Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ez a rendkívül hosszú élettartamú preciziós szemhéjtus praktikus, vékony, filc applikátorral, ideális a finom tusvonal elkészítéséhez, csakúgy, mint a drámai, extravagáns tusvonal elkészítéséhez.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Írisz

2016. július 31.

A feje elég hamar szálasodik,kettőt is vettem,mindkettőnél így jártam,kisollóval kellett vagdosnom hogy tovább tudjam használni.Eléggé folyós,felvitel közben nagyon oda kell figyelni.Számomra nem bizonyult nagyon tartósnak,de némelyik tusnál még így is jobb,pláne ennyiért.Színe szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

19kisbarack96

2016. július 30.

S.O.S helyzetben vettem meg a terméket,az elején jónak bizonyult,de egy hét után(napi 1x használtam) elkezdett morzsolódni a vége,végül teljesen kiszáradt....igaz,hogy könnyű használni,de nekem nem igazán jött be,újra nem venném meg :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Wandaaa

2016. június 28.

Szeretem ezt a kis tust. Nem ez a kedvencem, inkább kiigazításokra használom, ill. a tusvonal végének meghúzásához, ahhoz nagyon jó, nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni.

up:
Nagyon hamar beszáradt, emiatt alig tudtam használni pedig szerettem ezt a terméket, de így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

up:

Janaina

2016. június 14.

Az essence termékekkel régóta meg vagyok elégedve. Vékony applikátoros tust kerestem, mert a korábbiakkal mindig beleestem az egyre vastagodó tusvonal csapdájába. Ezzel nagyon pontos vonalakat lehet húzni, tökéletes cicás szemhez, vagy csak a szempillatövek sötétítésére is. Igaz hogy nehezen javítható, mert nagyon gyorsan megszárad, de ilyen vékony véggel nehezebb belerontani, és cserébe nem mozog sokat a nap végéig sem.
Igaz, ennél feketébb a gél tus, kevésbé kenődő a vízálló tus, vagy satírozhatóbb a gel pencil, de amire ez jó, arra nagyon. Utazáskor is ezt viszem magammal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

barbi8

2016. május 14.

Szuper kis termék! Erős, fekete színe van, tartós, szép tusvonalat lehet vele húzni és könnyű használni. Abszolút újra vevős! Akinek pedig szürkés színű, gondolom csak kiszáradt, ami a tusfilcek nagy hátránya, de én ennél jobbat még nem pipáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

hgszilvi

2016. április 9.

Csak azért egy csillag, mert nullát nem lehet adni. Borzasztó!Nem lehet javítani, többször áthúzni a tusvonalat, mert akkor az a halvány, szürke csík is lejön amit az ember felkent már vele. Ennél a Miss Sporty cats eyes tusfilce fényévekkel jobb, intenzívebb, feketébb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

borapanda

2016. március 6.

szép vékony, fekete vonalat húz, én még rámegyek vízálló folyékonnyal, mert zsírosak a szemhéjaim, de ezt hallgassátok!

rosszul raktam rá egyszer a kupakot, kiszáradt, én meg persze sírtam rendesen. két ujjal jól megfogom az ecsetét, hogy hátha jön még festék. na festék az nem, de hegye kijött, a másik oldalán pedig olyan 2-3 centinyi szivacs után ott van még egy hegy! hát gondolom , zseniális vagyok, megfordítom, a kiszáradt részét visszadugom a tollba, ami pedig eddig odabent úszott a tintában most úgy fog, mintha vadiúj lenne! szóval, ha kiszáradt, csak "fordítsátok meg" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

sarkanyandi

2016. január 22.

Én kifejezetten halványnak találom a színét...a hegye hamar elromlik, nem jön a termék, és nem is annyira tartós... párszor boldogultam vele, de sajnos ezt nem tudnám újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

dottih

2016. január 9.

A színe nagyon szép fekete, tartós is de pár hét után beszárad és jön a szenvedés vele..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

cinti666

2015. december 11.

Szép fekete színe van,tartósága is elég jó,viszont nem vagyok oda érte,mert a végéből alig jött anyag,pedig nem sokszor használtam.Kellett levágnom a végéből,hogy jöjjön normálisan,most elég jól jön ki. Nem annyira könnyű dolgozni vele szerintem. Nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol