Essence

Ár:   895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: k.veronyka, Módosítva: 2015. január 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Extra vékony filccel.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Fayette

2016. november 8.

Ugyanúgy jártam, mint itt sokan... Az első használattal nagyon szép fekete, precíz vonalat lehetett vele húzni, talán még másodjára is, de harmadnap már szinte egyáltalán nem fogott a hegye.Oldalával pedig nem igazán lehet szépen dolgozni, mindenesetre megpróbáltam. A hét végére már teljesen beszáradt. SOSbe vettem, mert kallost nem találtam a környéken, ez pedig olcsó volt, gondoltam hátha, de soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Ayanna

2016. július 16.

ez valami borzalom... az első használatnál tök jó volt, szép tusvonalat lehetett vele húzni, de már a második használatnál megadta magát... a vége nem fogott, sőt ki is száradt, még egy halványka vonalat sem sikerült húzni vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Nyuszoka

2016. június 2.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon nehezen tudtam vele szép, erősen fekete vonalat húzni (többször is át kellett mennem vele a vonalon, amiért néha felszedte a már előtte húzott réteget) és úgy kb. 5 használat után annyira beszáradt, hogy már csak ilyen szürkés lé szerű valamit hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

domika

2016. május 13.

Nem tudom, hogy veletlen olyat vettem-e ami mar ki volt szaradva, mindenesetre annyira szornyu hasznalni, a filc vege egyaltalan nem fog, igy az oldalaval kellett huznom a vonalat ami emiatt persze szornyu lett :( nem hiszem, hogy valaha is ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Heloise

2016. április 8.

Másodpercek alatt vékony és precíz vonalat lehet vele húzni, a külső ívet pedig egyszerűen lehetetlen vele elrontani, feltölteni. Egy ecsetes zselés után tettem vele egy próbát, bár eléggé sok a negatív tapasztalatom az ilyen tollakkal kapcsolatban, tényleg irreálisan hamar kiszáradnak. (A kedves termékfejlesztők nem tudnák orvosolni valahogy ezt a jelenséget???)
Ennek mondjuk nem volt ideje tönkremenni, mert rengeteg próbálkozás után szemhéjus ügyben mindig rájövök, hogy ezek a tusok nem az én rejtett szemhéjú, pici szemeimre valók, még jobban "összenyomják" és kisebbítik azt... Ez persze nem a termék hibája, és örülök hogy megvettem, mert amíg használtam addig szuper volt, mostanra viszont a húgom sokkal boldog vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

vera01

2016. január 27.

Nem a legjobb termék. Hamar kopik és lejön. Arról nem is beszélve, hogy nagyon gyorsan kiszárad, ahogy többen is írták előttem. Sokkal jobb tusfilcek is vannak ennél, ezért csak gyenge hármast tudok adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Lunalys

2015. november 15.

Na, ez a tusfilc elég kettős érzéseket hagyott bennem... :) A használat első pár hetében tökéletes! Azt hittem, ez a tus főnyeremény, mert egyszerűen lehet felvinni a szemhéjra, könnyen lehet vékony vonalat húzni vele, emellett viszonylag tartós is, a nap végére már nem marad annyira intenzív fekete a színe, de így is felülmúlta az elvárásáraim. Aztán ahogy eltelik pár hét, egyre csak azt veszi észre az ember, hogy szöszösödik a vége. Rendben, ez még nem akkora baj, le lehet szedni. DE: ami a legnagyobb hibája, hogy hamar beszárad (először azt hittem csak én rakom vissza hanyagul a kupakját és azért, de nem). Emiatt volt az a jelenség, - amit már előttem is többen írtak, - hogy ha meg szeretnék erősíteni egy vonalat és átmenni rajta még egyszer, felszedi, amit már előtte odarajzoltam. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de vannak jobbak ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

redakkrisztinaa

2015. november 15.

Szerintem nagyon jó termék , akik azt írják hogy szöszösödik a vége , illetve beszárad , hamar kifogy belőle a festék , azoknak tudom ajánlani , hogy szedjék ki a fejét , és cseréljék meg ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

szabina9

2015. szeptember 10.

Még múlt hónapban esett erre a választásom, mert nehezen találok magamnak tust a nem mozgó szemhéjam miatt, ami nagyon a mozgó szemhéjamon fekszik. Tanácsolták nekem ezt, hogy így biztos nem kenődik el és tartós is. Amikor hazaértem egyből kipróbáltam, ez kb. délután 16 óra lehetett, másfél órával később csak egy csillogó szürke homályos csík maradt a helyén. A felhasználásáról annyit, hogy kb. 2 hét alatt meggörbült az ecset vége és festék is alig volt rajta, pedig ez alatt az időszak alatt ha nagyjából 4 alkalommal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

lakatos.kitty

2015. május 20.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nagyon vékony vonalat húz, de sajnos elég hamar beszárad, de ettől függetlenül ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice