Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hajni927, az összetevőket feltöltötte: omenia, Módosítva: 2015. július 9.

Az új jumbo szemceruza puha, vízálló és rendkívül hosszantartó, amely akár 16 órán keresztül tart. Használhatod szemceruzaként és szemhéjfestékként egyaránt. A jumbo szemceruza & szemhéjfesték könnyen használható és nem maszatolódik.

8 trendi árnyalatban: lila, arany, zöld, réz, barna, szürke, fekete és puha bézs.

Wehler

2014. június 6.

A réz színű (cute cooper) árnyalat van meg, és elmondhatom hogy egy izzasztó, szemdörzsölgetős délutánt simán kibírt! Szépen kiemeli a szemem barnaságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Lotheg

2014. május 4.

Ezzel a termékkel vegyes érzéseim vannak. Sokat hezitáltam a pult előtt melyiket vegyem meg, végül a legvilágosabb mellett döntöttem, és a zöldön gondolkoztam nagyon, de gondoltam előbb a fehéret kipróbálom milyen, meg a zöld annyira nem is hiányzik. Viszont szemzugba kell valami világos cucc meg akkor esetleg másra is lehet használni, esetleg szemhéjalapnak és akkor annak valami világos szín szóval valami multifunkcionális dologban reménykedtem, mikor megvettem. Végül az akciós dolgoknál szembe jött velem az astornak az ugyanilyen ceruzája zöld színben, szóval innentől nem gondolkodtam a dolgokon :D
A termékről: szemzugba nagyon jó, szépen nyitja tekintetet, nem feltűnő, és a színe pont jó, vízvonalra csak kísérletezés miatt próbáltam ki, de igazából oda nem nagyon való. Alapnak meg simán festéknek is próbáltam, hogy csak ez van, és így viszont nem annyira tartós, a mélyítő vonalba egy idő után beleül, természetesen nem olyan hamar, mint egy púder, de rövidebb nap végén látom már, hogy kezd begyűlni, nem feltűnően, de akkor is, reméltem azért kissit tartósabb, így ugye a másik festékeket se tartja tovább a helyén. Viszont szépen lehet elsatírozni, ez tetszik benne. És szemzugba nagyon jó termék. Nálam ez most egy 4-es nem vagyok tőle elájulva, de azért hasznos kis darab.
Up: rendes szemhéjalappal tart, mindennapi smink része tud lenni, szemzugba vagy akár mozgó szemhéjra is, nem rossz, de nem fog max pontszámot kapni,ű, hiába olcsó nekem nem tartja a magát sokáig, szóval lehet jobban megéri egy kicsit drágábbat megvenni, nem tudom :) mindenesetre annyira nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

joouyee

2014. április 6.

Érdekes, kettős élményem van ezzel a termékkel kapcsolatban: feketét és barnát is vettem egyszerre.
A barna tökéletes, nem kenődik, tartós... szóval a barna 5*
Viszont a feketét hűtőben kell tárolnom és a nap felére jócskán lekopik, könnyen kenődik... a fekete valamiért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

A barna tökéletes, nem kenődik, tartós... szóval a barna 5*

tundee.tobias

2014. március 24.

Nagyon jó, tartós szemceruza, egyedül azzal van gondom, hogy műanyag a hegyeznivaló része, és ezt sokkal macerásabb hegyezni, mintha fa lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

ludmilla

2014. március 17.

Nekem a lila van meg, nagyon szépen kiemeli a zöld szemem, ha alul kihúzom vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

salymf

2014. március 8.

A "cute copper" árnyalatot vettem meg. Csak kihúzóként használom, szemhéjfestékként nem, de így nagyon szeretem. Könnyű kezelni, nagyon egyszerűen lehet vele vonalat húzni, nem is kell átmenni többször a területen. Tartóssága is megfelelő, ha reggel elrohanok munkába semmi gond vele mikor hazaérek délután. Hatfelé már picit kopik itthon, de ez bőven elnézhető. :)
Még a csokibarna árnyalatot biztosan be kell szereznem, 850ft-ért nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

jns.melinda

2014. február 7.

Beszereztem a legvilágosabbat. Nagyon tartós, szappan, lemosó meg sem kottyan neki, dörzsölni kell rendesen. Precízen lehet felvinni, nekem úgy még könnyebb is, ha nem hegyes. Szemhéjfestéknek használom. Sok helyen néztem mire találtam, ezt a színt gyorsan elviszik. Még talán a sötétbarnán gondolkodom, csak félek, hogy a ragaszkodása miatt nem lehet elmosni füstösre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

vrozi

2014. január 20.

Bézs árnyalata van meg, elégedett vagyok vele. Az árát megfelelőnek tartom, ugyanúgy mint a kiszerelését! Abszolút táskabarát és higiénikus szerintem a használata. Ezt ahhoz képest értem, hogy nekem a krémes szemfestékekhez hasonlít a textúrája (nem teljesen ugyanaz), de nekem azokból csak tégelyesek vannak, amik nagyon tartósak, de ha úgy alakul, hogy valamiért frissítenem kell a sminkem, akkor nem szívesen nyúlkálok bele a tégelybe idegen hely vagy munkahelyi mosdóban...Ecsettel pedig én képtelen vagyok azt a festéket felvinni és amúgy sem szeretném még a hőn szeretett ecseteimmel a neszeszeremet. Ez viszont ceruza, az anyag megérintése nélkül felvihető, nagyszerű utazáshoz is!
Tartóssága 4-5 óra nálam, de teljesen jó ez is, mert nem csíkozódik, egyszerűen kicsit megkopik a fénye. Elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel. Ha van lehetőségem frissíteni, akkor nem is kell több!
Egyébként szerintem szemhéjalapnak is simán jó lehet, bár még nem próbáltam.
Árát megéri, jó vétel volt!

Update: vízvonalra botrányosan rossz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Egyébként szerintem szemhéjalapnak is simán jó lehet, bár még nem próbáltam.
Árát megéri, jó vétel volt!

Update: vízvonalra botrányosan rossz :D

JennyBarta

2014. január 20.

A legsötétebb, bronz árnyalatot használom. Nem nevezném kifejezett szemceruzának, hiszen vastag és puha, lehetetlen lenne ezzel a vízvonalad kihúzni, egy határozott vékony vonallal. Viszont szemfestékként kiváló, színe erőteljes, kellemesen csillogó. Sminkem kiegészítésére állandóan használom. Nem csúszik össze, remeklül elsatírozható,árnyékolható, használata egyszerű! Szerintem annak a legjobb, aki nem szeretne mindennapokra por állagú szemhéjpúderekkel sminkelni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

hkitti

2014. január 4.

A szürkét használom, tartós és erőteljes a színe. Nincs mit ragozni: 5/5 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

A szürkét használom, tartós és erőteljes a színe. Nincs mit ragozni: 5/5 :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.