Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2016. október 7.

Ez a rendkívül ellenálló formula 24 órán át tart - még akkor is, ha beugrasz egy medencébe. Filces applikátorával, mély fekete színével pontos vonalat készíthetsz, amely nagyon tartós, történjen bármi.

Madi

2013. november 27.

Állja a vizet és bírja egész nap.
Kivéve, ha könnyezni kezdesz valami folytán, mert az másodpercek alatt leoldja és jobb esetben csak elkenődik, rossz esetben feketéről lilára vált a színe.
Ja és sehogy nem lehet teljesen leszedni, marad egy halvány vonal, de két nap után lekopik. (Én Garnier vízálló sminklemosót használok, mindent leszedett eddig ezt kivéve.)
A filc is problémás, mert egy idő után olyan lesz, mintha kibolyhosodna és egyre nehezebb precíz vonalat húzni vele. Ezektől eltekintve jó cucc, könnyű használni és mindennapi használattal kb 2 hónapig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Állja a vizet és bírja egész nap.

bibo20

2013. november 25.

Nem éri meg a pénzt amit kiadtam érte,felkenem két pislogás és elkezdi megfogni a felső szemhéjamat,tehát vagy úgy kell benne járnom ,hogy csukva van a szemem vagy egyfolytában a földet bámulom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

lettihu

2013. november 13.

kell alá más szemhéjpúdert tennem, akkor nem jön le és tényleg tartós marad . nekem bevált szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

ST-ke

2013. október 31.

nekem nagyon nem jött be. feketének fekete, de nem fog egyenletesen. maga a festék nem tartós, de kékre befogja a szemhéjat, ráadásul irritál is. ülj le, egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

kattya

2013. augusztus 28.

Sajnos eddig egy filctus sem vált be igazán, talán a manhattan japanese ink filce fogott szépen, de nem tudják ugyanazt mint a rendes tusok. mint a filctoll a papíron, kb ugyanolyat fog, és nem fekete, szürke inkább. Helyette 100x jobb, sőt világbajnok az essence liquid ink waterproof tus, de ha már megvettem ezt is, ki nem dobom, csak az alsó szemhéj kontúrozására megfelel a halványsága miatt, felülre pedig jöhet az említett másik essence tus, így természetesebb hogy nem ugyanolyan hóót fekete alul is mint felül :))
De csak ezért senki ne vegye meg, nem teszi a dolgát sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

De csak ezért senki ne vegye meg, nem teszi a dolgát sajnos :(

benkocili02

2013. augusztus 17.

Fú,ez nekem sem jött be... nem vízálló, viszont majd talán ha nem lesz ilyen buzi meleg talán majd használom. Kidobni biztos nem fogom, 1000 forint is pénz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Cu2tka-baba

2013. augusztus 11.

Hát ez valami borzasztó... én buta kivételesen nem néztem értékelést mielőtt megvettem, de a másik ami bevált a 100% vízálló nem volt kapható, gondoltam ez az utódja... de nem jó... én 2 rétegben vittem fel, mert az első csíkos volt, 10 perc kellett mire megszáradt teljesen, utána én 10 órát viseltem munka közben tartani tartott ugyan, de egy vékony csíkszerűséget hagyott a szempilláim vonalában szürkéskéskék árnyalatban... csalódás:(

vége, ma betelt a pohár!!! Mostanában nem sminkeltem emrt napozáshoz felesleges, de ma gondoltam kihúzom a szemem egy erősebb tusvonallal. Korábban már vékonyabbal próbálkoztam úgy egész jó volt ez a vacak, de most.... Felkentem rá 1 órára már feltapadt a szemhéjamra és nem lehetett lemosni a legerősebb szemfestéklemosóval is próbáltam de semmi ... körömlakklemosóval és fülpucolóval óvatosan tudtam csak annyira elhalványítani hogy némi korrektorral elfedjem nehogy azt higgyék a munkahelyemen, hogy valaki behúzott egyet... Bementem a müllerbe és ott megvettem a superfine verziót végülis arra is rávolt írva, hogy tartós kíváncsi leszek az jobban teljesít-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

bogarka

2013. augusztus 8.

Hűűűha, látom ufó leszek itt. Nekem nagyon bevált. Eddig ennyire semmi. Zsíros folyton a szemhéjam, minden feltapad rá, ezért spirálon kívül mást nem használtam,de szőke vagyok, így kicsit jellegtelen az arcom is. Egy szolid, vékony tusvonal és sokkal szebb a tekintetem. Ez egész nap megmarad, jól működik, könnyű vele vonalat húzni és tényleg tartós. Nem pereg, nem kenődik, elég fekete. Yves rocher sminklemosóval simán lejött nap végén. A kezemen picit hagyott foltot, mikor próbáltam, mint egy halványuló filctoll, úgy viselkedett, de a szemhéjamon szerencsére semmi nem maradt belőle. Strandra nem használtam, minek, de a 40 fokban nyáron bevált, tehát csoda! Nem vagyok beépített ember, pedig esküszöm! :) Soksok csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

angiehegedus

2013. augusztus 7.

Ez nagyon nem jött be. Gyenge a színe, maszatolódik és egyáltalán nem tart 24 óráig, és még a vizet sem bírja. Szemceruzával kellett ráerősítenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

györgyi22

2013. június 11.

Borzalmas a kék csík miután lemostam nem akar sehogy se eltűnni ... :( kár h nincs 1-es alatti pontozás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)