Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2022. december 21.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú, közepesen matt hatású, hosszantartó ajakrúzs, mely igazán meggyőző a magas fedésével és lágy érzetet hagy maga után.

20 árnyalatban kapható

Ár: 500Ft vagy ajándék , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
♡ Essence This Is Me ajakrúzs ♡
Ár: 600Ft / db , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Viktoria_fks

2021. szeptember 9.

Akciósan jutottam hozzá 400 valahány forintért.
A csomagoláson lévő színárnyalat elég csalóka. A 22 cheerful árnyalat van meg, hozzá való szájceruzával.
Úgy gondoltam, hogy egy nude rózsaszínes árnyalat, szájra fel kenve viszont egy erőteljes babarózsaszín.
Nagyon pigmentált, krémes állagú,szép matt, tartós, de napközben 1-2x újra fel kell kenni.
Összegzésképpen elégedett vagyok vele.
Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Akciósan jutottam hozzá 400 valahány forintért.
Összegzésképpen elégedett vagyok vele.
Nem bántam meg, hogy megvettem.

Black Fairy

2021. szeptember 7.

A Legendary árnyalatot akartam megvenni, de az állványon lévő káosznak köszönhetően véletlenül a Happy árnyalatot hoztam el, és minden voltam, csak Happy nem, mikor felkentem...Régebben volt egy ugyanilyen árnyalatú rúzsom (az Avontól, ilyen rózsaszínű csomagolásban volt, de nem emlékszem az árnyalat nevére), és már akkor megállapítottam, hogy ez nem az én színem - főleg nem ősszel.
Az árnyalaton még túllendülnék, viszont tartóssága semmi nincs. Az illata jó, kellemes érzetet hagy az ajkon, nem szárít, könnyű felvinni, kényelmes rúzs. Nagyjából 1-2 óra alatt teljesen elmászik/kopik...Van essence rúzsom, ami tartósabb ennél, és ugyanennyibe kerül...nem vagyok benne biztos, hogy meg akarom venni a Legendary-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Emma23

2021. augusztus 20.

A 23as árnyalat van meg. Egyszerűen csodás színe van. Nem a legtartósabb de a hatás amit el lehet vele érni nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Sterc

2021. augusztus 16.

Mindennapi viseletre teljesen jó lehet: krémes, nem szárítja az ajkakat. Az előbbiből adódik, hogy nem igazán tartós, de ennyi pénzért nem nagy ügy naponta többször újrakenni, főleg ha valaki szeret rúzsozni. A fedésével én annyira nem vagyok megelégedve, bár nagyon jó az állaga, valahogy nincs teljes fedése és "szétesik" kicsit a szín az ajkakon. Szépek a színek, a csomagolása sajnos túl egyszerű és olyan olcsónak is tűnik, amilyen, nem túl esztétikus a fehér tubusa szerintem, de ez másodlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

CrazyHairDontCare

2021. augusztus 3.

A 08-as strong árnyalattal annyira meg voltam elégedve, hogy megvettem a 07-es enough-ot is. A 08-assal kb 90%-ra meg vagyok elégedve, tökéletesen az a szilva árnyalat, amit szerettem volna, szépen fed, egész tartós (egy étkezést nem él túl, de ha valaki olyan dedikált mint én és mindenhova viszi magával a fém szívószálát, akkor legalább az ivást átvészeli). A 07-es viszont a színétől eltekintve, amibe egyenesen beleestem, elég nagy csalódás, foltos a fedése, nehéz rétegezni és iszonyat könnyen lejön, elkenődik.

Nem túl fontos részlet, de nekem a csomagolás sem nagyon tetszik, ez az egyszerű fehér tubus nagyon olcsónak tűnik (az is...), és mikor a sminktáskámba nyúlok nehezen is tudom megkülönböztetni csomagolás alapján, hogy melyiket veszem ki amíg meg nem fordítom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

hollieme

2021. április 19.

nálam ez a rúzs egy nagy kérdőjel: bizonyos árnyalatokért oda- meg visszavagyok, de van árnyalat, ami nem működik felkenve. összességében jó a tartóssága, bár napjában többször újra kell kenni, de ez ennyi pénzért szerintem nem probléma. a színek jól fednek, szépek (főleg a Happy és a Freaky árnyalatok), de pld. a Naughty nevű rúzs elég furi, olyan, mintha temperát kennék a számra, beleül a redőkbe és egy bohócnak érzem magam, ha viselem. ezzel szemben a Freaky nálam a mindennapi rúzs lett, nagyon szép, visszafogott a színe és viszonylag tartós is, alig ragad. a Crazy árnyalat sajnos kevésbé tartós, maszatol, nem is az én színem, de ennyi pénzért abszolút bevállalható. sajnos valóban szárítanak a rúzsok, így nem tudok 3 csillagnál többet adni, tud az Essence ennél jobbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

HLaura

2021. március 8.

A 21-es Charming árnyalatot használom, ami semi-matt de szerintem teljesen ugyanolyan mintha sima matt rúzs lenne, krémes állaga van, nem kenődik, közepesen tartós, jó a fedése, kellemes érzés a viselése olyan mintha semmi nem is lenne a szádon, viszont hosszabb idő után kicsit szárít, ettől függetlenül ezért az árért egy nayon jó terméket kapsz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Enn320

2021. február 28.

Tökéletesen pigmentált, szépen fed, annyira tartós mint amit egy ilyen rúzstól el lehet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

vmarti

2021. február 2.

Nagyon szuper:) nem tartós de nem is jön le olyan hamar,illetve nagyon-nagyon szépen kopik:) kényelmes mindennapi rúzs

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

lilaszilva

2020. december 19.

A 22-es számú, halvány rózsaszín darabját próbáltam a kollekciónak. Semi-matte van ráírva, szerintem nyugodtan mondhatjuk simán mattnak. Felkenéskor kellemesen krémes de száradáskor beül a redőkbe, nagyon csúnyán virít és teljesen matt lesz. Az illata borzasztó, első kinyitáskor átfutott a fejemen, hogy valami baja lehet, megromlott talán? Amúgy sem vagyok oda a matt rúzsokért, a tartósságáról nem is tudok nyilatkozni, mert 20 perc után lemostam magamról. A csomagolása és a színe szép de olcsó, játéknak való holmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.