Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

zuzu

2011. augusztus 29.

Nagyon jó árban van de nem tartósabb mint más hasonló árú szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Nagyon jó árban van de nem tartósabb mint más hasonló árú szájfény.

taima89

2011. augusztus 19.

Nekem is a "my favourite milkshake" árnyalatban van meg,imádom a színét,az applikátorral sincs semmi problémám-hozzá lehet szokni,viszont nagyon ragadós és valóban vigyázni kell az adagolással,valamint én sem vettem észre,hogy tartósabb lenne mint más szájfény bár lehet hogy ez csak az én hibám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

bstar

2011. augusztus 4.

Fura az applikátora, egyébként utálom a szájfényeket de ez tetszik. A tartósságáról nem tudok mit mondani, én kényszeresen lenyalogatom / letörlöm a számról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

lucretia

2011. július 9.

Nekem is "My favourite milkshake"-em van, meg vagyok vele elégedve, az árát megéri. A másik halványabb színt is ki akarom majd próbálni. :) Egyedül az applikátora kicsit fura, de ez nálam nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Judiit

2011. július 3.

Ebben az árkategóriában tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 3.

Ebben az árkategóriában tökéletes.

nikkancs

2011. július 3.

Az árnyalatok szépek, viszont én nem érzem tartósabbnak bármelyik másik szájfénynél. Az applikátora szerintem borzalmas, én nehezen tudom használni, ecsettel meg nem tudok belenyúlni. A közepest az ára miatt kapja, nekem ez teljesen átlag kategória..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Roni

2011. június 17.

Tényleg sokkal tovább bírják, mint egy átlag szájfény. Szép színek, szép pigmentáltság. Ennél jobb nem is lehetne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

csillag1219

2011. június 14.

Nekem is a "My favourite milkshake" van meg, és imádom. Picit fura először, mert ragadósabb, mint a többi szájfény, és vigyázni kell az adagolással, mert ha túl sokat visz fel az ember lánya, akkor a száj belső pereménél összegyűlhet a matéria. :) Én előszeretettel használom rúzsok fölé, pl. a Rimmel 070 Airy Fairy árnyalatán egyszerűen gyönyörű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

ritaszeged

2011. május 9.

Örülök hogy megvettem mert jó az illata, az állaga a mérete az aplikátorja és a tartóssága is, nem csomósodik és egységesen kezd kopni órákkal a felkenése után, inni is lehet és még úgy sem jön le, de pl evés az necces mert bele ragadnak a morzsák :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.