Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hajni927, az összetevőket feltöltötte: omenia, Módosítva: 2015. július 9.

Az új jumbo szemceruza puha, vízálló és rendkívül hosszantartó, amely akár 16 órán keresztül tart. Használhatod szemceruzaként és szemhéjfestékként egyaránt. A jumbo szemceruza & szemhéjfesték könnyen használható és nem maszatolódik.

8 trendi árnyalatban: lila, arany, zöld, réz, barna, szürke, fekete és puha bézs.

pomme

2014. október 12.

A lilát vettem meg, azt hittem, lila lesz, de biztos kifogtam valami selejtes darabot. Ahogy kopott a ceruza, a közepén megjelent egy zöld folt, így egyszerre 2 színű. Faragtam belőle egy centit, ott már megint csak lila volt...remélem nem lesz benne több meglepetés-szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

uagi

2014. október 5.

Aki még talál elvétve a boltokban szerintem mindenképp vegye meg mert nagyon tartós és szép! Én a Rossmannban találtam az újra leárazott termékek között (így 175 ft-ot fizettem egy db-ért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Bolvarin

2014. szeptember 16.

Kívánságlistás termék volt, ezért nagyon örültem, mikor pár hónapja bementem a Rossmannba és 350Ft-ra le voltak árazva. Vitték, mint a cukrot, nekem 2 színt sikerült beszereznem: Barnát és a réz színűt. Mindkét termék csodálatosan szép.
Örülök, hogy nem értékeltem első benyomás alapján, mindig sokáig tesztelgetem a termékeket mielőtt ide írnék, hogy hasznos véleményt írhassak. Az első benyomásom ugyanis nagy csalódás volt. Mozgószemhéjra vittem fel, elsatíroztam és nem sok szín maradt rajta. Aztán megpróbáltam vonalat húzni a felső szempillák tövébe. Ahhoz túl vastag volt, így egy időre félre tettem.
Aztán eszembe jutott, hogy van nekem egy szuper essence ferde tusecsetem. Kipróbáltam azzal, és azóta, ha egy gyors, de mutatós sminkre vágyom, feldobok egy tusvonalat ezzel, és tuti, hogy egész nap a helyén marad és nem mozdul el.
Összefoglalva:
-Tartósság 5* (nap végére is a helyén marad, mégis könnyű lemosni)
-Színek 5*
-Állag 5* (krémes)
-Kiszerelés 2* (valami katasztrófa ez a vastag ceruza, és hegyezni sem egyszerű)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Összefoglalva:
-Tartósság 5* (nap végére is a helyén marad, mégis könnyű lemosni)
-Színek 5*
-Állag 5* (krémes)

Percoon

2014. szeptember 4.

Legvilágosabb árnyalat van még, én főleg vízvonal környékére használom highlighternek, szép a színe, szerencsére matt, nagyon tartós, többet nem is várhat az ember egy ilyen terméktől, teljesen megfelel a célnak. Megyek és veszek egy színeset is, kipróbálom kontúrozáshoz milyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

virumiru

2014. augusztus 11.

akciósan szereztem be,a fehéreset szerettem volna de mivel az nem volt a legsötétebb mellett döntöttem
szerintem sötét zöld a külseje de ehelyett fekete a ceruza,rengeteg arany csillámmal,de ezzel még talán meg is barátkoznék DE! elakarom satírozni a szemhéjamon,de nem marad más mint a csillám...víz vonalra nem fog,tusvonalat nem lehet húzni vele a méretéből adódóan.azért kap 3mast mert a tartóssága és a vízállósága tényleg nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Black Fairy

2014. augusztus 10.

A feketét vettem meg, a színe csodálatos, bár messziről a rengeteg arany csillámnak köszönhetően inkább zöldnek tűnik, nem feketének...akciósan került hozzám, és ez pozitív meglepetés volt igazából, ugyanis azt se tudtam, hogy kifuttatják...de mindegy is...
A szaga borzasztó, olyan zsírkrétás, és az állaga is...kemény, többször kell áthúzni, hogy a szép pigmentáltságú arany csillámos fekete színt megkapjuk - de megéri...nagyon tartós, szemhéjalappal lerobbanthatatlan...Gondolkodtam a zöldön is, de annak a színe nem tetszett...minden esetre teljesen meg vagyok elégedve ezzel, a zsírkréta-érzet miatt vonom csak le a csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Nitaa

2014. augusztus 10.

Nekem a lila van meg, a napokban vettem meg a Rossmannban akciósan. De nagy meglepetés volt. Nagyon szép a színe és nekem tartós is , nem kopik el, nem gyűlik össze a ráncokba. Szépen kiemeli a zöld szemem. Csodás, biztos veszek még más színt is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

lucintaa

2014. augusztus 9.

Két árnyalat van meg, a sötét barna és a fehéres. Szemhéjárnyalóként vagy füstös smink elkészítéséhez használom őket, a vastagságából adódóan én nem tudok húzni velük rendesen egy vonalat.
Nos, azt kell, hogy mondjam... a sötét barnát nagyon szeretem, a világosat viszont annyira nem. :/ Az okból kifolyólag,hogy a barnát nagyon szépen fel lehet vinni a szemhéjra, de a világos csomósodik, és felvíve egyáltalán nem olyan szép. Viszont nagyon tartósak, simán kibírnak egy napot. :) Összeségében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Natalka

2014. augusztus 6.

Eddig a legvilágosabb árnyalat tulaja vagyok csak, de ez még változhat... ugyanis meglepően kellemeset csalódtam ebben a cerkában! Olyan bombabiztosan odakötött (nincs rá jobb kifejezés) a szemhéjamra, h csak bámultam. Sajnos emiatt az eldolgozásával sietni kell, mert később már lemorzsolódik, ill. meg se moccan, hiába dörzsölöm, de legalább becsülettel tartott egész nap! Nekem nem csíkozódott, ami nagy szó, mert rettentő olajos, és fedett is a szemhéjam.
A szürke még nem ártana...
;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

A szürke még nem ártana...
;)

mstindigo

2014. július 19.

Szerintem felejthetős termék, amit az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Nagyon fehér a bőröm, és gyors natúrsminkhez a legvilágosabbat választottam, mert ebben a melegben nincs értelme "rendes" sminket csinálni, és mindenki írta, hogy milyen tartós. Rajtam elcsúszkál, és beleül a redőkbe, bár a világos színe miatt nem feltűnő, engem zavar. Biztos nem veszek többet, nem lett kedvenc. Sajnálom, mert egyébként nem feltűnő, hogy van valami a szememen, inkább csak olyan kipihent tőle a tekintetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.