Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

Biu

2011. november 6.

Az applikátort leszámítva szerintem nagyon korrekt kis szájfény, nekem a My favourite milkshake árnyalat van meg, szájfényhez képest még jól is fed, tartósabb is egy átlag szájfénynél, de azért egy rúzzsal nem veszi fel a versenyt. Ettől eltekintve én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Nuckuruc

2011. november 6.

ragacsos, de az illata jó és a színek is szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 6.

ragacsos, de az illata jó és a színek is szépek!

gabbancs

2011. október 25.

Tartós, szépen pigmentált, olcsó, nekem kicsit ragacsos, és az applikátor nem túl , de összességében remek szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Orsy

2011. október 22.

A itteni vélemények+blog hatására muszáj volt beszereznem egyet:) Nagyon jó az állaga,isteni sütis illata van és kb. közepesen tartós,én nem szoktam nyalogatni így pár órát kibír,nagyon max 3at (evés-ivás nélkül). Mondjuk én nem is várom el egy szájfénytől, hogy túl sokáig tartson, fél perc alatt újra tudja kenni az ember:) Nekem az applikátor sem okozott problémát, más mint a többi applikátor,de jól használható szerintem. VISZONT én a my favourite milkshaket vettem meg,mert láttam róla képeket,de az én számon nemis látszik,hogy van vmi színe,inkább csak fényes:( szinte tök átlátszó:( Szóval kicsit csalódott vagyok, maga a szájfény minősége ettől még tök jó, el is fogom használni.Majd beszerzem a Me and my icecreamet is,hátha azzal több sikerrel járok szín ügyileg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Kandi

2011. október 12.

Az applikátora kifejezetten idegesítő, kicsit ragacsos, de nem zavaró, szép színei vannak. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, én valahogy mindig leeszem a szájfényeket. Szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

szandikacica

2011. október 5.

Nekem a "Me and My Icecream" van meg... Imádom! Olyan nagyon baba rózsaszín a szájon. Nagyon jó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 5.

Rony

2011. szeptember 29.

Imádom! Olcsó és szupertartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Imádom! Olcsó és szupertartós!

wishes

2011. szeptember 6.

Valóban tartós, nekem órákig nem szívja be a szám. A színek felkenve is jól kijönnek. Az applikátor homokóra alakja miatt szerintem kevesebbszer kell újramártani az ecsetet, a felvitelt pedig meg lehet vele szokni.
A színválasztékot sajnos nem nekem találták ki, ugyanis csak a 'My favourite milkshake' árnyalta tetszik, de az annyira, hogy most vettem újra harmadjára :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Kole

2011. szeptember 4.

Tükör nélkül nem lehet feltenni. Ennek oka, az egyik pozitívuma is, hogy szuperül pigmentált. Sokáig tart. Nálam a csillogás 2-3 óra után eltűnik (gyakran iszom), de a színe még utána is tart. A színek is tetszenek, legszívesebben mindet megvenném. Az applikátort pedig meg kell szokni. Másik negatívum, hogy ragad. Bár ez engem nem zavar, ezért megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

evilshedevil

2011. augusztus 29.

A felvitel kicsit nehézkes az applikátor miatt, a termékkel semmi probléma nincs. Sőt kifejezetten jó és olcsó. :)   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.