Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a zselé másodpercek alatt eltávolítja a körömágybőrt. 15 másodperc és a körömágyad igazán puha lesz. A beépített körömágybőr toló még könnyebbé teszi a felesleges bőr eltávolítását.

Coffee123

2020. január 3.

Hatékony, könnyen használható, szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Hatékony, könnyen használható, szerintem az egyik legjobb.

Nyuszikaaah

2019. szeptember 28.

Ahogy végigkenem az összes ujjamnál, az elsőnél mát kezdhetem is feltolni, majd leradírozni. Könnyen és egyszerűen lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

NikolettaP

2018. június 30.

Tökéletes, felvitel után kb 20 msp-vel a bőr könnyedén eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Tökéletes, felvitel után kb 20 msp-vel a bőr könnyedén eltávolítható.

im

2018. április 22.

Hónapokig használtam lelkesen, de valahogy sosem volt olyan szép a körömágyam, mint a képeken a lányoknak. Gondoltam egyet, egyszer mindössze langyos, babafürdetős vízben áztattam kicsit meg a kezem, mit ad Isten, gyönyörűen vissza tudtam tologatni a bőrt. Erre a zselés trutyira semmi szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

angeleyes8

2017. október 26.

Nagyon nem szeretném lehúzni ezt a kis terméket, mert valószínűleg az én körömágybőröm extra vastag és makacs, de nem nagyon csinál vele semmit :( A kisebb részeket eltávolítja, de ahhoz is tovább fent kell hagynom, mint 15 mp. Nem pontozom le nagyon, mert szerintem az én körömágyam kirívó eset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

TimyeK

2017. augusztus 30.

Először szkeptikus voltam, de olyan jó véleményeket olvastam róla... tényleg nagyon jó cucc, olyan gyorsan felpuhítja a letapadt bőrt. Sajna tényleg szétmegy a szivacs az applikátorán, de ettől függetlenül nagyon gyors, hatásos és olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Bettu

2017. július 31.

Nekem abszolút bevált, pedig nem sok reményt fűztem hozzá. Gyors, könnyű használni, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

v.alexandra27

2017. január 24.

Nem rossz termék, tényleg könnyebb vele eltávolítani a körömágybőrt, bár nekem sok körmön marad egy vékony bőrréteg, ami nagyon hozzá van tapadva a körmökhöz, és ezzel se egyszerű leszedni :S Illetve az applikátorról elég hamar lejött a szivacs nálam, így nehezebb is volt már felvinni. Nem hiszem, hogy újra veszem vagy bármi hasonlót, fürdés után is el tudom távolítani a körömágybőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

SchmitzhoferFanni

2016. november 3.

El se hiszem, de tegnap végre sikerült megvásárolnom, pedig már egy ideje vadászom de mindig csak az üres helyét találtam. Hát most az utolsó darabra sikerült lecsapni. Este ki is próbáltam és tényleg teszi a dolgát! Nagyon könnyű vele/utána dolgozni a körömágybőrrel. Nekem ez mindig kényes téma volt eddig.
Mindenkinek aki folyamatosan vadássza azt üzenem ne adja fel, mert megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Mindenkinek aki folyamatosan vadássza azt üzenem ne adja fel, mert megéri! :)

10cica

2016. október 20.

Nagyon jó!!! A sok pozitív vélemény miatt már jóideje vadásztam rá. Amíg nem sikerült beszereznem próbálgattam más hasonló készítményeket (így van összehasonlítási alapom is) és ez messze a legjobb, leghatékonyabb! Egyetlen negatívuma tényleg az hogy nagyon nehéz hozzájutni, mert mindig csak a tábláját találtam meg az Essence állványokon, de a terméket soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak