Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

agica1989

2013. július 23.

Az itteni blog alapján vásároltam meg a My favorite milkshake (02) és a Me&my icecream (01) árnyalatokat. Majd annyira megszerettem, hogy később még a Candy bar (03) árnyalatot is megvásároltam, ami merészebb színnek tűnik, de felkenve nem vészes, csak annyira erős, amennyire egy szájfénynek kell. Ha élénk színre vágyik az ember, akkor úgyis rúzst ken alá. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Rékababa

2013. július 12.

Nekem a Kiss Kiss Kiss árnyalatban van meg.Tényleg hosszantartó,szép színűek,az illatuk is elég kellemes.Nem bántam meg hogy megvettem azt hiszem 649Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 12.

horvathkittiii

2013. július 8.

Nekem a candy bar árnyalat van meg. Imádom a színét, szerelem volt első látásra. Az illata is nagyon jó, viszont a ragacsossága nagyon zavar és nekem nem is igazán tartós. Az applikátor nagyon tetszik, de nagyon nehéz egyenletesen felvinni a terméket az ajkakra (legalábbis ezt az árnyalatot). Ezektől függetlenül használom, mert tényleg csodás szín, de sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

chickweed

2013. július 7.

Egy régebbi, már nem kapható árnyalat van a birtokomban (I love cotton candy), ami kellemes lilás árnyalatú. Szép fényes, csillogó molekulák nélküli (üssetek le, de gyűlölöm a csillámokat...) kis szájfény. Az túlzás, hogy tartós, ha valami hozzáér a számhoz természetesen nem marad a helyén. Viszont ha kibírom órákig evés ivás és heves beszéd nélkül, akkor van esélye a túlélésre! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Vintage Lady

2013. július 6.

Blogokon elég jókat olvastam róla, ezért vettem meg. Vacilláltam a My Favourite Milkshake és a Me and My Ice Cream között, arra is gondoltam, hogy megveszem mindkettőt. De jó, hogy nem tettem. A milkshake-et választottam, eléggé csalódtam benne. Felkenve a színből szinte semmi sem látszik, és ragacsos a szájfény, nem annyira elviselhetetlenül, de azért zavaró. Az applikátor formája tök jó, könnyebb vele a felső ajkakat szépen kifesteni, mint a hagyományossal, de túl sok anyagot vesz fel, így mindig felkenés után le kell törölni a felesleget. Az illatával nincs bajom, az ára is jó, összességében 3*-ot tudok neki adni. Biztos nem veszem újra, ha már Essence, akkor maradok az XXXL szájfényeiknél, nem tartósak, de nem is ragadnak és nincs velük gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

eszter

2013. július 5.

Imádom!!!A pirosat kaptam ajándékba, nagyon szép, tartós!!!Kellemes az illata, nincs műíze, nagyon szépen kiemeli a számat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

silentmobiusvox

2013. június 25.

Nagyon tetszik a színe (Candy Bar), szeretem az illatát is, és valóban tartós, de az a ragacs-érzés, eh :l

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Lotheg

2013. június 10.

2 árnyalatom van belőle a milkshake és a candy bar van meg ... milkshake tényleg jó ... kis visszafogott szájfény, natúr sminkhez vagy nem szájhangsúlyoshoz, viszont nagyon gyorsan fogy :I a másik árnyalat jó élénk először mikor felkentem megijedtem, hogy hogy világít a szám >.< nagyon neonos volt elsőre... aztán valahogy sikerült szerencsésen eloszlatni a számon és így elég szép... Pinkes szín, de így másodszorra már egészen tetszett, pedig világos a bőröm így nehezen találok megfelelő színt, főleg sötétebbek közül. Teljesen másképp kell felrakni, mint a milkshaket... csak épphogy egy leheletnyit és akkor még ízléses. Elég tartós, az összetevők lehetnénk szebbek is azért... Egyébként nem vagyok annyira szájfény párti, inkább a mattosabb szájra valókat szeretem, de ha szájfény akkor inkább a természetesebb színek, mert szerintem bőven elég, hogy csillog-villog a száj ... :) de nem is tudom akkor miért vettem meg a candy bart ... mindenesetre nyárra jó kis szájfények egyébként, fiatalosak. :) összességében nem rossz, 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

ulexyt

2013. június 4.

08 Deep Rose: ezer éve keresem ezt az árnyalatot, mert pont ilyen a szám színe is, ezért cseppet sem feltűnő rajta, de kellemesen csillog. Konkréten az ezer évvel ezelőtt használt Estée Lauder szájfényemhez tudom hasonlítani, mind színben, mind tartósságban. Nekem pont annyira ragad, hogy rendesen fennmaradjon. Kellemes csalódás volt, azt hiszem veszek belőle még egyet, mielőtt kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

arybaba2

2013. június 3.

Probaltam a milkshakes szint a teszten nagyon tetszett csodalkoztam is milyen szep szinu de ennyi.felkenek egy reteget es nem tudom rendesen elkenni!ha elkenem eltunik a szine is.kb. 20reteg kellene olyan szinhez szamomra amilyennek latszodik.a stay matt ennel jobb vmivel.szoval ez csak 2csillag.borzalom es nagy csalodas!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.