Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

dobiandi

2015. november 13.

Én egyből 2 palettát vettem meg, a Roses-t és a Vintage-t. Nagyon szép színei vannak mind a kettőnek, a sötétebb színek jól pigmentáltak, könnyen építhetőek sajnos ez nem mondható el a halványabb matt árnyalatokról. Alig van színűk és építeni is nehézkes őket, nagyon pereg, porzik. Alappal nagyon tartós és ár érték arányban is jó. A halvány színeket sajnálom, hogy nem a legjobbak de még így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

foxinthebox

2015. november 3.

imádom! a nude paletta van meg, minden szín jól pigmentált, alappal egész nap tartós, szerintem nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Viki995

2015. október 26.

Egyszerűen imádon! :D A Nudes palettát szereztem be nem olyan régen. Gyönyörűek és jól pigmentáltak a színei. Én külön örülök annak a két csillámos árnyalatnak, ami belekerült a palettába. Hétköznapi és alkalmi smink is kihozható belőle. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó termék. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Titvog

2015. október 4.

Nekem a Roses nevű paletta van meg, kifejezetten azért vettem, mert vannak benne nagyon szép őszi színek is. Használok primert a szememre mielőtt felviszem a színeket, de az biztos, hogy a tapadása nagyon klassz az összes színnek. A matt hatásúakból kicsit többet kell felvinni hogy látszódjanak, de a csillogósokból elég egy leheletnyi is. Nagyon szép átmeneteket lehet készíteni, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Colette221

2015. szeptember 18.

A Greys névre hallgató palettát szereztem be. Félve vettem meg, ugyanis régebben voltak essence-es szemhéjpúdereim amik egyáltalán nem váltak be. Azóta nem is próbálkoztam velük.
Tetszik a színösszeállítás, pont ilyeneket kerestem. Pigmentált és tartós. ( igaz, alapot mindig használok)
Teljesen megérte megvennem, úgy néz ki elég jóba leszünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Teljesen megérte megvennem, úgy néz ki elég jóba leszünk. :)

pm2013

2015. szeptember 3.

Végre egy használható nude paletta ebben az árkategóriában. Igaz, ebbe is belecsempésztek pár csillogó árnyalatot, de legalább a matt árnyalatok teszik ki a paletta többségét. Minőségre szerintem olyan mint a többi Essence szemhéjfesték. Némelyik szín kicsit porolóbb (a matt színeket ide sorolom), némelyik kissé zsírosabb, tapadóbb (csillámos árnyalatok). Ezzel a szemhéjfestékkel bárki készíthet olyan sminket magának, amivel egyszerűen csak jól fog kinézni és nem lesz a "fejére írva", hogy mindezt sminkeléssel érte el. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Lana93

2015. augusztus 8.

A Nudes palettát vettem meg. Nagyon szép színei vannak, a sötétebbek jól pigmentáltak. A világosabb színek hétköznapokra tökéletesek. A sötétbarnát szemöldökre szoktam használni és nekem arra is nagyon bevált. Nem a legtartósabbak és egy idő után, már csak a csillám marad ott, de egy találkát ki szokott bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0