Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Egyéb

15 másodperc alatt ható körömágybőr eltávolító, amely beépített bőrtolót is tartalmaz.

mano

2014. július 4.

újabb csoda terméket találtam nektek köszönhetően! Mindig is nagyon csúnya, száraz volt a körömágyam, piszkálom is persze ha ideges vagyok. A mindenféle erre való krémek plusz tologatással nem sokra jutottam, ez a cucc viszont tényleg feloldja a nem kívánatos bőrt O.O bekenem, picit várok, kicsit megkapargatom és nincs is semmi. Ráadásul 500 forint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

_-Mia-_

2014. június 2.

Viszolygok a körömágybőr-tologatástól/vagdosástól, így eddig én sose piszkáltam ott a bőrt. Ezzel én csak lekapargatom a bőrtolóval ami lejön :) Elégedett vagyok, jól működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

nyrktlin

2014. május 31.

Régóta kerestem ilyesmi terméket, mert mindig csúnya volt a körömágybőröm, de nem volt kedvem sem méregdrága Avon-osat, sem Oriflameset venni, szóval ezt választottam. Kevés kell belőle, és mivel egy héten csak egyszer ajánlatos használni, ezért lassan is fogy. Lemosom a körömlakkot, mielőtt felkenem ezt, majd várok egy kicsit, aztán eldolgozom a maradékot a körömágybőrömön. Fogvájóval szoktam hátratologatni óvatosan a bőrt, miután kicsit beszívódott az anyag. Örülök, hogy ez a termék is a segítségemre van a kézápolásban. :)

Ahogy itt olvasgattam a véleményeket, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én akadtam ki a "vakságot okoz" felirattól. Ha ezt használom, nem merek semmihez sem nyúlni, aztán szaladok alaposan kezet mosni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 31.

Napsugár

2014. május 19.

Szeretem az Essence manikür termékeit, ez a kis gél nekem megváltás, mert tényleg nagyon szépen leoldja az elhalt, kiszáradt, berepedezett körömágybőrt. Korábban elkövettem azt a hibát, hogy elkezdtem ollóval levágni, persze egyre jobban ránőtt ettől a körmömre a bőr, ördögi kör. Ezzel a géllel ezt sikerült megoldani, nincs szükség vagdosásra, és ápolt a körmöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

beautifullife

2014. április 11.

Mivel én eddig nem használtam ilyeneket, mert a körömágybőröm sem az a túlburjánzó, rosszaság fajta, ő volt az első. Éppen ebből kifolyólag, az első használat nem tökéletes körömbőr nélküli állapotot varázsolt, hanem ehhez nyitott utat. Pár használat után már jelentősen szép az eredmény és folyamatos alkalmazással csodaszép körömágybőr az eredmény. Ez az ecset külön tetszik, mert megkönnyíti a használatot. Utána kötelező az ápolás, de szerintem ezzel nem mondtam újat.
Ez a "vakságot okozhat" figyelmeztetés szerintem tragikus. Így is távol tartanánk a szemünktől, főleg ha ráírják, hogy ne kerüljön lelkünk tükrébe, de ezzel az apokaliptikus két szóval annyira be tudják stresszelni az ember lányát, hogy az hihetetlen. Mint amikor mondogatod magadnak rizikós aszfalton a tűsarkodon tipegve: " ne essek el, ne essek el" és a következő pillanatban földön találod magad. :D Lehet nem kell ide paprikaspray önvédelem céljából, csak ezt bedobom a táskámba és kész. Így még 2in1 is lesz.
Egyébiránt szuper kis termék jó áron, de a szépségbolt Sally Hansen termékekre mért hatalmas akcióban megrendeltem az övékét, mert alig ezer felett kapunk 30(!!!) ml-t. Őt már csak a lábikómra fogom használni, de olcsó alternatívát keresőknek csak ajánlani tudom. Meg aztán kitudja..lehet fel fog cserélődni az alkalmazott területük. Majd meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

babyface

2014. február 4.

nagyon nagy kedvenc remélem soha nem fog megszűnni! tényleg elég para, hogy megvakulhat tőle az ember, mindig rettegek, hogy pont akkor kell vmiért megdörzsölnöm a szemem vagy ilyesmi de azért nagyon figyelek :) elsőre nem voltam tőle elragadtatva, de kitapasztaltam hogy kell használni és azóta imádom. :) először is én tovább hagyom fenn mint 15 mp (elég makacs a körömágybőröm :/) zsepivel hátratologatom amit tudok majd durva törcsivel (köszi a tippet) szépen leradírozom a maradék bőrt (a pálcikával hátratologatástól rosszul vagyok énis :D) majd 3x kézmosás :D van amikor sajnos elsőre nem sikerül akkor átmegyek rajta mégegyszer és akkor tökéletes lesz! :) de itt is nagyon fontos a folytonosság, hogy az ember minden héten legalább egyszer végigcsinálja ezt a procedúrát. onnantól már sokkal könnyebb lesz :) utána jöhet egy fincsi kézkrém (amiből most van dögivel) és mennyország :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

csill87

2013. december 6.

Kicsit ijesztő, hogy olyan anyag van benne,ami vakságot okozhat, meg az is érdekes, hogy 15 másodperc alatt is hat, de akkor sem tudok róla lemondani, mert ez legalább tényleg hat. Meglepően jó cucc ennyi pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

zsizska

2013. szeptember 8.

Azt tudja amit ígér. Ráadásul az ára is szuper. Határozottan 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Azt tudja amit ígér. Ráadásul az ára is szuper. Határozottan 5 csillagos.

Móni@nya

2013. szeptember 6.

Nos kedveskéim, a nyanyinger összeszedve minden bátorságát, a ti írásaitok hatására megvette ezt a zizét.
Néhány éve azt vettem észre, hogy egy-két körmömön marad egy vékony réteg, amit komoly munkák után sem sikerül levakarni. Próbáltam szappanos áztatással és olajokkal puhítani, rózsafával böködni és reszelővel polírozóval leimádkozni. Ettől ugyan nem jött le tökéletesen, de legalább a körmöm egyenetlen, foltos és sérült lett, látványos véraláfutásokkal és egyéb érdekességekkel.
Most rávettem magam, hogy magamévá tegyem ezt a titokzatos kemikáliát. Biztos voltam benne, hogy amilyen mázlis vagyok, minimum az ujjaim vége lerohad.
Jelentem, a próba sikerült, életben maradtam! Kétszer kentem végig a kényes részeket, másodperceket nem számoltam, és egy gumírozott végű célszerszámmal kezdtem el a kapirgálós munkálatokat. Ahogy ti is írtátok, a rusnyaság teljesen fellágyult, könnyen feljött a régen letapadt rész is. Szappanos meleg vízzel lemostam, a törölközővel picit megdörzsiztem, és rájöttem hogy sokkal hosszabbak a körmeim mint gondoltam.
Ezen felbuzdulva gyorsan bemázoltam a karmocskáim egy számomra vállalhatatlan színű gél lakk hatású körömlakkal. ... de erről egy másik termék alatt áradozom majd :D
Tehát eddig 5-ös. Ha leestek a körmeim, természetesen arról is tudósítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Tehát eddig 5-ös. Ha leestek a körmeim, természetesen arról is tudósítok.

Ichigo94

2013. augusztus 23.

Ez nagyon jó. Csodálkoztam rajta, hogy milyen könnyedén lejjebb lehet tolni a körömágybőrt. Egy kicsit el is távolított, de ehhez még gyakorlás kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.