Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

masnis

2013. november 15.

Még a nyáron leárazva vettem egy rózsaszín árnyalatot, és azóta max. 5x használhattam- önmagában és tükör nélkül egyszer- nem volt jó ötlet, nem vagyok kibékülve az applikátorral, így ezután maradtam az otthon-felrakod-és-mész történetnél. A kedvenc rózsaszín catrice rúzsom fölé (frozen rose) szoktam kenni, és így a kettő együtt csodaszépen mutat. Igazából nem bánom, hogy megvettem, de nem létszükséglet, és nem leválthatatlan, ezért csak négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Rild

2013. november 4.

Elég régóta használtam Deep Rose árnyalatban. De úgyláttam megszűnt az az árnyalat. Az olyan száj színű volt, nem szeretem a feltűnő színeket. Nagyon bevált, de annyira nem találtam tartósnak. Kellemes állaga van, nem nyúlós. Ezentúl is veszem majd csak más színben. Árát simán megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Lexiiii

2013. november 2.

Viszonylag tartós, kicsit ragad. Annyi amennyit vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

Viszonylag tartós, kicsit ragad. Annyi amennyit vártam tőle.

Jaslen

2013. október 31.

Két árnyalat van meg belőle. Szép színek, kellemes illat, nekem egy kicsit ragadós volt a számon, de viszonylag tartós is. Árához képest egész jó kis szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

tara95

2013. október 31.

My favourite milkshake természetesen. Szép szín jó ár applikátorral semmi gond és mégse tudom szeretni. Iszonyatosan ragad felkenve semmi szín. Alig használtam és már kezd kifogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

stallone46

2013. október 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg az Auchanban 420 Ft-ért. Nem bántam meg én a my favourite milkshake-t választottam, nagyon szép színe van, krémes mégsem ragad, sokáig fenn marad a számon, az illata is jó mondjuk a a homokóra alakú applikátorral annyira nem vagyok kibékülve de ez már csak kötöszködés :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

timibaby

2013. október 23.

Szajfenyhez kepest tenyleg tartos, a szinei nagyon jok. Nem mondanam ragacsosnak, vannak ennel rosszabbak is. En learazva 350ft-ert vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

takacseszti1985

2013. október 18.

Szép színek, és tartós. Az ecsete nagyon béna, de összességébe kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

csillu

2013. október 16.

Imádom ezt a cuccot, de tegnap egy elég érdekes jelenséget fedeztem fel. Hosszú mozgólépcsőn haladtam felfelé és ilyenkor eléggé nagy a huzat. A hajam folyton a számra tapadt, de szó szerint beleragadt a szájfénybe és úgy kellett kicuppantani belőle. Egyáltalán nem volt komfortos érzés. Most egy ideig biztos nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Adrien92

2013. október 15.

Ajándékba kaptam a 08 Deep rose árnyalatot. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem nem ragad annyira és valóban tartós kis szájfény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.