Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2014. január 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

minden lány álma az erős köröm és a hosszan tartó manikűr! íme a titkos fegyver - mindkettőhöz! a körömerősítő alaplakk egy fényes alapozó lakk, ami erősíti a körmeidet. megvédi a körmöket az elszineződéstől, kiegyenlíti a barázdákat és biztosítja a tökéletes, hosszantartó manikűrt.

diaziana

2014. december 10.

Teljes pénzkidobás. A tartós lakkjaim is darabokban foszlanak le rólam, ha ezzel alapozom előtte a körmeimet. Csalódott vagyok és bosszús :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

cicaslany91

2014. szeptember 3.

Önmagában és alaplakként is megállja a helyét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Önmagában és alaplakként is megállja a helyét :)

juliavitez

2014. július 5.

A körmömet rétegekben szedtem le, ahogy picit megnőtt, úgy tört is le, aztán ráleltem erre. Hihetetlenül megerősítette a körmöm, a természetes fényen pedig csodás színt produkál, szép lilás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891