Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Vki001, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

5 fényes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta.

ramona22

2016. december 1.

csodálkozva olvastam hogy a színei nem pigmentáltak. Szerintem nagyon is azok, és gyönyörűek. Az összes szín nagyon tetszik, még a zöld is, bár a kék szememhez valszeg nem nagyon fogom tudni használni, de a többi álomszép! Én örülök hogy beruháztam rá, meg is hozta a hangulatomat a karácsonyhoz picit ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

MrsWolf

2016. november 29.

Kipróbáltam a Rossmannban a tesztert. Nem elég pigmentáltak sajnos a színek. Így nem vettem/venném meg. Plusz vannak már ilyen színeim, de szerintem ez most nem lett olyan nagyon jó paletta. Ár-érték arányban szerintem drága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.