Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

jzsofi

2014. február 4.

Vettem egy Candy bar és egy My fav milkshake árnyalatot, szerintem elég jók. Nem annyira ragacsos mint a márka tubusos/kinyomós szörnyűségei, ez mindenképp pozitív. Az applikátor nem tetszik, valahogy nem tudom vele szépen felvinni, mindenképpen utána kell igazítani ujjal és szigorúan tükör társaságában érdemes vele próbálkozni. Szerintem a termék kifuttatásával nem veszít túl nagyot a világ, de ennyi pénzért talán érdemes lehet 1-2 db-ot beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

maja54

2014. február 2.

Imádom. A 03-as Candy bar árnyalat van meg, kiárusításon vettem 349-ért. Ez a kiváló termék ennyi pénzért abszolút megérte. Kár, hogy már nem gyártják. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Lilly24

2014. február 1.

Annyira jó! :) Me and my ice cream árnyalat van meg, de már megbántam hogy nem vettem meg belőle a többit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

FerJuci

2014. január 27.

Ma jutottam hozzá a 12-es Materal Girl árnyalathoz. Kissé ragacsos, de valóban tartós. Sajnos hamar lenyalogatok magamról bármit, ez a szájfény viszont elég jól bírja. A színe is tetszik, mondjuk tükör nélkül nem merném felvinni. Szerintem nem nehéz egyenletesen felkenni, mondjuk az applikátort én sem tudom hova tenni, sokkal jobbak a laposabbak. Kár, hogy kifutó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Bunnylove92

2014. január 26.

3 árnyalat tulajdonosa vagyok: me and my ice cream, my favourite milkshake és a candy bar. Egyértelműen a me and my ice cream a kedvencem, tényleg olyan a színük felkenve, mint ránézésre. Az aplikátor tényleg kicsit fura, de az illata kárpótol, kár, hogy kifutó termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Mozart

2014. január 26.

Beszereztem a Pretty Witty árnyalatot is. Sokkal jobban megszerettem, mint a My Favorite Milkshake-t, kevésbé ragad és gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

gretiperry

2014. január 26.

A My favourite milkshake árnyalat tetszett meg, ezért megvettem. Elég szép,csillogós, visszafogott rózsaszín szín. A pozitív élmények miatt ma beszereztem a Candy Bar nevű árnyalatot is, de ez elég ragacsos viselet,ezért le kellett törölnöm a számról,mert nem bírtam elviselni . Kár érte, mert szép színű :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

csaxi13

2014. január 26.

Közepesen tartósak, kicsit ragadnak, de aki szereti a szájfényeket annak teljesen jó, readásul nem is nagyon drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

valakiii

2014. január 26.

350forintert vettem a 02es arnyalatot.szep a szine, a tartossaga kozepes,de nagyon ragacsos:/ettol fuggetlenul elhasznalom,nem vartam tul sokat 350ert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

piperepozitív

2014. január 23.

Nem tudom, melyik rózsaszín árnyalat van meg, mert az összes betű lekopott rég a tubusról...
Szerintem is elég ragadós állagú, bár az jó, hogy sűrű, és nem híg, mert így valamelyest tartósabb.
Az applikátorával szerintem semmi baj nincs, ugyanúgy kell használni, mint bármelyik másik alakút, de:
Nekem viszonylag természetes a színe a számon, nem üt el, sőt azt mondanám, hogy alig látszik, hogy rá van kenve valami (pedig a tubusban elég pinknek tűnik), és még így is az a baj vele, hogy tükör nélkül lehetetlen szépen felvinni. Nem egyenletesen kenődik fel a krém, néhol felgyűlik, és ott nagyon látszik. Tényleg csak tükörrel tudom szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.