Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Egyéb

15 másodperc alatt ható körömágybőr eltávolító, amely beépített bőrtolót is tartalmaz.

bandita

2013. augusztus 10.

Ezt a csoda-bőrmürkölőt majdnem elfelejtettem méltatni, mert ennyi szuper, közérthető vélemény után teljesen magától értetődő volt, hogy kiválóan fog működni, elvárásaimnak megfelelően...így meg sem dicsértem, szégyelljem magam! :)

Felkentem, izgultam, hátha csípni fog, ha már ilyen brutál-hatékonynak jellemeztétek, de semmi. Se pirosság, se csípés, se irritáció, mindössze annyi, hogy 15 másodperc hatóidő után egy patkolt végű manikűrrúddal finoman feltoltam a bőrt, miközben hüledeztem, katarzisom volt, és lelkesen mutogattam a páromnak az eredményt, aki már szoktatva van az ilyen jellegű kozmetikai érzelmi kitöréseimhez, most mégis hangosan felröhögött :DDD, nem értve, hogy mi abban a pláne, hogy "jár a bőr az ember körmének töve felett"

A műveletet követően én körömkefével, folyékony szappannal megsikáltam ezt a területet, majd Natali E-hez hasonlóan egy frottír törölközővel leradíroztam az elhalt csoffatag maradványokat, és utána lett egy csodasima újszülött csecsemő körömágyának megfelelő alkotás a végtagjaimon. Az nem kifejezés, hogy elégedett vagyok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Lassunyuszi

2013. július 23.

Most komolyan? Ilyen létezik? :O
Szóval megvettem ezt a terméket. Nem igazán értettem a dolgot. Azt mondják, nem szabad vágni a bőrt. Mondom jó, de akkor mit kezdjek vele? Oké értem, ez a termék felpuhítja a bőrt, fel tudom tolni. Hiper happy. ÉS? Attól még ott lesz, nem? Kutakodtam a neten, de sehol nem írtak semmi konkrétat. Csak ilyen homályos utalásokat: aztán toljuk fel bőrt, kaparjuk le a felesleget, mossunk kezet. Mondom mi vaaaaan? Na jó, kipróbálom. És már értem. Hát ez a kis csodaszer leoldja az elhalt bőrt. Teljesen. Na de ezt miért nem lehet szép magyar nyelven közölni? Már rég megvettem volna! Ötös. És amennyiben nem kotrom bele a szemembe soha, az is marad. Ha megvakulok akkor meg úgyse tudom lehúzni a csillagjait :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Most komolyan? Ilyen létezik? :O

Kandi

2013. április 13.

Nagyon szeretem, olcsó és jó termék. A tubusos változat is működött, de ez jobb. Precízen fel lehet vinni, és valóban szépen felpuhítja a körömágybőrt, tökéletesen helyettesíthető vele az áztatás. Kb egy percig szoktam hatni hagyni, majd egy körömágybőr feltolóval/eltávolítóval letologatom a bőrkéim, illetve lekaparom az elhalt részeket. Heti manikűr rutinom kihagyhatatlan része lett :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

linszu

2013. március 19.

Mindegy alapon megvettem, nem hittem, hogy leoldja, de azt sem, hogy egyáltalán felpuhítja a körömágybőrt. Száraz a kezem, a körmömnél is iszonyú kezelhetetlen, gondoltam hátha mégis valamit csinál vele ez a termék. Több ideig hagytam rajta picit és valóban felpuhította, és szinte fel is oldotta a körömágybőr-részt. Könnyedén el tudtam távolítani, visszatolni és FÁJDALOMMENTESEN. Nem okozott pirosodást, irritációt, csípő érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

edke

2012. december 1.

A kezemen nincs szükség ilyesmire, de a lábkörmeimen annál inkább. Tök jó kis cucc, tényleg puhít 15 mp alatt annyira, hogy vissza tudjam tolni. Az ecsetkéje, vagy micsodája viszont nem megfelelő a célra szerintem, külön eszközt használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

meaviolet

2012. október 5.

Köszönöm, be is szereztem egyet! :) Tényleg hatásos, szépen lejön vele a körömágybőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

meaviolet

2012. szeptember 23.

Csajok, ez forgalomban van még? Szeretnék venni egy ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Csajok, ez forgalomban van még? Szeretnék venni egy ilyet.

azepretaztszeretem

2012. szeptember 17.

A vélemények teljesen egyezik az előttem szólókkal, ez most elég jóra sikeredett!

Update. lerohadt az applikátora, így nem nagyon kényelmes használni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Update. lerohadt az applikátora, így nem nagyon kényelmes használni...

Lyah

2012. augusztus 4.

MI ezt ma a húgommal leteszteltük. Vagy nagyon türelmetlenek vagyunk, és nem vártunk 15 másodpercet sem, vagy vastag a körömágybőrünk :))) is.
A kezemen működött, de ott amúgy sem volt rossz a helyzet. Azért elhasználjuk. Újra azt hiszem, nem veszi egyikünk sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

kavicsviola

2012. június 21.

Szuper termék, nekem sokkal jobban bevált, mint a márka tubusos körömágybőr eltávolító zseléje. Gyönyörű, rendezett a használata után a körömágyam, viszont kívánja az ápolóolajat, mert eléggé szárít, talán amiatt is, hogy alaposan le szoktam mosni használat után. De olajjal a végeredmény tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.