Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2016. október 7.

Ez a rendkívül ellenálló formula 24 órán át tart - még akkor is, ha beugrasz egy medencébe. Filces applikátorával, mély fekete színével pontos vonalat készíthetsz, amely nagyon tartós, történjen bármi.

eladocuccok87

2013. május 6.

Akkora egy hihetetlenül szar... először azt hittem biztos én rontottam el, hogy vastagon vittem fel. De nem! Nem tud valaki ajánlani vmi hasonló árkategóriájút és vízállót?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

kukucska

2013. április 27.

Nagy Essence-rajongó vagyok, DEEEEEEE ez borzalmas gyenge minőségű. Nem hogy 24 órás, de 5 perces is alig. Két pislogás után szétkenődik, viszont két fázisú lemosó használata után is levakarhatatlan sötétkék csík marad a bőrön.... nagy csalódás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 27.

Dius86

2013. április 13.

Sajnos én is megvettem anélkül hogy itt megnéztem volna a véleményeket, pedig ilyet nem szoktam csinálni... Katasztrófa! Ahhoz képest, hogy vízálló, már kb. 10 perc után elkenődik, lekopik... Ki kell dobnom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

brigi.balogh

2013. április 11.

Én is hirtelen felindulásból vettem és most már belátom, hibáztam. Az eddigi legszörnyűbb kencém. Felkenés után kb. fél órával semmi sem volt a szemhéjamon. Még jó, hogy volt nálam másik fajta tus, és újrarajzoltam a vonalat a szemhéjamon.
Senkinek nem ajánlom, csak pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Senkinek nem ajánlom, csak pénzkidobás.

Pancsika

2013. április 9.

Voltam olyan bolond, hogy hirtelen felindulásból megvettem, anélkül hogy megnéztem volna itt a véleményeket.... Régóta gondolkodtam már rajta, hogy beszerzek egy eyeliner pent a sietős reggelekre. Imádom a gel eyelinert, de valahogy lassú vagyok, és néha olyan szinten eltöltöm vele az időt, hogy észre sem veszem és rohannom kell.... :)
Na nem ez lesz a megoldás! Kétszer használtam, az is bőven elég tapasztalat volt.
Egyrészt mire a második szemre értem, a hegyén már alig volt festék, csak szürkésen fogott. Pedig gyorsan dolgoztam vele (magamhoz képest). Kupak vissza, fejjel lefele lógattam, rázogattam, semmi. Nagy nehezen sikerült valamit kicsikarni belőle, hogy mindkét szemen legyen tusvonal. De persze így a lógatással és várakozással bőven ugyanott voltam, mint amikor gel eyelinert használok...
Nap közben az alsó vonal lemászott a szemem alá (víz és dörzsölés nélkül), a felső pedig feltapadt a szemhéjamra, maga a tusvonal pedig szürkére fakult. Gyönyörűséges....
Összegezve: pénzkidobás, semmit nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Összegezve: pénzkidobás, semmit nem ér!

merchajnalka

2013. március 18.

UPDATE:
sajnos többszöri használt után, azt kell mondjam pénzkidobás... :( visssza a régi Splash Proofot!!!
eredeti:
nokérem, én bizony beszereztem és már el is kezdtem tesztelni. azt kell mondjam, nem rossz, nem rossz, de a splash proof jobb volt. nekem elsősorban nagymelegben, meg esős, havazós időszakban kell a vízálló spirál+ceruza/tus, hogy ne kenődjön el, ha esetleg elázom stb.. amit ez a tus tud: nagyon szépen és precízen lehet vele vonalat rajzolni vékonytól a vastagig, a hegye sem nem túl puha, hogy elhajoljon, sem nem túl kemény, hogy karcoljon, igazán mély fekete színe van, ami a lemosáskor is látható némi kékesszürkés beütése miatt lehet, ami még jobban elméylíti a feketét, száradás után a helyén marad egész nap. ami miatt le kell vononnom 1 pontot az bizony a vízállósága: az esti lemosáskor, mikor langyos vízzel átmostam az arcom, hát bizony csúfosan lefolyt az egész, ugyanakkor a szürkés nyoma ott maradt a szemhéjamon, amit a sminklemosóval is csak alig tudtam eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

UPDATE:
eredeti:

adra

2013. március 11.

1000 kerek magyar forintért elég gyér a minősége, eddig Maybelline tégelyes tust használtam, de meguntam 1 év után az állandó ecsetmosást és gondoltam leváltom egy jó kis olcsó essences tusra, ha már a splash proof nem vált be. ( Az egy fél nanoliter könnytől szétfolyt a fejemen). Hát ez semmivel sem jobb, sőt.rosszabb.... Elfolyik és a szürkés szétfolyás ottmarad, azt meg le sem lehet vakarni. Amíg nem éri víz vagy könny nagyon szépen tart és nem mozdul meg, de nálam egy kis szél és úgy könnyezek mintha éppen szerenádot kaptam volna.. Mondhatni pénzkidobás.

update: 3 csillagot csak adok neki, ma csepergett az eső és mégis tartott, bár egy éjszakai bulizós estére biztos nem tenném fel. Inkább vegyetek gel linert!

update: 1 csillagot SEM érdemel, ma is feltettem , a szél a szemembe fújt egy kis.. izét :D amitől könnyezni kezdett , és a villamoson lazán szétfolyt a fejemen a tusvonal. borzalom a köbön, ráadásul 3. használat után már kevesebb lötyi jött ki belőle..

Nomen est omen, NO MATTER WHAT, NE VEGYÉTEK MEG!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Nomen est omen, NO MATTER WHAT, NE VEGYÉTEK MEG!!

lokodilaura

2013. március 9.

a hét elején vettem, és annyira örülem neki, hogy vízálló meg minden, mivel eléggé könnyezős típus vagyok....ami nagyon tetszik benne, az a színe, és az egyszerű, szinte elronthatatlan felvitele. viszont elfolyik, elmosódik, pandás lesz és nevetséges a sminkem vele a nap végére, sőt közepére. lemosni is egy rémálom, nem jön le, mindig marad egy szürkés-alkoholos filces csík a szememen, ami semmivel (!) sem jön le!!! használni fogom, de csak óvatosan. kár érte...:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

tuzgyujto

2013. március 4.

Igenis matter what. Nem tudom, hogy örüljek-e, hogy én nem vettem meg, vagy sírjak-e, hogy szegény barátnőm pénzt áldozott rá. Ő sminkelt ki, a végén ezzel húzta ki a szemem. Nem könnyezek, semmi baja nincs a szememnek, nem is esett az eső, a szél se fújt, és láss csodát, mégis elkenődött. Senkinek nem ajánlott, mi is visszavittük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 4.

Rius

2013. február 21.

Beszereztem és lássatok csodát: nem volt benne festék!:) ilyet még nem láttam, bizonyára gyárilag hibás darabot fogtam ki, ám blokkom már nincs meg, szóval ügyes voltam:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)