Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színű szájfény, melynek textúrája csodásan krémes, és tartós anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A speciális alakú applikátorral felvitele nagyon egyszerű.

6 színben kapható

A Krémmánia legjei: Essence Stay With Me szájfény

szabbka

2013. szeptember 2.

szeretem, mert hidratál, és tartós,szép színe van. 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

szeretem, mert hidratál, és tartós,szép színe van. 5ös!

PPati

2013. augusztus 29.

a 01 me&my icecream árnyalat boldog tulajdonosa vagyok:) 350Ftért jutottam hozzá, imádom a színét, és az illatát is:D viszonylag tartós, 3-4 órát bírt ki nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

xxNikixx

2013. augusztus 28.

Ma vettem egy ilyen szájfényt 350 ft-ért :) Igazából én a matt változatát akartam és véletlen landolt ez a kosárban, azért is szerettem volna a mattot mert én annyira nem szeretem a ragacsos szájfényeket. Egyébként tényleg hosszan tart, de ragacsos, bár nem annyira de azért nem is a legjobb. A 01-eset vettem, nagyon szép színe van kis csillámokkal, de az szinte nem is látszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Nussh

2013. augusztus 24.

01 Me&My icecream színben kaptam le a polcról, mert 350 Ft-ra volt leárazva, én meg már régóta vadászgatok egy ilyen világosabb rózsaszínre rúzsban, gondoltam akkor egy szájfényt is kipróbálhatok, bár nem szeretem őket kifejezetten. Nem gondoltam, hogy mi ketten ilyen hamar, ilyen jó barátságot kötünk. Már első kibontáskor megszerettem az illatát, tudom, kicsit mű, kicsit gejl, de nekem igencsak tetszik :) Vannak benne piciny arany csillámok, de abszolút nem feltűnőek, mondjuk úgy, hogy ők a bónusz. Én mindig kenek a számra színezés előtt hidratálót, de azt tapasztaltam, hogy ez a kis szájfény nemigen igényli. Ki kell sakkozni, mennyit teszünk fel belőle, mert hajlamos megülni a ráncokban, de ha sikerül eltalálni a mennyiséget, akkor szépen egységesen elterül, és nagyon szép színt ad. Nem hivalkodó, de azért látszik, hogy nem csak fénye van a szádnak, hanem színe is. Nincs sok szájfényem, így nincs igazán összehasonlítási alapom, de szerintem árához, és minőségéhez képest tartós. Ragacsossága sem vészes. Vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

kzagrab

2013. augusztus 22.

elég jó szine van és tartós :DD(Y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

elég jó szine van és tartós :DD(Y)

greengirl

2013. augusztus 22.

Meglepően tartós és pigmentált. Egy kicsit ragacsos, nálam még éppen belefér. Nagyon olcsó, kicsit nehezebb felrakni, de nem okoz különösebb gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Kendra

2013. augusztus 21.

Az első alacsonyabb árkategóriás szájfényem, a10-árnyalatot választottam,meglepett,mert intenzíven színez, ha nappalra használom egy réteget veszek le belőle papírkendővel,de esti sminkhez nagyon bejön.Ezek után a 08-asat szereztem be ami nagy kedvencem lett,bármikor felbiggyezthető,mindenhez jól mutat. A 01-es alá viszont kell egy natúr alap rúzs mert önmagában elég halvány,egy kreol bőrű sötét hajú nőn inkább el tudnám képzelni,hozzám nem illik. Közepesen tartósak,sokszor ajakfilcet teszek alá úgy lehet játszani a színekkel,kicsit ragacsos,de nem zavaróan és én nagyon kedvelem a gömb végű aplikátorát, az ajakceruzához hasonlóan kell felvinni.
Ebben az árkategóriában egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Ebben az árkategóriában egész jó kis termék.

tfdorii

2013. augusztus 21.

a barátnőm megvásárolta akciósan 349 Ft-ért és neki nagyon bevállt. Tényleg hosszan tart és a színe is olyan amilyennek kell lennie úgyhogy én is megfogom vásárolni! :) Csak ajánlani tudom! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

bolero

2013. augusztus 21.

Borzasztó az ecsete, a száj vonalainál a legnehezebb vele dolgozni. Nem túl pigmentált és a nincs túl nagy fénye sem.
Elhasználgatom, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Elhasználgatom, de újravenni biztosan nem fogom.

Cintii

2013. augusztus 19.

Nekem a képen lévő utolsó árnyalat van meg. Imádom a málnás??? íze és illata miatt is.Nem kopik feltűnően és nem hagy nehéz érzést a számon.Bár nem akcióban vettem,de így is megérte. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.