Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hajni927, az összetevőket feltöltötte: omenia, Módosítva: 2015. július 9.

Az új jumbo szemceruza puha, vízálló és rendkívül hosszantartó, amely akár 16 órán keresztül tart. Használhatod szemceruzaként és szemhéjfestékként egyaránt. A jumbo szemceruza & szemhéjfesték könnyen használható és nem maszatolódik.

8 trendi árnyalatban: lila, arany, zöld, réz, barna, szürke, fekete és puha bézs.

z.timea11

2014. január 2.

A réz színű van meg belőle. Nagyon szeretem, sosem kell aggódnom, hogy vajon leolvadt-e már a szemhéjamról. Még egy kék is lesz talán:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

bendee91

2013. december 30.

Nagyooo jooo. A szinek is el lettek talalva. Kb az osszeset elfogadnam. Noveremnek a kek szin van meg. Valami hihetetlen szep. Nem kenodik fel a szemhejra...:) Megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Audrey80

2013. december 22.

05 Cute Copper színű van meg, rézszín, fényes, gyönyörű színe van. Kár, hogy nem vettem még 1-2 színt :( Szemhéjpúder helyett is tökéletes, lehet vele vastag vonalat is húzni meg vékonyat is. Nagyon mállik, krémes, ezért alsó pillasorba nekem kicsit morzsolódik, ahogy a szempillákhoz ér, inkább felülre érdemes használni. Jó áron van, gyors sminket lehet vele feldobni, táskabarát és gyönyörű a színe :)

Update: hát ez mindent kibír, nagyon-nagyon tartós, mégis könnyen lemosható sima szemfesték-lemosóval is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

wynter

2013. december 11.

Nekem a barna van meg. Intenzív, gazdag, mély szín, nagyon szép- mégsem lesz a kedvencem. Nagyon lágy, emiatt iszonyú könnyen letörik a hegye. Én az alsó szempillasorhoz használom, oda igazán nem kell nagy erővel nyomni, ám ennyi is elég ahhoz, hogy az egész hegye elköszönjön.
A legóvatosabb hegyezésnél is ezt műveli.
Talán három alkalommal használtam, a fele már mégis elfogyott a sok farigcsálástól.
Nagy kár, mert amúgy szerelem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

A legóvatosabb hegyezésnél is ezt műveli.
Nagy kár, mert amúgy szerelem lenne.

Ember Gabriella

2013. december 7.

Nekem is a pezsgőszín van meg! :) Eddig még szerelem van! :D Belső szemzugba, mozgóhéjra szoktam használni, de alapként is nagyon jól szolgál! :) Tényleg tartós, sokkal jobban megtapad rajta a festék is, illetve önmagában is jól teljesít! Megéri az árát, 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

zentaidora

2013. december 4.

Sajnos nem vagyok teljesen megelégedve vele. Sem a minőségével, sem a tartósságával. Kettő is landolt a kosaramban, sokáig kitart majd mindkettő... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

kim88

2013. november 10.

Nekem a kékes színű van meg, de az össze szín kivétel nélkül nagyon el lett találva... Krémes, könnyen kenhető, de ugyanakkor nem mozdul el. Én alsó szempillasorhoz tettem belőle, meglepően jól teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

sofie_sz

2013. november 5.

Furcsa, mert nem szeretem az essence márkát, de ez maga a LOVE volt. Pezsgőszínű árnyalat, gyönyörű, tervezek még egy barnát is. Nem kenődik el, szépen, könnyen lehet használni.
Valaki kérdezte a vízvonalat és az árat. Nekem nem csípte, pedig kontaktlencsét hordok és 800 ft. körül mozog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

ST-ke

2013. október 31.

nekem a barna színű van, sokat használom. mikor megláttam, mondom ez kell nekem. nagyon jól fog, isteni barna füstös sminket lehetne csinálni vele... ha nem lenne ilyen nehéz elsatírozni. viszont tényleg tartós, szerintem napokig fent lenne ha nem mosnám le :D és alapnak is jó. a satírozós dologgal megbékéltem, szóval meg az 5 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

elfi777

2013. október 27.

És yes, megvan a drága :)
A lila és a pezsgő árnyalatot zsákmányoltam, most nincs fölös keret, de nem bírtam otthagyni őket, még a fekete és a bronzos nagyon érdekelne, talán, majd jut rá, ha ezek beválnak. :)
Vízvonalon nekem sajnos viszket tőle a szemem, le kellett szednem, a világosat szemzugba tettem, nagyon szép, a lila szemhéjra került alapnak, és egy sötétlila szemhéjport dolgoztam rá - kissé darabos, nem lett egyenletes - viszont még nem vonok le pontot, próbálgatom, milyen technika válik be hozzá.
Előlegként négyes, a színek nagyon tetszetősek:)
Majd jövök update-tel, megvárom a hegyezést is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

És yes, megvan a drága :)
Előlegként négyes, a színek nagyon tetszetősek:)
Majd jövök update-tel, megvárom a hegyezést is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.