Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

Dancy08

2013. október 4.

Eddig kettő fogyott el és tényleg nagyon tartós illata kellemes, viszont kicsit ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Ejwi

2013. október 3.

Nekem a My favourite milkshake van meg. :) Nagyon szép szín, viszonylag tartós, viszont nekem kicsit ragad. De 4*-ot megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Szaszmancs

2013. október 1.

Idő közben újabb 2 árnyalattal gazdagodtam, a Berry Me-vel és a Deep Rose-zal. Előbbi egy klasszikus, mély bogyószín, utóbbi egy nude rózsaszín leheletnyi arany csillámlással, imádom őket is. Nagyon nagy pozitívum, hogy a szánkon is ugyanaz a szín köszön vissza, mint a tubusban, végre nem kell attól tartanom, hogy a polcokon vibráló szépségek felkenve átlátszóak lesznek. Az ára még mindig verhetetlen (főleg ha akciós kosárból kukázza az ember), úgyhogy ezek a szájfények is a kedvenceim közé tartoznak. Ahh, menthetetlen vagyok :\

Végre az én gyűjteményemben is található egy ilyen csoda,amit ráadásul akciósan, 300 pénzért sikerült beszerezni. Az I like cotton candy árnyalatról van szó,ami az üvegében nagyon szép színű volt és láss csodát,a számon is ugyan úgy fest. Az applikátorról: első használatkor szokatlan,de én ugyanolyan hamar megszerettem a praktikuma miatt,mint lakkoknál a széles ecsetet. Végül a tartósság és az állag: ezek összefüggésben vannak egymással,mert szájfényhez képest elég tartós,amit a ragacsos állagnak is köszönhetünk,de én ezt nem bánom,szeretem érezni,hogy ott csücsül a szájfény a számon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Szilviaa

2013. október 1.

Én is megvettem a milkshake árnyalatot..pontosabban ő vett meg engem. :) Újra fogom venni. Gyönyörű szín, könnyű felvitel, eléggé szépen, hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

pajeri

2013. szeptember 22.

egy nagyon szép pinkes-lilás árnyalatot vettem pár hónapja leértékelve. először furán mutatott rajtam (szerintem :D), de ma már imádom. tartós, bár egy picit ragad. nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

horireni

2013. szeptember 19.

Na, hát ezen az akción felbuzdulva elindultam 350 ft-tal a zsebemben (így garantáltan nem csábulok el :D ) beszaladtam a Rossmann-ba, és ott voltak sorban a szájfények előttem. Az akció csak két árnyalatra a 01 és a 08-asra érvényes. Én amúgy is a 01-esért indultam, úgyhogy örültem, na lássuk...egy darab árválkodott belőle, gyorsan le is kaptam! :D A kocsiba pattanva rögtön kipróbáltam, elsőre nem tetszett, de valahogy beszívja az ajkam és így már jó, szép babarózsaszín. Tetszik hogy nem csillámos, hanem fényes és meglepő mennyire tartós és ennek ellenére nagyon jól ápol! Lehet, hogy teljes áron is meg fogom majd venni, mivel a többi szín is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

malimba

2013. szeptember 13.

Az akció keretein belül jutottam hozzá. Nekem bejön, 350-ért azt kapom, amit vártam. Kicsit lehetne tartósabb is, mondjuk...:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Habcsók

2013. szeptember 8.

A milkshake árnyalatot birtoklom, először tetszett, de most már kiszerettem belőle. Az aplikátorával nem tudok rendesen dolgozni, ugyanez van a Twilight-os szájfénnyel is de az még 1 fokkal jobb, mert annak az állaga is tetszik. Ennek vizes hatása van ami önmagában tetszene, de a terméknek olyan az állaga mintha valami szirupot kennék a számra, az illata meg valami nagyon mű. 3 csilli mert jó lenne, de az az állag, wááá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Lena90

2013. szeptember 7.

Az én számon sajnos egyáltalán nem tartós :( kb. 1 órát bír ki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Az én számon sajnos egyáltalán nem tartós :( kb. 1 órát bír ki...

pilluska

2013. szeptember 3.

Nekem a milkshake árnyalat van meg, nagyon szép színe van! Az ecset nagyon tetszik, egy picikét ragacsos, de nem vészes. Újra fogom venni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.