valóban elképesztő,eleinte furcsa érzés de utána mintha egy ajakrúzst viselnék. Vissza kell mennem a 01 velvet rose-ért is. Első látásra szerelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

bogirepcsin

2014. január 6.

úgy láttam, tavasszal tőlük is búcsúzik az essence.
a soft nude árnyalatot birtoklom, nagyon szeretem, bár nekem picit furcsa érzés az ajkaimon viselni, de tartós és szép is, sőt az én ajkaimat nem is szárította (bár én mindig aláhidratáltam)
a kifutó termékek közt biztosan le fogok csapni a többire is :)
(nem kell megijedni, a tavaszi kollekcióban ugyanúgy lesznek matt ajakkrémek, ahogy láttam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

úgy láttam, tavasszal tőlük is búcsúzik az essence.
a kifutó termékek közt biztosan le fogok csapni a többire is :)

AshleeyTayloor

2014. január 2.

Imádom, gyönyörű színei vannak, tartósak, nem szárítják az ajakam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Imádom, gyönyörű színei vannak, tartósak, nem szárítják az ajakam.

Lettiz

2014. január 1.

A smooth berry árnyalatot vettem meg,a színe szép,de a tartóssága nem a legjobb :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

viktoriacsoke

2013. december 27.

A 01 velvet rose árnyalt van meg szép természetes színe van hétköznapokra nagyon jó, tartós nem szárít, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

love_cinderella

2013. december 10.

Régóta keresem a megfelelő nude rúzst illetve szájfényt. Hát most sem sikerült megtalálnom :D A 3-as soft nude árnyalat van meg de nem sok köze van a halvány nude színhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

bozicsa

2013. november 21.

Imádnám a színét, ha tudnám használni. De ezzel a termékkel a számon nem merek emberek közé menni, annyira csúnyán kopik. Foltokban összegyűlik belül a számon, ahol összeér a két ajkam, csíkot is hagy, ami elég feltűnő és egyelőre nem találtam meg azt, amivel tartósabbá tehetném. Így viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Lucas

2013. november 9.

Nekem is a legnépszerűbb Velvet Rose árnyalatban van meg, és meglehetősen macerás a használata, bár több mint sokszor hidratálom a pusszantómat, de ettől függetlenül ehhez a szájravalónál semmi sem elég. Általában mással keverve szoktam használni, hogy viselhető legyen, így viszont pont a vágyott, tartós, matt hatás nem érvényesül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Rild

2013. november 5.

A termék maga jó, megéri a pénzét, viszont a számat nagyon szárítja. És ahogy múlik az idő, beül a repedésekbe a szín.. Az illata kellemes. Tökéletesen matt. Velvet Rose a kedvenc árnyalatom nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Lexiiii

2013. november 2.

Velvet rose árnyalat.. TÖKÉLETES! Tartós, de ha órák múlva kopni kezd akkor szépen kopik le. Maga az árnyalat nagyon természetes hatású. Kötelező darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.