Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

cintia995

2013. augusztus 18.

@Gittab88-hoz hasonlóan nekem is a deep rose van meg és szintén a 350 Ft-os akcióban vettem. Végre egy szájfény ami nem ragad össze-vissza. A színe nagyon hasonlít a számhoz, talán egy árnyalatnyival sötétebb, így rajtam nagyon természetes. Tartóssága nem valami sok, ha vigyázok rá akkor is max 2 óráig marad fenn. Volt hogy előtte az essence egyik ajakceruzájával (06-satin mauve) satíroztam át az ajkamat és csak utána használtam ezt a szájfényt. Mivel a két szín nagyon hasonló, ezért a végeredmény gyönyörű lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Yubiri

2013. augusztus 18.

02 My favorite milkshake és 05 I like cotton candy árnyalatokban van meg nekem.
Az ecsettel nekem nincs bajom, bár többen írtátok, nekem ez tetszik, viszont nekem abszolút nem tart hosszan, és én pont amiatt vettem ezt a fajtát.
Többen írtátok, hogy most 350 Ft akcióban, én annyiért sem venném többet, nem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

02 My favorite milkshake és 05 I like cotton candy árnyalatokban van meg nekem.

Gittab88

2013. augusztus 18.

08-as, deep rose árnyalat van meg, tegnap vettem akciósan, 350Ft-ért. Az ecsete érdekes, felveszi az ajak formáját, bár nekem a felső ajkam elég vékony, így ott nehézkesen használom. Felkenve nincs különösebb színe, vagy csak ennyire illik a szám színére, nem tudom, de hétköznapi fénynek szuper jó, 2 órán át látható volt, nem ragacsos, felkenve olyan mint a zselés állagú szájfények, összességében elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

cioccolata

2013. augusztus 15.

Nekem a Trendsetter nevű (élénk pink) árnyalat van meg, ez olyan jó sötét, hogy örülök is, hogy nem pigmentáltabb ennél. :) Amikor először felkenem, kicsit ragad, ettől eltekintve jóban leszünk. Tartós, vékony rétegben szép színt ad a számnak.
Az idétlen, precíz felvitelt lehetetlenné tevő applikátor és az enyhe ragadás miatt kap négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

ct

2013. augusztus 10.

A Deep Rose-t választottam, bár nem vagyok egy nagy szájfényes, de 350 ft-ért gondoltam beruházok egyre, legyen itthon az is.Felkenve kevésbé pigmentált, de legalább tényleg nem ragacsos. Igazából meglennék nélküle is, semmi wow-érzés, de egynek jó.Az illatát viszont imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

anna.95

2013. augusztus 10.

Én is a 01-es me and my ice cream-et vettem meg. mit ne mondjak kicsit csalódtam, szerintem nem olyan pigmentált én ennél jóval élénkebbre számítottam. nah mindegy azért el fogom használni mert nem rossz. az illata elég kellemes viszont nekem ragacsos szóval marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

arybaba2

2013. augusztus 9.

Ma vettem 350ért a Rossmannban a 08 Deep Rose színűt,utolsó darab volt.gondolkoztam a me and my ice cream-en is de,az nem volt túl pigmentált(mondjuk ez sem a legpigmentáltabb).essence rúzzsal 2-3 órát simán bír evés ivás nélkül.ha marad talán még a másik kimenőre is ráhajtok.Nem csodaszer,de nincs bajom vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

hatsum0m0

2013. augusztus 5.

én is magamévá tettem egy me & my ice creamet, ha már 350 forintért vesztegették és ennyi jó vélemény van itt. annyira nem vagyok elájulva. tetszik az ecset és a szín is, bár azt hittem ennél sokkal pigmentáltabb. nem mellesleg az illata is kellemes, de valamiért úgy érzem, hogy nem lesz nagy szerelem a miénk. szívem szerint 3 és felet adnék, de amiért ilyen olcsón jutottam hozzá mehet a 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Linda0222

2013. augusztus 5.

MA vettem meg a leírazáson a 01-es me&my icecream árnyalatot, nagyon vaciláltam h inkább egy xxxl-es barackosat vagy ezt. De nem bántam meg h ezt vettem, nagyon szép természetes a színe és nem ragacsos. Már kedvenc lesz a másik I like cotton candy mellett.:-) 350 Ft-ért bőven megérte 650 Ft helyett. Csak ajánlani tudom aki szereti az ecsetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Egész jó és szép színe van,de túl sűrű állagú
így picit... kellemetlen főleg most,hogy iszonyat meleg van
így elmosódik és lejön a szájról.

Nekem a me&my ice cream van meg belőle szép halvány rózsaszín
de nem tartós !
Finom az illata,az íze már kevésbé,az aplikátora tetszik és jó puha..
a csomagolás nagyon cuki az tetszik :)
De szerintem, 6-700forintot nem ér meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Egész jó és szép színe van,de túl sűrű állagú
így picit... kellemetlen főleg most,hogy iszonyat meleg van
így elmosódik és lejön a szájról.

Nekem a me&my ice cream van meg belőle szép halvány rózsaszín
de nem tartós !
Finom az illata,az íze már kevésbé,az aplikátora tetszik és jó puha..
a csomagolás nagyon cuki az tetszik :)
De szerintem, 6-700forintot nem ér meg..

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.