Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

hgabi

2019. január 5.

A grey pakk van meg, és borzasztó. Szerettem volna egy csillogós sminket kicsikarni belőle, de a csillám csak a tetején van, porzik és használhatatlan. A színek nem tiszták, nem lehet eldolgozni. Kb mintha gyereksminket használnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

blackrose

2019. január 1.

All About Nudes van meg. Időnkènt szeretem használni, szèp termèszetes színei vannak, a barna szememhez jól mennek. Nekem nem porzik, ès viszonylag tartósan fennmarad. Bár a többi paletta is tetszik ebből a kollekcióból, az ára sem vèszes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

mirandam

2018. december 11.

Nude palettát vettem. Nagyon jó vele dolgozni, nem hullik 2kg réteg por a szemem alá, a színek szépek.

UPDATE: nem használtam egy ideig, és mikor újra elő vettem, rájöttem, hogy de nagyon porzik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

bernadettu

2018. október 28.

Én is a KM-ás Bagben jutottam hozzá a Greys palettához. Nagyon csalódott voltam, hogy ez volt az egyik teljes méretű kiszerelésű termék, mert nagyon porzik, szemhéjalap nélkül használhatatlan.
Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

ramici

2018. október 20.

Bronze és Nude van meg. Mindkettőből a felső sort es a legvilágosabb színt használom. Hétköznapi sminket tökéletesen lehet velük készíteni. Pigmentált és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

elemesztolelegzetvetel

2018. augusztus 22.

Olcsónak olcsó. DE. Porzik. Nem pigmentált. Nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Olcsónak olcsó. DE. Porzik. Nem pigmentált. Nem tartós.

beresregina95930

2018. augusztus 4.

Nekem a nudes van meg.. imádom! pigmentált, enyhén csillámos és csodálatos színei vannak.. közepesen tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

katalinkosztyi

2018. július 28.

Beauty Bagban jutottam hozzá, a világos színeknek szinte semmilyen fedésük sincs, a sötétek önmagukban pedig nekem túl erősek. Viszont az ára önmagában is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

rohremma

2018. július 26.

Nagyon jók a szinek, de szerintem lehetne jóval pigmentaltabb. Azonban ennyi penzert mindennapokra jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Zituska77

2018. július 25.

Én is a KM-ás Bagben jutottam hozzá a Greys palettához. Magamtól biztosan nem vettem volna meg, főleg nem nyáron. Nekem meglepően könnyű eldolgozni a színeket a szemhéjamon, csodálkoztam is, mert más márka szürkéjét képtelen vagyok foltmentesen felaplikálni. Tény, hogy sok benne a csillámos szín, lehetett volna még 1-2 matt, bár csalóka, mert ha a színek tetejéről elhasználunk egy kis port, alatta már nincsenek akkora csillámok benne. Szemhéjalappal 8 órát kibír légkondis irodában ülőmunka közben :-), de egy táncolós buliba biztos nem tenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0