Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

kisanna20000

2017. február 10.

nekem a nude paletta van meg. nagyon szeretem használni, bár lehetne kicsit pigmentáltabb (mármint akkor nem kéne 3x, 4x felvinnem egy színt hogy látszódjon is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Dorcikaa

2017. február 7.

Nekem a bronze van meg. Szeretem , mindennap használom. Szépen fognak a színei, de sajna nem annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

HDorina

2017. február 5.

Gyönyörű, egymáshoz illő színek vannak benne. Nekem a Roses paletta van meg. Tetszik hogy csillogós és matt árnyalat is megtalálható a palettában. Szépen összedolgozhatóak a színek és selymes textúrája van a pornak. Szeretek ezzel a palettával sminkelni. A többi változatot is kipróbálnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

rekaszk

2017. január 25.

Én a Nudes palettát vettem meg. A színei szépek, van benne matt és csillogó is, viszont nagyon hamar lekopik. Nap végére teljesen eltűnik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Marcsika0720

2017. január 25.

Amikor elkezdtem sminkelni akkor vettem meg kezdő palettának. Meglepően nem rossz, eléggé pigmentált színeket tartalmaz, nekem a nudes paletta van meg. Primerrel elég jól bírja a napot.Kicsit porzik.Bár nem sűrűn nyúlok hozzá de a legsötétebb barna szín szinte teljesen kifogyott mert ezt használtam a szemöldököm megrajzolására. Azóta váltottam szemöldökceruzára. Árát tekintve nem rossz, kezdő sminkeseknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

MNNiko

2017. január 18.

Nekem a NUDES paletta van meg.
Nagyon szeretem, hétköznapi, mindennapos sminkekhez tökéletes. A csillámos árnyalatai sem tolakodóan csillognak, ezért munkába is simán fel lehet tenni, csak annyi, hogy a csillámos színei kicsit jobban potyognak.
Nekem a nap végén is fent van, igaz nem egy izzadós nyári nap után. A nagyon világos bőrömön szépen mutat, de szerintem akinek van egy kis színe, azon már nem fog sokat mutatni.
Kellemes viselet. Nem nehéz, mintha nem is lenne fent semmi.
Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nekem a NUDES paletta van meg.
Kellemes viselet. Nem nehéz, mintha nem is lenne fent semmi.
Ár-érték arányban szuper.

kisritus

2017. január 17.

Első rendes szemhéjpalettám, elsőre nem is akartam komolyabbat, amíg nem tudom, mennyire fogom kihasználni.
Nekem csak nagy mennyiségben elég pigmentált, amúgy eléggé porzik. A NUDE paletta van meg, ebből kb. két-három szín olyan, mintha nem is lenne, a színe miatt és a textúrája miatt is. Számomra azok használhatóak, amelyek kicsit csillámlósak, de azok is csak viszonylag nagy mennyiségben. A színek tényleg nude színek, sajnos ez azt is jelenti, hogy sok különbség nincs köztük.
Egyébként, amire nekem kell, arra tökéletes: nem használom minden nap, és nem vagyok egy nagy guru, meg profi sem, munkahelyre sem nagyon szeretem a túl sok sminket. Kísérletezni teljesen jó, nem egy profi paletta, ár-érték arányban viszont rendben van.
Ha valaki komolyabb, profibb készletre vágyik, akkor viszont tovább kell lépni, mert ez nem igazán erre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

mnodulus

2017. január 13.

A NUDES paletta van meg, a színek nem rosszak, de az állaga nem tetszik, alig látszik, az se tartós. Akár sima áttetsző púdert is használhatnék helyette, nem lenne különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

chemistryandwine

2017. január 13.

Először megvettem a Nudes árnyalatot, nagyon megtetszett, és teljesen elégedett voltam vele, a szemöldökömre is használtam az egyik barna színt, így teljesen természetes hatást tudtam vele elérni. Aztán megvettem a Roses-t is, amiben szintén nem csalódtam. Talán kicsit jobban is pigmentáltak a színek, mint a Nudes-nál.
Végül anyukám is megirigyelte tőlem a két palettát, úgyhogy neki meg megvettük a Greys-t, mert hozzá ezek a színek passzolnak a legjobban. Igaz ő nem használja annyit, mint én, de rosszat még ő sem mondott róla.
Ár-érték arányban kedvező, ha a Nudes elfogy, gondolkozom a Bronze kipróbálásán is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Anitaa44

2017. január 11.

Bronze árnyalatban van meg, ritkán használom, mivel alig pigmentált és porzik is. Pénzkidobás volt, legközelebb a Sleek palettái közül fogok vásárolni, mivel nagyon sok jó véleményt olvastam róluk és az áruk sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0