Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

kiflimorzsa

2015. október 23.

életem egyetlen értelmes szájfénye, imádtam az állagát, az illatát, az applikátort, az egészet. a piros volt meg belőle, egyszerűen elképesztően tartós volt, órákig kibírta a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

sapiviki

2015. szeptember 27.

3 árnyalatot is vettem,mert 150 Ft-ért nem hagyhattam ott. :) Nem vagyok a szájfények nagy rajongója, de néha-néha felkenem,az illatát nagyon szeretem,és az állaga is tetszik,krémes,igaz icipicit ragad,de legalább tartós. A 07-es kiss kiss-nek csodás színe van, nagyon eltalálták. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Ella

2015. július 5.

Elsőnek a Deep Rose árnyalatot vettem meg. Csillámos, szép, de a számon alig látszik, ragad, nyúlós és hamar eltűnik. Azért használtam, gondoltam, ha már megvettem, plusz jó az applikátora. :) Aztán láttam, milyen jó véleménnyel vannak a Krémmániások és beszereztem 150 Ft-ért az utolsó darabot (Candy Bar). Nem fűztem hozzá nagy reményeket, így el is tettem a szekrénybe hosszú hónapokra. Nemrég bontottam fel. Hát ez az árnyalat valami extrém módon pigmentált!!! Igaz, hogy továbbra sem egy tartós cucc, de azért nem is teljesen kidobott pénz. :) A tartósság, az állag és a Deep Rose pigmentáltsága miatt viszont csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

fnoori

2015. június 20.

Ajándékba kaptam, ugyan nem vagyok az a szájfényes típus, a 02-es favorite milkshake árnyalat van meg. Kettős érzésem van vele kapcsolatba: az applikátora szerintem szuper, nem találkoztam még ilyennel de nagyon tetszik ez a megoldás. Szép természetes rózsaszín színe van, és a textúrája is különös, nem az a klasszikus ragadós szájfény inkább krémesnek mondanám. Viszont az illata nagyon mű, elég kellemetlen és a különös textúrája miatt sose bírtam sokáig elviselni az ajkaimon. Nem tudom megmagyarázni miért, egyszerűen olyan "mű" érzésem van, ha van ennek értelme :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Korina2000

2015. január 29.

A februári Cosmopolitanhez járt ajándékba. Az essence termékeit amúgy is szeretem és pont szerettem volna egy szájfény szóval kapóra jött. A 02-es my favorite milkshake fantázia nevet viselő árnyalat van meg. Az applikátora kifejezetten tetszik, mert szerintem könnyen fel lehet vele vinni a terméket.Nagyon szép a színe és a tartóssága is elég jó.Összességében nagyon kedvelem ezt a szájfényt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

t.magashazytimi

2014. október 28.

Kettő árnyalatom is van belőle. Esküszöm ,hogy ezek az eddigi legjobb szájfényeim ,olyan pigmentáltak ,hogy csak na. A tartóságukkal sincs baj. Az illata viszont annyira nem tetszik. De elnézem neki és 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

szonia

2014. augusztus 14.

Nekem az 1-es árnyalat van meg, de valahogy nem győz meg ez a szájfény, pedig újra és újra felteszem hátha, de mindig ugyanazt érzem. Egész egyszerűen nem tudom úgy feltenni, hogy ne legyen egy csúnya vonal az ajkaim találkozásánál. Nagyon szép a színe pedig de...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

csokipuszi

2014. augusztus 5.

3 színben van ilyen termékem, nekem nem a kedvencem, a nyúlós- ragadós állaga miatt, ha felkenem, összedörzsölöm az ajkaimat és kinyitom a számat ilyen ragacsos szálak vannak a felső és alsó ajkam között... remélem érthető amit írtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

WaterLily

2014. július 30.

Komolyan nem értem, hogy miért nem gyártják már, pedig szupi kis szájfények. 3 árnyalatot is birtoklok, úgyhogy bátran állíthatom: amit ebben a kategóriában tudnia kell egy szájfénynek, azt maximálisan teljesíti. Pigmentált, finom illat, különösebb piszkálás nélkül tartós. Azt az egy fránya csillagot az applikátor miatt vonom le, mert az viszont valami horror.
Bár újra a szortiment része lenne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Bár újra a szortiment része lenne :)

v.alexandra27

2014. július 7.

Szerettem ezt a szájfényt. Kissé ragadós, de szép színt és fényt ad az ajkaknak, evés és ivás nélkül tart is :) Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.