Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

Nymeria94

2014. március 5.

Korábban is szemeztem már ezzel az a szájfénnyel, de mindig visszatáncoltam a vásárlástól, viszont most, hogy 150 Ft-ért szinte utánnad dobják a Rossmannban, úgy döntöttem,hogy kipróbálom. Rosszul tettem. Soha az életben nem voltam sem érzékeny, sem allergiás semmire, de ez a szájfény meghozta az áttörtést ezen a téren. Amint felkentem csípi az ajkaimat és olyan érzésem támad, mintha folyna az orrom.
Amúgy a színük egészen szép (07 - Kiss Kiss Kiss; 03 - Candy Bar), de nem tűntek valami tartósnak. Az aplikátora szokatlan, de egy-két használat után hozzá lehet szokni. Összességében nem vagyok megelégedve vele, ilyen árért egy próbát akár megérhet (a fentiek miatt csak óvatosan), de nekem sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Dorka93

2014. március 1.

200 ft alatti db áron vettem meg a 12 Material girl, 07 Kiss Kiss Kiss, 11 Choose me! árnyalatot. Kiárusítás van vagyis ami eddig 349 ft-os polc ürítésből megmaradt az most még olcsóbb áron kapható! Most így utólag visszagondolva másikakból is kellet volna még venni de majd ha marad hétfőre akkor meglátogatom.. Mostanában jobban szeretem az ajaktintákat és színezett balzsamokat mert ezek a szájfények olyan ragacsosak. Kipróbáltam, igazi ragadósak, és _ca_, véleményével egyet értve mászik mindenhova, és az ecsetje szörnyű! DE szép színek és rúzsecsettel szerintem jobban fog működni de meglátjuk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

_ca_

2014. február 24.

Olvasva a sok pozitív véleményt, az az érzésem, hogy hozzám valahogy egy hibás példány került a Candy Bar árnyalatból, pedig garantáltan nem használta senki előttem. A pozitívuma, hogy elég szépen hidratál, viszont csak megfelelő előkészítéssel (pl. szájceruza az egész ajakra) lehet nagyjából egyenletesen felvinni, szinte alig tart valameddig, és rettentő könnyen elmászik, akár az arcomat, akár a fogalmat fogja össze. A mennyisége is meglehetősen kevés, egy hét alatt a kétharmadát használtam el. Hiszek mindenkinek, akinek jobban bevált, de én és ez a konkrét darab nem vagyunk barátságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

barkuska

2014. február 19.

My favourite milkshake van meg, akciósan vettem, nekem túl ragacsos az állaga. Ha nem beszélsz, eszel és iszol, egy kis ideig bírja. :D A színek nagyon aranyosak, az applikátor vicces.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

timeanagy

2014. február 16.

349 Ft ért jutottam hozzá kb 2 hónapja :D a teljes árát is megéri viszont picit ragad de ezt leszámítva is 5 :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Kimi

2014. február 14.

A mostani essence kiárusításon vettem. Egészen addig amíg ki nem próbáltam abban a tudatban éltem, hogy a matt folyékony rúzst vettem meg :D De sebaj, nagyon jó vétel volt. Ugyan a halvány rózsaszín színe nem igazán látszik, de kellemes illatú és tartós. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

2014. február 13.

Abszolút megérte a 349 forintot. Choose Me árnyalatot vettem, a számnál kicsit élénkebb de természetes, natúr szín felkenve. Tetszik a színe, a csillogása, az állaga, érzete is (igen, kicsit tömör, talán ragacsos is, de én szeretem az ilyet, a Juicy Tubes-ra emlékeztet, legalább érzem, hogy nem folyik bele a ráncokba és a helyén marad). Azt hiszem a héten lesz még egy utam a Rossmannba ahol vettem, és beszerzek más színt is belőle. Vagy színeket... :-)
UPDATE: egy Deep Rose-t sikerült még beszereznem, utolsó darab volt az akciós kosárban 299-ért és valamilyen csoda folytán senki nem nyitotta még ki, nem pacsmagolták össze (minden ilyen terméket meg szoktam nézni megvétel előtt, hogy nem nyúltak-e bele, csak épp hogy lecsavarom a kupakot és bekukkantok alá, mert ha az applikátort akárcsak egyszer is áthúzták már a tubus száján az meglátszik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Ember Gabriella

2014. február 12.

Nagyon szeretem, 2 árnyalat is megvan, nem csinál valami brutál színt az ajkakon, de nem is ezt ígéri, szóval.. :) Az applikátora tényleg elég furcsa kinézetű, én nem szeretem az ilyesmi applikátorokat, az ecseteseket részesítem előnyben, de ez nem von le semmit az érdemeiből! :) Lehet beszerzek még 1-2 árnyalatot! Ha lehetne 4,5-et adnék, de megelőlegzem az 5*-ot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Dönci

2014. február 9.

350 forintért jutottam hozzá a My Favourite Milkshake árnyalatúhoz. Szép a színe, tartós, az illata is tűrhető és még teljes áron is olcsó, az emberek vitték és viszik is, mint a cukrot, nem nagyon értem, hogy miért vonják ki. Szerintem jól be fogok tárazni belőlük. Egyedül az applikátor nem a kedvencem, de ettől függetlenül jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

katacita

2014. február 5.

Már két árnyalatban is megvettem, az Essence minőséghez képest ez egy jólsikerült termék szerintem, az illata finom, az állaga jó, a színek tetszenek, bár lehetne több is belőlük. Mivel szimpla szájfényről van szó, tartósnak nem mondható. Nekem az applikátorral sincs bajom, szerintem vicces.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.