Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

csoknyom

2014. május 10.

ket arnyalatban is megvan, kisse ragadosak, de annal inkabb tartosak! osszessegeben szeretem oket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

jud678

2014. május 10.

nekem a kiss kiss kiss árnyalat van meg, nagyon szép a színe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

nekem a kiss kiss kiss árnyalat van meg, nagyon szép a színe :)

katalinmyy

2014. április 11.

Bekell vallanom utaltam a szajfenyeket, amig ezeket ki nem probaltam. Regen mind, amit probaltam ragacsos volt, essemeddig tarto. A mostani nagy essence akcio kereteben vettem 5 ilyen szajfenyt. Nem is tudom miert, csak mert olcsok voltak, meg szep szinek...gondoltam mert is ne...probaljuk ki oket :D Hat ez vmi isteni...nem ragacsosak, gyonyoru elenk, pigmentalt szinek es viszonylag tartosak is :D vegen meg megszeretem a szajfenyeket :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Füstifecske

2014. április 10.

Kiss Kiss Kiss árnyalat. Hát ez elég érdekes. A csomagolásban olyan szép, igazi piros színe van! Az ajkaimra felkenve viszont más, át fut lilásba, málna színűbe. Kár. Egyébként talán egy éve, nyáron is használtam egy ilyet, és arra emlékszem, hogy milyen szép piros volt a számon... Nem értem mi változott, talán a bőröm vagy az évszak miatt, vagy szájfényben van valami.... (vagy csak az emlékezetem nem jó?) Szóval most már kb megválni szeretnék tőle, pedig régebben a kedvencem volt.
A rózsaszín árnyalatok is megvannak, azokkal nincsen semmi gond, szépen, természetesen adják a színüket. :)
Közepesen tartósak, enni nem lehet bennük valami változatosan, mert ragadnak. És sehogy sem tudom vékonyan felvinni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Athenia

2014. március 19.

A Kiss Kiss Kiss lett az enyém 150 forintért, a legutolsó ilyen szájfény. Ma kipróbáltam, és ez az egyetlen vörös szín, ami eddig illett hozzám. Színe az meseszép, tartós is, nem ragad , nem folyik ki, valamennyire csókálló is (nem annyira, de a semminél jobb!). Én megadom az ötöst szívfájdalom nélkül, kiérdemelte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

nagy.nikike

2014. március 16.

Hugomtól kaptam a Kiss kiss kiss nevű árnyalatot. Valóban tartósabb az átlag szájfényeknél. A színe is szép, bár nem olyan intenzív. Az aplikátor kialakítása fura de meg lehet szokni. Nem igazán szoktam szájfényt használni de ezt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Lilu

2014. március 16.

Megvettem az összes árnyalatot, gondoltam 150 darabja, uccu neki. Nagyon jó illatuk van, mindegyiknek fantasztikus a színe. Tényleg sokáig tart, nem mászkál a színe az ember száján. Nagyon jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 16.

Violetta09

2014. március 13.

én is ma vettem 150 Ft-ért a 03-as candy bar árnyalatot, s hülye lettem volna otthagyni! Nagyon szeretem, tényleg sokáig marad a számon, és én szeretem az applikátorát a pigmentáltsága pedig csodás! ennyi pénzért tényleg vétek lett volna otthagyni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Oraculum

2014. március 8.

Imádom, régi barátok vagyunk, a legsötétebb árnyalat van meg, és nagyon megy a hófehér bőrömhöz és kényelmes viselni is, a nap végére megkopik sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

szilvike94

2014. március 5.

Az előttem szólokhoz hasonlóan utánam is utánam dobták a Rossmannba, 149 Ft-ért! A candy bar árnyalatot vettem meg, nagyon szép színe van, nem is tudom eldönteni, hogy a korall vagy a rózsaszín fele megy a színe. Az ecsete elég vicces, először nem tudtam hova tegyem. :D Tartósnak nem tudom mennyire lesz az, de hát ennyiért egy tökéletes 4 csillagos vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.