Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

rekkso

2014. január 21.

Nem vagyok egy nagy szájfényes, de gondoltam 350 Ft-ért egy próbát megérnek.Kicsit vegyesek az érzéseim. Elég kellemes viselet, tényleg nem ragad (én ki nem állhatom mikor kb az összes hajam a számra van tapadva :D ) De a 12-es számú sötétebb pink elég nehezen kezelhető. Csak nagy odafigyelés árán tudom elérni az egyenletes fedést. Viszont a 02-es My favouite milkshake nagyon tetszik, számomra könnyeben is kezelhető a világos színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 21.

tátombák

2014. január 19.

Az 1 éve kifutott Hottest pink, és a mostani kifutó agyonhájpolt Me&my ice cream árnyalatok boldog (?) tulajdonosa vagyok.
Az applikátort nehéz volt megszokni, 1 mártás mindig elég, mert sosem kenem olyan vastagon az erős szín miatt. Nagyon ragadós állagú, az egész szájfény nehéz viselet a számon. A tartósságról annyi elmondható, hogy nem nevezném hosszantartónak, bár tény, hogy jól hangzik, és így sokkal kelendőbb. A Me&my ice cream képeken nagyon szép, az én számon viszont nincs színe, csak egy kis visszafogott csillogása. Szép-szép, de nem ilyenre számítottam.
Összességében vegyesek az érzelmeim. Ár-érték arányban rossz, 4 ml kevés ennyi pénzért, de akciósan vettem, így megért 350 ft-ot. Többet nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

vnoci

2014. január 2.

"tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után" ez azért kicsit túlzás. tényleg tartós, de nekem nagyon ragacsos érzetet hagy maga után .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

orange01234

2013. december 25.

A Kiss kiss kiss árnyalat van meg nekem. Nomármost. Ha a nevéből indulunk ki, akkor az egy nagy melléfogás, ugyanis ha ez lenne rajtam, az uram maximum akkor csókolna meg, ha a közelben lenne egy mosdó, ahol le tudná magáról vakarni a ráragadt szájfény maradványokat.
Egyáltalán nem egyszerű ezt az árnyalatot felkenni, ha nincs kis tükör, akkor szinte esélytelen, hogy egyenletesen fel tudjuk vinni. Tükörrel sem egyszerű, ugyanis valahol hol vastagabb, valahol vékonyabb rétegben lehet felkenni, így elég egyenletlen felszínt sikerül produkálni.
Emellett szörnyen ragad, és akinek párja van, vagy bulizni megy, ne számítson forró csókokra aznap...
Annyit kap, amennyiszer használtam: kettest. Azóta a sminkdoboz alján lapul...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Annyit kap, amennyiszer használtam: kettest. Azóta a sminkdoboz alján lapul...

ludmilla

2013. december 25.

nagyon ragadnak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

nagyon ragadnak...

OAdrienn

2013. december 23.

Nagyon szépen pigmentáltak, kellemes illatúak, tartósabbak, mint a többi Essence szájfény. Az applikátorral kezdetben nem voltam kibékülve, de mára megszoktam. Negatívumként említeném, hogy kicsit ragadósak, de nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Inumyra

2013. december 19.

Choose me - nagyon szép színe van, bár tartottam egy kicsit a sötét árnyalatától, felkenve csak egy picit sötétebb a számnál. Könnyű felvinni, engem az applikátor homokóra alakja sem zavart. Visszafogott fénye van, nem "művi". Az illata nagy szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Yume

2013. december 11.

Nekem a " Me and my ice cream" van meg .Igazán elégedett vagyok vele .A színe iszonyat szép és szerintem ez az eddigi legtartósabb szájfényem.Az egyetlen rossz dolog az aplikátor volt ,de végülis sikerült megszoknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

lokodilaura

2013. november 24.

350-ért vettem valami lilát belőle, a nevét nem tudom :D nem rossz,nem rossz...a színe szép, az aplikátor tervezője viszont legyen szives pokol tüzén elégni (=borzasztó,használhatatlan). nem használom gyakran, nem egy különleges/pótolhatatlan darab sajna :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

eperkonzerv

2013. november 19.

- Me and my ice cream

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, és ez a termék sem tartozik a kedvenceim közé. Viszont nagyon szép színe van és relatíve tartós is, szóval azt a kb 350 forintot megérte, amit kifizettem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

- Me and my ice cream

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.